De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Rome - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Rome - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Rome 2020

ItaliëItalië - Rome - 12 September 2020 - 21 September 2020 - Gravel


Finale

21 Sep - 14h40Simona HalepverslaatKarolina Pliskova6-0 2-1 ab.


Halve Finale

20 Sep - 12h10Simona HalepverslaatGarbiñe Muguruza Blanco6-3 4-6 6-4
20 Sep - 17h25Karolina PliskovaverslaatMarketa Vondrousova6-2 6-4


Kwartfinales

19 Sep - 12h10Simona HalepverslaatYulia Putintseva6-2 2-0 ab.
19 Sep - 15h35Garbiñe Muguruza BlancoverslaatVictoria Azarenka3-6 6-3 6-4
19 Sep - 18h00Marketa VondrousovaverslaatElina Svitolina6-3 6-0
19 Sep - 19h00Karolina PliskovaverslaatElise Mertens6-3 3-6 6-0


Achtste finales

18 Sep - 13h35Simona HalepverslaatDayana Yastremska7-5 6-4
18 Sep - 13h20Yulia PutintsevaverslaatElena Rybakina4-6 7-6 6-2
18 Sep - 16h05Victoria AzarenkaverslaatDarya Kasatkina6-6 ab.
18 Sep - 16h00Garbiñe Muguruza BlancoverslaatJohanna Konta6-4 6-1
18 Sep - 21h00Marketa VondrousovaverslaatPolona Hercog1-6 6-1 7-6
18 Sep - 19h10Elina SvitolinaverslaatSvetlana Kuznetsova7-6 6-4
18 Sep - 11h10Elise MertensverslaatDanka Kovinic6-4 6-4
18 Sep - 11h05Karolina PliskovaverslaatAnna Blinkova6-4 6-3


1/16de finales

Simona HalepverslaatJasmine Paolini6-3 6-4
Dayana YastremskaverslaatAmanda Anisimova4-6 7-6 6-4
Elena RybakinaverslaatMarie Bouzkova7-5 7-6
17 Sep - 13h50Yulia PutintsevaverslaatPetra Martic6-3 6-7 6-4
17 Sep - 19h05Victoria AzarenkaverslaatSofia Kenin6-0 6-0
17 Sep - 11h10Darya KasatkinaverslaatKaterina Siniaková6-2 6-3
17 Sep - 13h15Garbiñe Muguruza BlancoverslaatCori Gauff7-6 3-6 6-3
17 Sep - 16h45Johanna KontaverslaatIrina-Camelia Begu6-0 6-4
17 Sep - 18h50Polona HercogverslaatKiki Bertens6-4 6-4
17 Sep - 12h50Marketa VondrousovaverslaatArantxa Rus6-3 6-3
17 Sep - 11h10Svetlana KuznetsovaverslaatAnett Kontaveit4-6 7-5 6-3
16 Sep - 20h50Elina SvitolinaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova6-3 7-6
Danka KovinicverslaatBelinda Bencic6-3 6-1
Elise MertensverslaatMagda Linette6-2 6-4
Anna BlinkovaverslaatAliona Bolsova Zadoinov4-6 6-1 7-6
16 Sep - 19h10Karolina PliskovaverslaatBarbora Strýcová6-3 6-3


Eerste ronde

Simona Halep Bye
14 Sep - 14h30Jasmine PaoliniverslaatAnastasija Sevastova6-2 6-3
14 Sep - 19h10Dayana YastremskaverslaatCamila Giorgi7-5 6-7 6-4
14 Sep - 12h30Amanda AnisimovaverslaatDonna Vekic7-6 7-6
14 Sep - 11h00Elena RybakinaverslaatEkaterina Alexandrova6-0 6-4
14 Sep - 12h30Marie BouzkovaverslaatAjla Tomljanovic6-3 6-4
15 Sep - 16h15Yulia PutintsevaverslaatRebecca Peterson6-2 6-4
Petra Martic Bye
Sofia Kenin Bye
16 Sep - 14h40Victoria AzarenkaverslaatVenus Williams7-6 6-2
15 Sep - 18h20Darya KasatkinaverslaatVera Zvonareva6-2 6-2
15 Sep - 11h10Katerina SiniakováverslaatAngelique Kerber6-3 6-1
15 Sep - 19h10Garbiñe Muguruza BlancoverslaatSloane Stephens6-3 6-3
15 Sep - 17h35Cori GauffverslaatOns Jabeur6-4 6-3
15 Sep - 13h10Irina-Camelia BeguverslaatElisabetta Cocciaretto6-2 6-2
Johanna Konta Bye
Kiki Bertens Bye
15 Sep - 13h55Polona HercogverslaatKaja Juvan4-6 6-4 6-1
15 Sep - 11h40Arantxa RusverslaatIga Swiatek7-6 6-3
15 Sep - 11h10Marketa VondrousovaverslaatMisaki Doi6-1 4-6 6-4
15 Sep - 15h30Anett KontaveitverslaatCaroline Garcia6-3 7-6
15 Sep - 16h45Svetlana KuznetsovaverslaatBernarda Pera3-6 7-6 6-3
14 Sep - 11h00Anastasia PavlyuchenkovaverslaatShuai Zhang6-4 6-7 6-1
Elina Svitolina Bye
Belinda Bencic Bye
14 Sep - 17h45Danka KovinicverslaatJulia Görges6-1 6-0
14 Sep - 14h00Magda LinetteverslaatJelena Ostapenko6-4 6-3
14 Sep - 17h00Elise MertensverslaatSu-Wei Hsieh6-3 6-1
14 Sep - 17h40Aliona Bolsova ZadoinovverslaatAlison Riske5-7 7-6 6-3
14 Sep - 15h00Anna BlinkovaverslaatJil Belen Teichmann6-3 6-3
14 Sep - 13h30Barbora StrýcováverslaatVeronika Kudermetova6-3 6-3
Karolina Pliskova Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

13 Sep - 10h00Bernarda PeraverslaatMisaki Doiw.o.
13 Sep - 10h10Anna BlinkovaverslaatStefanie Vögele7-5 6-3
13 Sep - 15h55Kaja JuvanverslaatMelania Delai6-2 6-3
13 Sep - 11h20Arantxa RusverslaatTimea Babos6-0 6-1
13 Sep - 11h30Aliona Bolsova ZadoinovverslaatAnna Kalinskaya6-2 6-2
13 Sep - 12h00Darya KasatkinaverslaatGabriela Dabrowski6-2 6-2
13 Sep - 10h10Irina-Camelia BeguverslaatAnna-Lena Friedsam6-1 6-1
13 Sep - 17h25Danka KovinicverslaatKatarzyna Kawa3-6 6-4 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

Bernarda Pera Bye
12 Sep - 15h10Misaki DoiverslaatMartina Trevisan6-4 6-7 6-3
Anna Blinkova Bye
12 Sep - 12h00Stefanie VögeleverslaatLeylah Annie Fernandez2-6 6-2 7-5
12 Sep - 10h10Kaja JuvanverslaatLauren Davis6-4 6-1
12 Sep - 15h35Melania DelaiverslaatNao Hibino4-6 6-3 6-4
12 Sep - 15h50Arantxa RusverslaatLudmilla Samsonova6-1 6-3
12 Sep - 12h55Timea BabosverslaatGiulia Gatto-Monticone6-3 1-6 6-2
12 Sep - 13h25Anna KalinskayaverslaatZarina Diyas7-5 2-6 6-3
12 Sep - 11h40Aliona Bolsova ZadoinovverslaatJessica Pieri6-1 6-1
12 Sep - 14h40Darya KasatkinaverslaatArina Rodionova6-0 6-1
12 Sep - 16h10Gabriela DabrowskiverslaatPatricia Maria Tigw.o.
12 Sep - 13h30Irina-Camelia BeguverslaatSara Errani6-1 6-3
12 Sep - 10h10Anna-Lena FriedsamverslaatMartina Di Giuseppe6-3 6-2
12 Sep - 10h10Katarzyna KawaverslaatChristina McHale4-6 6-4 7-5
12 Sep - 17h45Danka KovinicverslaatUlrikke Eikeri6-2 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden