De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Nederland - 16 April 1992
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anna-Lena Friedsam | 7-5 2-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lizette Cabrera | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Cristina Bucsa | 7-5 2-6 6-3 | |
Roland Garros Dames van 16 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yuki Naito | 6-4 6-2 | |
's-Hertogenbosch van 4 Juni tot 12 Juni 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Olivia Gadecki | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Viktorija Golubic | 6-3 6-7 6-3 | |
Roland Garros Dames van 24 Mei tot 12 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Samantha Murray Sharan | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Maria Camila Osorio Serrano | 6-4 6-0 | |
Wimbledon Dames van 22 Juni tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Rebecca Sramkova | 7-6 6-4 | |
US Open Dames van 24 Augustus tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Samantha Murray Sharan | 6-2 3-6 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Xiyu Wang | 6-3 6-2 | |
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Chloé Paquet | 1-6 6-1 7-6 | |
Tweede ronde | verslagen door | Lara Salden | 6-4 6-7 6-2 | |
Roland Garros Dames van 21 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kristina Kucova | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Rebecca Sramkova | 4-6 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Irina Maria Bara | 6-2 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 7 Nederlagen
Australian Open Dames van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Arantxa Rus | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Isabelle Wallace | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Ysaline Bonaventure | 6-4 6-3 | |
World Group II - Play-Offs II van 20 April tot 21 April 2019 (Keuzevakken) | ||||
World Group II - Play-Offs II | verslagen door | Misaki Doi | 6-3 6-4 | |
Roland Garros Dames van 21 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Magdalena Frech | 6-4 1-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nao Hibino | 6-1 6-2 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Viktoriya Tomova | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Elena Rybakina | 6-3 6-0 | |
Karlsruhe van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tereza Mrdeza | 6-1 6-0 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ylena In-Albon | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Valeria Savinykh | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Varvara Gracheva | 6-4 7-6 | |
Eerste ronde | verslagen door | Donna Vekic | 7-6 6-3 | |
Luxemburg van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Antonia Lottner | 6-2 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 9 Nederlagen
Australian Open Dames van 14 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Maria Irigoyen | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Stéphanie Foretz Gacon | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Qiang Wang | 6-2 6-3 | |
Fed Cup - Kwartfinales van 6 Februari tot 7 Februari 2016 (Keuzevakken) | ||||
Fed Cup - Kwartfinales | verslaat | Svetlana Kuznetsova | 7-6 5-7 10-8 | |
Fed Cup - Halve Finales , 11 April 2016 (Keuzevakken) | ||||
Fed Cup - Halve Finales | verslagen door | Kristina Mladenovic | 6-2 6-4 | |
Rabat van 25 April tot 1 Mei 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Irina-Camelia Begu | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Pauline Parmentier | 4-6 7-5 6-2 | |
Roland Garros Dames van 17 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Paula Cristina Gonçalves | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lucie Hradecka | 6-2 6-3 | |
's-Hertogenbosch van 6 Juni tot 12 Juni 2016 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslaat | Eri Hozumi | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Madison Brengle | 7-5 5-7 7-5 | |
Wimbledon Dames van 22 Juni tot 10 Juli 2016 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yafan Wang | 6-3 4-6 6-0 | |
Båstad van 18 Juli tot 24 Juli 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sara Sorribes Tormo | 4-6 6-2 6-4 | |
US Open Dames van 23 Augustus tot 12 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daniela Seguel | 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Fangzhou Liu | 3-6 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Asia Muhammad | 7-5 2-6 6-2 | |
Eerste ronde | verslaat | Heather Watson | 6-2 7-5 | |
Tweede ronde | verslagen door | Timea Babos | 6-2 6-4 | |
Linz van 10 Oktober tot 16 Oktober 2016 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Patricia Maria Tig | 6-4 6-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Carina Witthöft | 6-4 3-6 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Sara Sorribes Tormo | 6-2 0-0 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Dames van 9 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ana Vrljic | 6-1 7-6 | |
Collector Swedish Open - Båstad van 16 Juli tot 21 Juli 2014 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Anna Karolína Schmiedlová | 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Kaia Kanepi | 6-3 6-1 | |
Open GDF Suez de Limoges van 3 November tot 9 November 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Lourdes Dominguez Lino | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Stefanie Vögele | 7-5 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Francesca Schiavone | 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Båstad van 15 Juli tot 21 Juli 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Lara Arruabarrena-Vecino | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Lesya Tsurenko | 6-1 2-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Klára Zakopalová | 6-2 6-3 | |
Guangzhou van 16 September tot 22 September 2013 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Johanna Konta | 6-3 6-2 | |
Ningbo van 23 September tot 29 September 2013 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yvonne Meusburger | 6-0 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Bad Gastein van 11 Juni tot 17 Juni 2012 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Julia Görges | 3-6 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Estrella Cabeza-Candela | 6-4 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Fed Cup - Halve Finales , 11 April 2016 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Fed Cup - Halve Finales | K. Bertens - R. Hogenkamp | verslagen door | C. Garcia - K. Mladenovic | 4-6 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 0 Nederlagen
World Group II - Tour 1 van 7 Februari tot 8 Februari 2015 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group II - Tour 1 | R. Hogenkamp - M. Krajicek | verslaat | K. Kucova - K. Schmiedlová | 7-5 6-1 |