De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Lausanne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Lausanne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Volledige uitslagen

Lausanne 2021

ZwitserlandZwitserland - Lausanne - 12 Juli 2021 - 18 Juli 2021 - Gravel


Finale

18 Jul - 13h10Tamara ZidansekverslaatClara Burel4-6 7-6 6-1


Halve Finale

17 Jul - 11h10Clara BurelverslaatCaroline Garcia5-7 6-2 6-2
17 Jul - 13h50Tamara ZidansekverslaatMaryna Zanevska7-5 6-3


Kwartfinales

Tamara ZidansekverslaatLucia Bronzetti6-4 4-6 6-3
16 Jul - 18h30Maryna ZanevskaverslaatNatalia Vikhlyantseva7-5 6-4
16 Jul - 15h25Caroline GarciaverslaatZarina Diyas7-5 6-2
16 Jul - 16h45Clara BurelverslaatFiona Ferro7-5 6-2


Achtste finales

15 Jul - 12h10Tamara ZidansekverslaatMandy Minella6-2 7-5
Lucia BronzettiverslaatAnna Blinkova6-1 6-2
Maryna ZanevskaverslaatStefanie Vögele7-5 6-3
Natalia VikhlyantsevaverslaatJasmine Paolini6-1 6-3
16 Jul - 12h30Caroline GarciaverslaatAstra Sharma7-6 3-6 6-3
16 Jul - 10h30Zarina DiyasverslaatCamila Giorgi6-4 6-4
16 Jul - 12h20Clara BurelverslaatKamilla Rakhimova1-6 6-3 6-3
16 Jul - 10h30Fiona FerroverslaatAlycia Parks6-4 1-6 6-0


1/16de finales

12 Jul - 12h10Zarina DiyasverslaatSimona Waltert6-4 6-4
12 Jul - 13h40Tamara ZidansekverslaatMarina Melnikova2-6 6-3 6-2
12 Jul - 15h35Natalia VikhlyantsevaverslaatKatarina Zavatska4-6 6-4 6-0
12 Jul - 15h55Clara BurelverslaatSusan Bandecchi6-0 6-2
13 Jul - 12h35Anna BlinkovaverslaatOlga Govortsova2-6 6-4 6-2
13 Jul - 12h35Lucia BronzettiverslaatTess Sugnaux6-1 6-0
13 Jul - 17h00Camila GiorgiverslaatUlrikke Eikeri6-2 6-0
13 Jul - 17h35Fiona FerroverslaatHarmony Tan7-5 6-2
13 Jul - 19h25Alycia ParksverslaatAnna-Lena Friedsam6-3 3-6 6-4
14 Jul - 10h40Jasmine PaoliniverslaatValentini Grammatikopoulou6-3 4-6 7-5
14 Jul - 11h05Stefanie VögeleverslaatFrancesca Di Lorenzo3-6 6-2 6-2
14 Jul - 11h10Mandy MinellaverslaatVarvara Gracheva6-3 6-2
14 Jul - 12h35Astra SharmaverslaatKristyna Pliskova2-6 7-6 6-1
14 Jul - 12h55Kamilla RakhimovaverslaatArantxa Rus7-6 5-7 7-5
14 Jul - 13h35Caroline GarciaverslaatAlexandra Dulgheru6-2 6-2
15 Jul - 15h00Maryna ZanevskaverslaatJil Belen Teichmann6-3 2-6 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

12 Jul - 10h35Valentini GrammatikopoulouverslaatJesika Maleckova6-3 6-7 6-2
12 Jul - 10h35Lucia BronzettiverslaatYlena In-Albon3-6 6-3 6-3
12 Jul - 13h00Astra SharmaverslaatValentyna Ivakhnenko5-7 6-2 6-1
12 Jul - 13h35Ulrikke EikeriverslaatGabriella Price6-1 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden