De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Karlsruhe - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Karlsruhe - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Karlsruhe 2019

DuitslandDuitsland - Karlsruhe - 29 Juli 2019 - 4 Augustus 2019 - Gravel


Finale

4 Aug - 15h40Patricia Maria TigverslaatAlison Van Uytvanck3-6 6-1 6-2


Halve Finale

3 Aug - 14h05Alison Van UytvanckverslaatPaula Badosa Gibert7-6 7-6
3 Aug - 16h25Patricia Maria TigverslaatJasmine Paolini6-2 6-0


Kwartfinales

2 Aug - 11h05Patricia Maria TigverslaatEkaterine Gorgodze7-5 6-0
2 Aug - 12h35Alison Van UytvanckverslaatTereza Mrdeza6-1 6-3
2 Aug - 15h15Jasmine PaoliniverslaatStephanie Wagner7-5 6-4
2 Aug - 17h00Paula Badosa GibertverslaatTamara Korpatsch6-2 6-4


Achtste finales

31 Jul - 11h05Patricia Maria TigverslaatElena Gabriela Ruse7-5 7-5
31 Jul - 11h10Ekaterine GorgodzeverslaatBibiane Schoofs7-5 7-5
31 Jul - 13h25Jasmine PaoliniverslaatTereza Martincova4-6 7-6 3-0 ab.
31 Jul - 19h00Stephanie WagnerverslaatTatjana Maria6-3 4-6 6-4
1 Aug - 11h10Tereza MrdezaverslaatIrina-Camelia Begu6-3 2-1 ab.
1 Aug - 12h35Alison Van UytvanckverslaatLaura Ioana Paar Andrei6-2 6-3
1 Aug - 15h10Tamara KorpatschverslaatStefanie Vögele6-3 6-4
1 Aug - 18h10Paula Badosa GibertverslaatLaura Siegemund6-4 6-1


1/16de finales

29 Jul - 11h10Stephanie WagnerverslaatYue Yuan7-6 6-2
29 Jul - 11h10Bibiane SchoofsverslaatKatharina Hobgarski6-3 6-1
29 Jul - 12h45Stefanie VögeleverslaatJule Niemeier6-3 3-6 6-3
29 Jul - 13h10Laura Ioana Paar AndreiverslaatJaqueline Adina Cristian6-4 6-4
29 Jul - 15h00Alison Van UytvanckverslaatGreet Minnen6-4 1-6 6-1
29 Jul - 17h00Jasmine PaoliniverslaatSabine Lisicki3-6 6-4 6-1
30 Jul - 10h35Elena Gabriela RuseverslaatAntonia Lottner6-2 6-2
30 Jul - 11h10Irina-Camelia BeguverslaatRenata Voracova6-7 6-4 6-4
30 Jul - 12h00Tereza MartincovaverslaatDaria Saville-Gavrilova6-4 7-6
30 Jul - 14h15Patricia Maria TigverslaatBarbora Krejcikova6-3 6-4
30 Jul - 14h15Ekaterine GorgodzeverslaatTamara Zidansek7-5 3-4 ab.
30 Jul - 16h20Tereza MrdezaverslaatRichel Hogenkamp6-1 6-0
30 Jul - 16h25Tatjana MariaverslaatXinyun Han6-1 6-0
30 Jul - 17h20Paula Badosa GibertverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-3 6-4
30 Jul - 18h15Laura SiegemundverslaatDalila Jakupovic6-1 6-2
31 Jul - 16h05Tamara KorpatschverslaatLiana Cammilleri6-0 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Laura Ioana Paar Andrei Bye
Yue Yuan Bye
Stephanie WagnerverslaatSina Herrmann6-0 6-1
Renata VoracovaverslaatLiana Cammilleri6-0 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden