De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Straatsburg - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Straatsburg - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Straatsburg 2020

FrankrijkFrankrijk - 19 September 2020 - 26 September 2020 - Gravel


Dit evenement is geannuleerd of verwijderd van de kalender. We behouden deze pagina met verwijzing naar het oorspronkelijke programma.


Finale

26 Sep - 13h20Elina SvitolinaverslaatElena Rybakina6-4 1-6 6-2


Halve Finale

25 Sep - 13h50Elena RybakinaverslaatNao Hibino6-3 6-4
Elina SvitolinaverslaatAryna Sabalenka6-2 4-6 6-4


Kwartfinales

24 Sep - 10h10Nao HibinoverslaatJelena Ostapenko7-6 7-6
24 Sep - 12h05Elena RybakinaverslaatShuai Zhang6-3 6-2
25 Sep - 16h35Aryna SabalenkaverslaatKaterina Siniaková2-6 6-3 6-3
24 Sep - 13h20Elina SvitolinaverslaatJil Belen Teichmann6-4 6-3


Achtste finales

23 Sep - 12h15Jelena OstapenkoverslaatKiki Bertens2-6 6-4 4-2 ab.
23 Sep - 10h10Nao HibinoverslaatZarina Diyas7-5 6-3
22 Sep - 16h40Shuai ZhangverslaatClara Burel6-3 7-6
22 Sep - 14h40Elena RybakinaverslaatAlizé Cornet6-3 7-6
23 Sep - 14h30Katerina SiniakováverslaatEkaterina Alexandrova6-2 6-4
23 Sep - 16h35Aryna SabalenkaverslaatAnna Blinkova1-6 6-4 6-2
22 Sep - 10h00Jil Belen TeichmannverslaatAnastasia Pavlyuchenkova7-6 7-5
22 Sep - 12h30Elina SvitolinaverslaatMagda Linette7-6 7-5


1/16de finales

Kiki Bertens Bye
21 Sep - 16h35Jelena OstapenkoverslaatLauren Davis6-2 6-3
21 Sep - 10h05Zarina DiyasverslaatChristina McHale6-7 7-5 7-6
21 Sep - 12h50Nao HibinoverslaatSloane Stephens6-2 3-6 6-1
Clara BurelverslaatKateryna Bondarenko3-6 6-1 6-4
21 Sep - 13h35Shuai ZhangverslaatAjla Tomljanovic3-6 6-4 6-2
21 Sep - 11h40Alizé CornetverslaatPolona Hercog6-3 6-4
21 Sep - 10h05Elena RybakinaverslaatGreet Minnen7-5 6-4
21 Sep - 11h55Ekaterina AlexandrovaverslaatStorm Sanders6-1 6-0
21 Sep - 16h05Katerina SiniakováverslaatBernarda Pera4-6 7-6 6-1
21 Sep - 14h50Anna BlinkovaverslaatMyrtille Georges6-1 6-2
21 Sep - 13h35Aryna SabalenkaverslaatEllen Perez6-4 6-3
Jil Belen TeichmannverslaatAmanda Anisimova6-2 6-3
Anastasia PavlyuchenkovaverslaatAlison Van Uytvanck6-3 7-5
21 Sep - 10h05Magda LinetteverslaatPauline Parmentier6-4 6-3
Elina Svitolina Bye


Kwalificaties - Eerste ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

20 Sep - 11h35Shuai ZhangverslaatStorm Sanders7-6 3-6 6-0
20 Sep - 10h00Christina McHaleverslaatMyrtille Georges6-4 6-1
20 Sep - 10h10Greet MinnenverslaatMichaela Bayerlova6-2 6-2
20 Sep - 10h10Ellen PerezverslaatDiane Parry6-2 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden