De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Lugano - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Lugano - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Volledige uitslagen

Lugano 2019

ZwitserlandZwitserland - 7 April 2019 - 14 April 2019 - Hardcourt


Finale

14 Apr - 11h40Polona HercogverslaatIga Swiatek6-3 3-6 6-3


Halve Finale

13 Apr - 11h10Polona HercogverslaatFiona Ferro7-5 6-4
13 Apr - 13h00Iga SwiatekverslaatKristyna Pliskova6-0 6-1


Kwartfinales

12 Apr - 11h05Polona HercogverslaatVeronika Kudermetova6-4 6-1
12 Apr - 12h50Fiona FerroverslaatStefanie Vögele7-5 7-6
12 Apr - 15h00Iga SwiatekverslaatVera Lapko4-6 6-4 6-1
12 Apr - 18h05Kristyna PliskovaverslaatSvetlana Kuznetsova4-6 6-3 7-5


Achtste finales

10 Apr - 11h40Fiona FerroverslaatAlison Van Uytvanck6-4 7-5
10 Apr - 13h55Polona HercogverslaatSorana Cirstea3-6 7-6 6-4
11 Apr - 11h05Vera LapkoverslaatEvgeniya Rodina6-2 6-0
11 Apr - 11h20Iga SwiatekverslaatViktoria Kuzmova6-3 3-6 6-2
11 Apr - 12h10Veronika KudermetovaverslaatRebecca Peterson1-6 6-4 7-6
11 Apr - 13h20Stefanie VögeleverslaatViktorija Golubic6-1 6-1
11 Apr - 14h25Svetlana KuznetsovaverslaatTimea Bacsinszky5-7 6-3 6-4
11 Apr - 18h55Kristyna PliskovaverslaatAntonia Lottner6-2 6-4


1/16de finales

8 Apr - 13h45Sorana CirsteaverslaatMona Barthel6-7 6-2 6-4
8 Apr - 14h15Alison Van UytvanckverslaatTereza Smitkova6-2 0-6 6-4
8 Apr - 14h40Svetlana KuznetsovaverslaatEkaterina Alexandrova3-6 6-2 7-6
8 Apr - 17h20Viktorija GolubicverslaatArantxa Rus3-6 7-6 6-2
9 Apr - 11h10Iga SwiatekverslaatKatarina Zavatska6-3 6-0
9 Apr - 11h40Viktoria KuzmovaverslaatGiulia Gatto-Monticone6-2 6-2
9 Apr - 12h30Fiona FerroverslaatMandy Minella6-2 7-5
9 Apr - 12h40Polona HercogverslaatCarla Suárez Navarro3-6 6-3 6-4
9 Apr - 12h55Kristyna PliskovaverslaatYlena In-Albon6-4 7-5
9 Apr - 14h15Vera LapkoverslaatRéka-Luca Jani6-2 2-6 6-2
9 Apr - 14h35Evgeniya RodinaverslaatClara Tauson6-7 6-2 7-5
9 Apr - 15h05Timea BacsinszkyverslaatTamara Korpatsch6-0 6-2
9 Apr - 16h30Stefanie VögeleverslaatPauline Parmentier6-2 6-4
9 Apr - 17h05Rebecca PetersonverslaatMagdalena Frech6-3 7-6
9 Apr - 18h15Antonia LottnerverslaatBelinda Bencic7-5 6-2
10 Apr - 11h10Veronika KudermetovaverslaatJil Belen Teichmann6-2 4-6 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Apr - 11h05Magdalena FrechverslaatMartina Di Giuseppe6-4 6-0
8 Apr - 11h40Antonia LottnerverslaatBarbara Haas6-7 6-4 6-4
8 Apr - 12h20Giulia Gatto-MonticoneverslaatFiona Ganz6-2 6-2
8 Apr - 12h25Clara TausonverslaatTereza Mrdeza6-3 6-3
8 Apr - 14h55Katarina ZavatskaverslaatPaula Badosa Gibert7-5 3-0 ab.
8 Apr - 16h15Réka-Luca JaniverslaatTereza Martincova4-6 6-0 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Apr - 12h30Barbara HaasverslaatViktoriya Tomova6-0 6-2
7 Apr - 12h30Antonia LottnerverslaatLeonie Kung6-0 6-1
7 Apr - 14h00Clara TausonverslaatRebecca Sramkova6-1 6-2
7 Apr - 14h05Tereza MrdezaverslaatCornelia Lister6-1 6-4
7 Apr - 14h55Magdalena FrechverslaatDeborah Chiesa6-4 6-4
7 Apr - 15h10Martina Di GiuseppeverslaatEkaterine Gorgodze6-4 2-6 6-3
7 Apr - 15h35Paula Badosa GibertverslaatAnastasia Zarycka6-2 6-3
7 Apr - 17h10Katarina ZavatskaverslaatTess Sugnaux6-0 6-0
7 Apr - 18h00Réka-Luca JaniverslaatLudmilla Samsonova6-2 6-2
7 Apr - 18h10Tereza MartincovaverslaatAnna Bondar7-5 5-7 6-2
7 Apr - 19h20Giulia Gatto-MonticoneverslaatKathinka Von Deichmann6-4 6-4
7 Apr - 20h30Fiona GanzverslaatEkaterina Yashina2-6 7-6 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden