De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Istanboel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Istanboel - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Volledige uitslagen

Istanboel 2020

TurkijeTurkije - 7 September 2020 - 13 September 2020 - Gravel


Finale

13 Sep - 16h10Patricia Maria TigverslaatEugenie Bouchard2-6 6-1 7-6


Halve Finale

12 Sep - 14h00Eugenie BouchardverslaatPaula Badosa Gibert6-3 6-2
12 Sep - 17h10Patricia Maria TigverslaatTereza Martincova6-3 6-3


Kwartfinales

11 Sep - 12h10Eugenie BouchardverslaatDanka Kovinic3-6 6-4 7-5
11 Sep - 15h30Paula Badosa GibertverslaatPolona Hercog4-6 6-3 6-4
11 Sep - 19h00Tereza MartincovaverslaatAliaksandra Sasnovich6-2 6-3
11 Sep - 20h10Patricia Maria TigverslaatRebecca Peterson6-3 6-1


Achtste finales

10 Sep - 12h10Polona HercogverslaatJasmine Paolini7-5 6-4
10 Sep - 12h10Danka KovinicverslaatAlison Van Uytvanck6-3 6-4
10 Sep - 13h55Aliaksandra SasnovichverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-7 6-4 6-3
10 Sep - 14h15Eugenie BouchardverslaatSvetlana Kuznetsova7-6 6-7 6-2
10 Sep - 17h05Paula Badosa GibertverslaatSara Sorribes Tormo6-1 6-4
10 Sep - 17h25Patricia Maria TigverslaatMisaki Doi6-2 6-0
10 Sep - 18h50Rebecca PetersonverslaatMargarita Gasparyan3-2 ab.
10 Sep - 19h50Tereza MartincovaverslaatCaroline Garcia6-1 6-4


1/16de finales

Svetlana Kuznetsova Bye
9 Sep - 12h10Eugenie BouchardverslaatViktoriya Tomova6-2 6-4
9 Sep - 13h45Danka KovinicverslaatKateryna Volodko-Bondarenko7-5 6-2
9 Sep - 10h10Alison Van UytvanckverslaatViktoria Kuzmova6-3 6-4
8 Sep - 18h10Polona HercogverslaatBerfu Cengiz6-2 6-3
8 Sep - 14h45Jasmine PaoliniverslaatStefanie Vögele6-1 4-6 6-3
8 Sep - 13h25Paula Badosa GibertverslaatKatarina Zavatska6-1 6-2
8 Sep - 12h10Sara Sorribes TormoverslaatHeather Watson3-2 ab.
8 Sep - 19h40Aliaksandra SasnovichverslaatZarina Diyas3-6 7-5 6-1
8 Sep - 12h05Anna Karolína SchmiedlováverslaatKaja Juvan7-5 1-6 6-4
9 Sep - 14h05Tereza MartincovaverslaatGreet Minnen7-6 6-3
9 Sep - 18h05Caroline GarciaverslaatÇagla Büyükakçay6-4 0-6 7-5
9 Sep - 11h10Misaki DoiverslaatEllen Perez6-7 7-5 6-1
9 Sep - 15h30Patricia Maria TigverslaatOlga Danilovic6-3 7-5
9 Sep - 21h00Margarita GasparyanverslaatPemra Ozgen6-2 6-0
Rebecca Peterson Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Sep - 10h05Ellen PerezverslaatHarriet Dart2-6 6-1 6-3
8 Sep - 10h05Eugenie BouchardverslaatLeonie Kung6-4 6-4
8 Sep - 10h05Olga DanilovicverslaatDejana Radanovic6-2 6-0
8 Sep - 11h35Tereza MartincovaverslaatElisabetta Cocciaretto5-7 7-5 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Sep - 10h00Ellen PerezverslaatArina Rodionova7-6 7-6
7 Sep - 10h00Dejana RadanovicverslaatIndy De Vroome6-4 6-1
7 Sep - 11h05Olga DanilovicverslaatLaura Ioana Paar Andrei6-1 6-1
7 Sep - 12h10Harriet DartverslaatBasak Eraydin6-3 2-6 6-0
7 Sep - 12h25Leonie KungverslaatGiulia Gatto-Monticone6-7 6-3 6-3
7 Sep - 12h40Eugenie BouchardverslaatIvana Jorovic6-2 7-6
7 Sep - 14h05Elisabetta CocciarettoverslaatBibiane Schoofs6-1 6-7 7-5
7 Sep - 15h10Tereza MartincovaverslaatZeynep Sonmez4-1 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden