De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Linz - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Volledige uitslagen

Linz 2020

OostenrijkOostenrijk - 7 November 2020 - 15 November 2020 - Indoor


Finale

15 Nov - 15h10Aryna SabalenkaverslaatElise Mertens7-5 6-2


Halve Finale

14 Nov - 14h40Elise MertensverslaatEkaterina Alexandrova2-6 6-1 7-5
14 Nov - 17h00Aryna SabalenkaverslaatBarbora Krejcikova7-5 4-6 6-3


Kwartfinales

13 Nov - 14h40Barbora KrejcikovaverslaatAliaksandra Sasnovich6-3 6-1
13 Nov - 16h10Ekaterina AlexandrovaverslaatNadia Podoroska6-2 6-1
13 Nov - 17h30Elise MertensverslaatVeronika Kudermetova6-4 6-1
13 Nov - 19h10Aryna SabalenkaverslaatOcéane Dodin6-3 3-3 ab.


Achtste finales

11 Nov - 12h05Aliaksandra SasnovichverslaatJana Fett3-6 6-1 6-3
11 Nov - 14h35Barbora KrejcikovaverslaatGreet Minnen5-7 7-6 6-4
11 Nov - 20h15Ekaterina AlexandrovaverslaatVarvara Gracheva7-5 6-1
12 Nov - 14h35Océane DodinverslaatSorana Cirstea6-4 6-4
12 Nov - 14h40Nadia PodoroskaverslaatCamila Giorgi6-7 6-1 6-4
12 Nov - 17h30Veronika KudermetovaverslaatArantxa Rus6-4 1-6 6-3
12 Nov - 19h30Aryna SabalenkaverslaatStefanie Vögele6-0 6-3
12 Nov - 20h55Elise MertensverslaatVera Zvonareva6-4 5-7 6-2


1/16de finales

9 Nov - 12h40Varvara GrachevaverslaatKatarina Zavatska6-4 7-5
9 Nov - 14h45Aliaksandra SasnovichverslaatBernarda Pera6-3 6-1
9 Nov - 16h25Ekaterina AlexandrovaverslaatKaterina Siniaková6-3 6-4
9 Nov - 18h00Greet MinnenverslaatDayana Yastremska6-4 6-3
10 Nov - 12h05Arantxa RusverslaatTamara Zidansek6-4 6-4
10 Nov - 13h10Camila GiorgiverslaatSara Sorribes Tormo6-3 5-7 6-4
10 Nov - 13h30Jana FettverslaatTereza Martincova6-2 3-1 ab.
10 Nov - 14h50Barbora KrejcikovaverslaatHarmony Tan6-3 5-7 6-2
10 Nov - 16h05Sorana CirsteaverslaatJulia Grabher3-2 ab.
10 Nov - 17h10Stefanie VögeleverslaatViktoria Kuzmova7-6 6-3
10 Nov - 17h25Vera ZvonarevaverslaatMarta Kostyuk6-4 6-2
10 Nov - 19h10Aryna SabalenkaverslaatJasmine Paolini6-4 6-4
11 Nov - 12h10Océane DodinverslaatJil Belen Teichmann1-6 6-4 6-2
11 Nov - 14h40Nadia PodoroskaverslaatIrina-Camelia Begu6-4 6-4
11 Nov - 16h40Veronika KudermetovaverslaatBarbara Haas6-0 6-0
11 Nov - 17h50Elise MertensverslaatAnhelina Kalinina2-6 6-1 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Nov - 10h10Jana FettverslaatIrina Maria Bara6-1 4-6 6-2
8 Nov - 10h10Océane DodinverslaatLaura Ioana Paar Andrei6-2 7-5
8 Nov - 11h55Harmony TanverslaatJaqueline Adina Cristian4-1 ab.
8 Nov - 12h25Anhelina KalininaverslaatKatarina Zavatska6-0 4-0 ab.
8 Nov - 14h10Stefanie VögeleverslaatLesley Pattinama Kerkhove6-2 3-6 6-2
8 Nov - 14h20Tereza MartincovaverslaatSabine Lisicki6-2 1-6 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Nov - 10h05Océane DodinverslaatRéka-Luca Jani6-0 6-0
7 Nov - 10h05Laura Ioana Paar AndreiverslaatRebecca Sramkova5-7 7-5 2-0 ab.
7 Nov - 11h25Irina Maria BaraverslaatKatharina Gerlach2-6 6-3 6-4
7 Nov - 12h45Jana FettverslaatMayo Hibi6-2 6-3
7 Nov - 14h15Katarina ZavatskaverslaatAna Konjuh6-7 6-4 6-2
7 Nov - 14h30Harmony TanverslaatKamilla Rakhimova6-2 6-2
7 Nov - 16h15Anhelina KalininaverslaatIsabella Shinikova2-6 6-3 6-3
7 Nov - 17h10Jaqueline Adina CristianverslaatMira Antonitsch6-2 6-4
7 Nov - 18h15Tereza MartincovaverslaatJodie Anna Burrage6-3 4-6 6-3
7 Nov - 19h00Sabine LisickiverslaatBibiane Schoofs7-5 6-3
7 Nov - 20h40Lesley Pattinama KerkhoveverslaatUlrikke Eikeri3-6 6-1 7-5
7 Nov - 20h45Stefanie VögeleverslaatVeronika Bokor6-3 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden