De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Jurmala - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Jurmala - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Letland

Volledige uitslagen

Jurmala 2019

LetlandLetland - 22 Juli 2019 - 28 Juli 2019 - Gravel


Finale

28 Jul - 18h10Anastasija SevastovaverslaatKatarzyna Kawa3-6 7-5 6-4


Halve Finale

27 Jul - 16h10Katarzyna KawaverslaatBernarda Pera6-2 6-3
27 Jul - 18h10Anastasija SevastovaverslaatAnastasia Potapova6-4 6-2


Kwartfinales

26 Jul - 14h10Anastasia PotapovaverslaatPatricia Maria Tig6-4 0-6 6-4
26 Jul - 16h40Katarzyna KawaverslaatChloé Paquet6-2 6-2
26 Jul - 18h05Anastasija SevastovaverslaatIrina Maria Bara7-6 6-2
26 Jul - 20h15Bernarda PeraverslaatNina Stojanovic4-6 6-4 6-3


Achtste finales

24 Jul - 14h40Patricia Maria TigverslaatAnhelina Kalinina6-4 6-4
24 Jul - 16h15Chloé PaquetverslaatCaroline Garcia4-6 6-4 6-3
24 Jul - 18h30Anastasija SevastovaverslaatDalila Jakupovic6-7 6-2 6-4
24 Jul - 21h05Katarzyna KawaverslaatJana Fett6-3 6-0
25 Jul - 14h10Anastasia PotapovaverslaatDiana Marcinkevica6-1 4-6 6-2
25 Jul - 16h05Irina Maria BaraverslaatValentyna Ivakhnenko7-6 3-6 6-1
25 Jul - 19h25Nina StojanovicverslaatPaula Ormaechea6-0 6-3
25 Jul - 20h45Bernarda PeraverslaatElena Rybakina4-6 6-0 6-2


1/16de finales

22 Jul - 14h20Irina Maria BaraverslaatMargarita Gasparyan6-4 4-6 4-0 ab.
22 Jul - 14h30Dalila JakupovicverslaatAna Bogdan6-3 7-6
22 Jul - 16h45Diana MarcinkevicaverslaatKamilla Rakhimova6-4 6-3
23 Jul - 12h05Valentyna IvakhnenkoverslaatSorana Cirstea6-0 6-4
23 Jul - 12h05Paula OrmaecheaverslaatKristina Kucova6-4 4-1 ab.
23 Jul - 13h10Caroline GarciaverslaatKristyna Pliskova6-3 6-7 7-6
23 Jul - 13h40Katarzyna KawaverslaatYsaline Bonaventure2-6 6-4 6-1
23 Jul - 13h50Patricia Maria TigverslaatAnkita Raina6-2 6-1
23 Jul - 15h10Chloé PaquetverslaatBasak Eraydin6-3 7-5
23 Jul - 15h50Jana FettverslaatTatjana Maria6-4 1-6 6-4
23 Jul - 16h20Anhelina KalininaverslaatKaterina Siniaková4-6 6-4 6-1
23 Jul - 17h30Nina StojanovicverslaatAliaksandra Sasnovich4-6 6-3 6-4
23 Jul - 18h25Elena RybakinaverslaatXinyun Han6-1 6-2
23 Jul - 19h45Anastasija SevastovaverslaatVarvara Flink6-2 6-1
23 Jul - 21h00Bernarda PeraverslaatJelena Ostapenko6-2 6-1
24 Jul - 13h10Anastasia PotapovaverslaatBarbara Haas6-2 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

22 Jul - 10h10Basak EraydinverslaatUlrikke Eikeri6-3 4-6 7-6
22 Jul - 10h10Valentyna IvakhnenkoverslaatMarie Benoit6-4 4-6 6-4
22 Jul - 10h10Paula OrmaecheaverslaatIsabella Shinikova7-5 6-3
22 Jul - 12h10Katarzyna KawaverslaatNaiktha Bains6-1 6-2
22 Jul - 12h45Barbara HaasverslaatJulia Grabher6-0 6-4
22 Jul - 13h05Nina StojanovicverslaatHarmony Tan6-2 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

21 Jul - 09h10Marie BenoitverslaatAkgul Amanmuradova7-5 6-2
21 Jul - 09h10Isabella ShinikovaverslaatZoe Kruger6-2 6-4
21 Jul - 09h10Valentyna IvakhnenkoverslaatGalina Voskoboeva6-1 6-2
21 Jul - 10h40Ulrikke EikeriverslaatDaniela Vismane6-0 3-0 ab.
21 Jul - 10h45Naiktha BainsverslaatAndrea Gamiz6-4 1-6 6-3
21 Jul - 10h55Basak EraydinverslaatKsenia Aleshina6-1 6-0
21 Jul - 12h10Paula OrmaecheaverslaatDejana Radanovic5-7 6-1 6-3
21 Jul - 12h15Nina StojanovicverslaatMarina Melnikova6-4 6-4
21 Jul - 13h30Katarzyna KawaverslaatAnna Danilina6-4 3-6 7-6
21 Jul - 13h45Julia GrabherverslaatKamilla Bartone7-6 6-3
21 Jul - 14h55Harmony TanverslaatJasmin Jebawy6-2 6-2
21 Jul - 15h40Barbara HaasverslaatFrancesca Jones6-2 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden