De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Linz - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Volledige uitslagen

Linz 2021

OostenrijkOostenrijk - 6 November 2021 - 14 November 2021 - Indoor


Finale

12 Nov - 19h10Alison RiskeverslaatJaqueline Adina Cristian2-6 6-2 7-5


Halve Finale

11 Nov - 18h10Alison RiskeverslaatDanielle Rose Collins7-5 0-0 ab.
11 Nov - 20h00Jaqueline Adina CristianverslaatSimona Halepw.o.


Kwartfinales

10 Nov - 14h10Danielle Rose CollinsverslaatAlison Van Uytvanck7-5 6-3
10 Nov - 16h10Alison RiskeverslaatXin-yu Wang6-3 7-5
10 Nov - 18h00Simona HalepverslaatJasmine Paolini4-6 7-5 6-0
10 Nov - 20h40Jaqueline Adina CristianverslaatVeronika Kudermetova6-3 7-6


Achtste finales

9 Nov - 11h40Alison Van UytvanckverslaatLesya Tsurenko6-0 6-3
9 Nov - 11h40Alison RiskeverslaatAlizé Cornet6-4 6-4
9 Nov - 13h00Jaqueline Adina CristianverslaatRebecca Peterson5-2 ab.
9 Nov - 14h10Danielle Rose CollinsverslaatGreet Minnen6-1 6-2
9 Nov - 14h20Jasmine PaoliniverslaatSaisai Zheng6-1 2-6 6-4
9 Nov - 16h05Simona HalepverslaatAliaksandra Sasnovich7-5 6-3
9 Nov - 18h05Xin-yu WangverslaatEmma Raducanu6-1 6-7 7-5
9 Nov - 20h55Veronika KudermetovaverslaatAnhelina Kalinina4-6 6-4 6-2


1/16de finales

Emma Raducanu Bye
8 Nov - 14h30Xin-yu WangverslaatKateryna Baindl-Kozlova2-6 6-2 6-3
8 Nov - 16h10Alizé CornetverslaatJulia Grabher7-6 6-4
7 Nov - 15h30Alison RiskeverslaatMona Barthel6-3 6-1
Danielle Rose Collins Bye
8 Nov - 18h30Greet MinnenverslaatOcéane Dodin6-4 6-3
8 Nov - 14h05Alison Van UytvanckverslaatSinja Kraus6-1 6-0
8 Nov - 12h05Lesya TsurenkoverslaatEkaterina Alexandrova6-4 7-6
8 Nov - 12h05Jaqueline Adina CristianverslaatKamilla Rakhimova2-6 6-2 7-5
8 Nov - 16h30Rebecca PetersonverslaatHarmony Tan6-2 6-4
8 Nov - 20h15Anhelina KalininaverslaatMartina Trevisan6-3 6-4
Veronika Kudermetova Bye
7 Nov - 19h05Jasmine PaoliniverslaatDayana Yastremska6-4 3-6 6-2
7 Nov - 15h55Saisai ZhengverslaatClara Burel6-4 6-1
7 Nov - 16h30Aliaksandra SasnovichverslaatFiona Ferro6-2 3-6 6-2
Simona Halep Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

7 Nov - 11h10Lesya TsurenkoverslaatJaqueline Adina Cristian5-7 6-4 6-1
7 Nov - 11h10Harmony TanverslaatKristina Kucova5-7 6-3 6-4
7 Nov - 13h40Kateryna Baindl-KozlovaverslaatAna Bogdan7-6 6-4
7 Nov - 14h10Xin-yu WangverslaatLeonie Kung4-6 6-2 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

6 Nov - 10h05Harmony TanverslaatAleksandra Krunic6-4 6-1
6 Nov - 10h10Kristina KucovaverslaatMihaela Buzarnescu6-2 6-7 6-3
6 Nov - 11h35Ana BogdanverslaatEva Lys6-4 4-6 7-6
6 Nov - 12h40Kateryna Baindl-KozlovaverslaatViktoriya Tomova6-1 2-6 6-2
6 Nov - 14h15Lesya TsurenkoverslaatMandy Minella6-2 6-1
6 Nov - 14h55Jaqueline Adina CristianverslaatIrina Khromacheva6-3 6-2
6 Nov - 15h45Leonie KungverslaatMavie Österreicher7-5 7-6
6 Nov - 16h20Xin-yu WangverslaatAnastasia Gasanova6-2 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden