De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Linz - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Volledige uitslagen

Linz 2019

OostenrijkOostenrijk - 6 Oktober 2019 - 13 Oktober 2019 - Indoor


Finale

13 Okt - 14h05Cori GauffverslaatJelena Ostapenko6-3 1-6 6-2


Halve Finale

12 Okt - 14h10Cori GauffverslaatAndrea Petkovic6-4 6-4
12 Okt - 16h00Jelena OstapenkoverslaatEkaterina Alexandrova1-6 7-6 7-5


Kwartfinales

11 Okt - 14h10Andrea PetkovicverslaatViktoria Kuzmova6-4 6-1
11 Okt - 15h40Cori GauffverslaatKiki Bertens7-6 6-4
11 Okt - 17h30Ekaterina AlexandrovaverslaatKristina Mladenovic6-2 6-4
11 Okt - 18h55Jelena OstapenkoverslaatElena Rybakina7-5 6-1


Achtste finales

9 Okt - 13h35Cori GauffverslaatKateryna Kozlova4-6 6-4 2-0 ab.
9 Okt - 15h05Elena RybakinaverslaatAnna-Lena Friedsam6-3 5-7 6-4
9 Okt - 20h25Andrea PetkovicverslaatJulia Görges7-6 6-0
10 Okt - 14h10Ekaterina AlexandrovaverslaatLaura Siegemund7-6 2-6 6-4
10 Okt - 15h20Viktoria KuzmovaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova2-6 6-2 6-4
10 Okt - 17h10Kristina MladenovicverslaatDonna Vekic3-6 6-1 6-2
10 Okt - 19h15Kiki BertensverslaatAlison Van Uytvanck4-6 6-3 6-3
10 Okt - 21h35Jelena OstapenkoverslaatAlizé Cornet7-5 4-1 ab.


1/16de finales

7 Okt - 15h30Viktoria KuzmovaverslaatJulia Grabher6-4 6-2
7 Okt - 17h00Andrea PetkovicverslaatJil Belen Teichmann6-1 6-1
7 Okt - 17h25Kateryna KozlovaverslaatAnna Blinkova6-1 6-7 7-6
8 Okt - 11h05Elena RybakinaverslaatNina Stojanovic7-6 6-2
8 Okt - 11h10Alizé CornetverslaatBarbora Strýcová6-4 6-4
8 Okt - 12h40Laura SiegemundverslaatFiona Ferro6-2 5-7 7-5
8 Okt - 13h05Cori GauffverslaatStefanie Vögele6-3 7-6
8 Okt - 15h25Julia GörgesverslaatMargarita Gasparyan6-4 6-2
8 Okt - 17h05Alison Van UytvanckverslaatYsaline Bonaventure6-3 6-2
8 Okt - 17h10Kristina MladenovicverslaatKaterina Siniaková6-1 7-5
8 Okt - 18h45Anna-Lena FriedsamverslaatBelinda Bencic6-4 2-6 6-2
8 Okt - 20h55Donna VekicverslaatPolona Hercog6-1 6-1
9 Okt - 12h05Ekaterina AlexandrovaverslaatKristyna Pliskova3-6 6-0 6-1
9 Okt - 12h10Jelena OstapenkoverslaatTamara Korpatsch6-1 6-3
9 Okt - 16h10Anastasia PavlyuchenkovaverslaatBarbara Haas6-3 6-3
9 Okt - 18h35Kiki BertensverslaatMisaki Doi6-4 7-5


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

7 Okt - 10h05Anna-Lena FriedsamverslaatShelby Rogers6-3 4-6 6-3
7 Okt - 10h05Nina StojanovicverslaatYsaline Bonaventure6-3 6-4
7 Okt - 11h45Misaki DoiverslaatJasmine Paolini4-6 6-2 6-3
7 Okt - 12h15Stefanie VögeleverslaatPauline Parmentier6-4 6-4
7 Okt - 14h00Tamara KorpatschverslaatCori Gauff6-4 6-2
7 Okt - 14h00Laura SiegemundverslaatTereza Martincova7-6 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

6 Okt - 10h10Anna-Lena FriedsamverslaatCaty McNally6-4 6-2
6 Okt - 10h10Pauline ParmentierverslaatVarvara Lepchenko7-6 6-4
6 Okt - 11h40Shelby RogersverslaatKirsten Flipkens6-3 6-2
6 Okt - 12h15Stefanie VögeleverslaatAliona Bolsova Zadoinov6-3 1-6 6-4
6 Okt - 13h20Misaki DoiverslaatMelanie Klaffner6-3 3-6 6-1
6 Okt - 14h20Ysaline BonaventureverslaatDenisa Allertova6-2 6-0
6 Okt - 15h15Jasmine PaoliniverslaatMira Antonitsch6-1 6-2
6 Okt - 15h30Nina StojanovicverslaatEmily Meyer6-4 6-4
6 Okt - 16h15Cori GauffverslaatLudmilla Samsonova6-7 6-2 6-2
6 Okt - 17h05Tamara KorpatschverslaatArantxa Rus6-3 4-6 6-3
6 Okt - 18h50Laura SiegemundverslaatKaja Juvan6-3 7-5
6 Okt - 19h45Tereza MartincovaverslaatDanka Kovinic7-6 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden