De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Abu Dhabi - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Arabische Emiraten

Volledige uitslagen

Abu Dhabi 2021

Verenigde Arabische EmiratenVerenigde Arabische Emiraten - 4 Januari 2021 - 13 Januari 2021 - Hardcourt


Finale

13 Jan - 09h10Aryna SabalenkaverslaatVeronika Kudermetova6-2 6-2


Halve Finale

12 Jan - 09h05Aryna SabalenkaverslaatMaria Sakkari6-3 6-2
12 Jan - 10h30Veronika KudermetovaverslaatMarta Kostyuk7-6 6-4


Kwartfinales

11 Jan - 07h05Aryna SabalenkaverslaatElena Rybakina6-4 4-6 6-3
11 Jan - 09h25Maria SakkariverslaatSofia Kenin2-6 6-2 6-0
11 Jan - 11h10Marta KostyukverslaatSara Sorribes Tormo0-6 6-1 6-4
11 Jan - 13h25Veronika KudermetovaverslaatElina Monfils-Svitolina5-7 6-3 7-6


Achtste finales

10 Jan - 07h00Aryna SabalenkaverslaatOns Jabeur6-2 6-4
10 Jan - 07h00Marta KostyukverslaatTamara Zidansek6-1 6-1
10 Jan - 08h15Sara Sorribes TormoverslaatAnastasia Gasanova7-5 6-3
10 Jan - 08h30Elena RybakinaverslaatDarya Kasatkina6-3 6-4
10 Jan - 10h00Maria SakkariverslaatGarbiñe Muguruza Blanco7-5 6-4
10 Jan - 10h35Veronika KudermetovaverslaatPaula Badosa Gibert6-4 4-6 6-1
10 Jan - 12h05Sofia KeninverslaatYulia Putintseva3-6 7-6 6-4
10 Jan - 15h00Elina Monfils-SvitolinaverslaatEkaterina Alexandrova6-2 6-7 7-6


1/16de finales

8 Jan - 09h20Sofia KeninverslaatKirsten Flipkens7-5 4-5 ab.
8 Jan - 10h15Yulia PutintsevaverslaatBarbora Krejcikova6-4 7-5
9 Jan - 13h20Maria SakkariverslaatCori Gauff7-5 6-2
9 Jan - 11h50Garbiñe Muguruza BlancoverslaatAliaksandra Sasnovich6-1 6-4
8 Jan - 11h30Aryna SabalenkaverslaatAjla Tomljanovic7-5 6-4
8 Jan - 07h00Ons JabeurverslaatKateryna Bondarenko5-7 6-3 6-2
9 Jan - 08h30Darya KasatkinaverslaatKarolina Muchovaw.o.
Elena RybakinaverslaatXiyu Wang6-4 6-4
Marta KostyukverslaatSu-Wei Hsieh6-3 6-7 6-3
8 Jan - 08h35Tamara ZidansekverslaatLeylah Annie Fernandez6-4 6-4
8 Jan - 13h25Sara Sorribes TormoverslaatBernarda Pera5-7 6-3 6-4
9 Jan - 09h00Anastasia GasanovaverslaatKarolina Pliskova6-2 6-4
8 Jan - 17h05Paula Badosa GibertverslaatAlizé Cornet6-4 6-4
8 Jan - 07h10Veronika KudermetovaverslaatBianca Turati6-2 6-1
9 Jan - 09h35Ekaterina AlexandrovaverslaatHeather Watson7-5 6-7 6-3
9 Jan - 10h20Elina Monfils-SvitolinaverslaatVera Zvonareva6-4 6-1


Eerste ronde

6 Jan - 07h10Darya KasatkinaverslaatQiang Wang6-2 3-6 6-2
6 Jan - 09h15Veronika KudermetovaverslaatAnett Kontaveit7-5 6-1
6 Jan - 11h00Maria SakkariverslaatAnastasia Potapova6-4 6-2
6 Jan - 11h25Yulia PutintsevaverslaatMartina Trevisan6-3 6-3
6 Jan - 11h50Kirsten FlipkensverslaatLaura Siegemund5-7 7-5 6-4
6 Jan - 12h50Ons JabeurverslaatAnastasia Pavlyuchenkova7-6 6-3
6 Jan - 13h00Ajla TomljanovicverslaatLin Zhu6-2 7-6
6 Jan - 14h30Bernarda PeraverslaatDonna Vekic7-6 2-6 6-4
6 Jan - 15h05Paula Badosa GibertverslaatAnastasija Sevastova6-2 5-7 6-2
6 Jan - 17h00Barbora KrejcikovaverslaatJamie Loeb6-1 6-3
6 Jan - 17h05Leylah Annie FernandezverslaatJasmine Paolini6-4 6-2
6 Jan - 17h25Ekaterina AlexandrovaverslaatZarina Diyas6-4 6-4
7 Jan - 07h00Xiyu WangverslaatArantxa Rus6-3 3-6 6-4
7 Jan - 07h10Kateryna BondarenkoverslaatYafan Wang6-3 3-6 7-5
7 Jan - 07h10Elena RybakinaverslaatLucrezia Stefanini6-1 6-3
7 Jan - 07h10Sara Sorribes TormoverslaatNadia Podoroska6-3 6-3
7 Jan - 08h25Aryna SabalenkaverslaatPolona Hercog7-6 6-2
7 Jan - 09h10Su-Wei HsiehverslaatMarketa Vondrousova3-6 6-3 7-6
7 Jan - 09h45Marta KostyukverslaatLucie Hradecka6-2 6-4
7 Jan - 09h50Aliaksandra SasnovichverslaatAnna Bondar6-2 6-3
7 Jan - 10h30Sofia KeninverslaatZhaoxuan Yang7-6 6-2
7 Jan - 10h45Alizé CornetverslaatValentini Grammatikopoulou6-2 6-2
7 Jan - 11h20Karolina MuchovaverslaatDanka Kovinic6-4 6-1
7 Jan - 11h30Bianca TurativerslaatYaroslava Shvedova6-1 6-2
7 Jan - 12h45Garbiñe Muguruza BlancoverslaatKristina Mladenovic6-2 6-4
7 Jan - 13h00Cori GauffverslaatUlrikke Eikeri6-0 6-1
7 Jan - 13h15Tamara ZidansekverslaatJennifer Brady0-6 6-3 6-4
7 Jan - 13h30Karolina PliskovaverslaatDespina Papamichail6-2 7-6
7 Jan - 15h45Heather WatsonverslaatJodie Anna Burrage4-6 6-2 7-5
7 Jan - 16h20Elina Monfils-SvitolinaverslaatJessica Pegula6-4 6-3
7 Jan - 16h35Anastasia GasanovaverslaatMona Barthel6-2 6-4
7 Jan - 18h15Vera ZvonarevaverslaatAmandine Hesse6-3 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Lucrezia StefaniniverslaatIrina Fetecau1-6 6-2 7-6
Anastasia GasanovaverslaatEna Shibahara4-6 7-5 6-2
Amandine HesseverslaatJodie Anna Burrage6-3 6-2
Kateryna BondarenkoverslaatValentini Grammatikopoulou6-1 6-3
Lucie HradeckaverslaatCarol Zhao7-6 6-1
Anna BondarverslaatJessica Pieri4-6 6-4 7-5
Zhaoxuan YangverslaatDespina Papamichail6-2 6-2
Bianca TurativerslaatMartina Caregaro6-0 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

5 Jan - 11h50Lucrezia StefaniniverslaatTena Lukas4-6 6-4 6-2
5 Jan - 12h05Irina FetecauverslaatRiya Bhatia6-2 6-1
5 Jan - 07h10Ena ShibaharaverslaatMakoto Ninomiya6-1 6-4
5 Jan - 07h10Anastasia GasanovaverslaatGiuliana Olmos7-5 6-3
5 Jan - 10h45Jodie Anna BurrageverslaatNadiia Kichenok6-2 6-3
5 Jan - 11h35Amandine HesseverslaatIrene Burillo Escorihuela6-3 6-3
5 Jan - 09h55Valentini GrammatikopoulouverslaatLuisa Stefani6-4 1-6 6-1
5 Jan - 11h50Kateryna BondarenkoverslaatPanna Udvardy6-7 6-2 6-4
Lucie HradeckaverslaatAndrea Lazaro Garcia1-6 6-2 6-1
5 Jan - 07h10Carol ZhaoverslaatMirjam Björklund6-0 2-6 6-2
5 Jan - 08h45Anna BondarverslaatYana Sizikova6-0 6-1
5 Jan - 09h10Jessica PieriverslaatKatarzyna Piter6-4 6-0
5 Jan - 09h10Despina PapamichailverslaatFederica Di Sarra2-6 7-5 6-1
5 Jan - 09h20Zhaoxuan YangverslaatAnna Danilina3-6 7-6 6-4
5 Jan - 13h15Bianca TurativerslaatCatherine Harrison6-4 6-7 6-1
5 Jan - 13h15Martina CaregaroverslaatValeriya Strakhova6-3 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden