De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Turkije - 8 Mei 1986
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Istanboel van 17 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Julia Grabher | 7-5 6-2 | |
Portoroz van 11 September tot 18 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Harriet Dart | 6-4 6-2 | |
Andorre van 28 November tot 4 December 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kateryna Baindl-Kozlova | 7-6 6-3 | |
Angers van 5 December tot 11 December 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Maria Jose Portillo Ramirez | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Joanna Garland | 6-1 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Emeline Dartron | 6-7 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 5 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anhelina Kalinina | 6-1 6-1 | |
Istanboel van 17 April tot 25 April 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jaqueline Adina Cristian | 6-4 6-3 | |
Belgrade van 17 Mei tot 23 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Viktoriya Tomova | 7-6 6-0 | |
Roland Garros Dames van 24 Mei tot 12 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Grace Min | 6-3 6-4 | |
Wimbledon Dames van 22 Juni tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Magdalena Frech | 6-2 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aliona Bolsova Zadoinov | 6-2 6-3 | |
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Natalija Kostic | 7-5 6-7 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | Anna Danilina | 6-1 3-6 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Georgina Garcia Perez | 6-4 6-2 | |
Istanboel van 7 September tot 13 September 2020 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Margarita Betova-Gasparyan | 6-2 6-0 | |
Roland Garros Dames van 21 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Caty McNally | 5-7 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 7 Nederlagen
Australian Open Dames van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mandy Minella | 6-2 4-6 6-4 | |
Istanboel van 20 April tot 28 April 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Rebecca Peterson | 6-1 2-6 6-0 | |
Rabat van 27 April tot 5 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Varvara Lepchenko | 6-3 6-4 | |
Nürnberger Versicherungscup van 18 Mei tot 25 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Katharina Gerlach | 6-3 6-0 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yuxuan Zhang | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ana Bogdan | 7-6 7-5 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Irina-Camelia Begu | 6-3 6-2 | |
Luxemburg van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nina Stojanovic | 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Guangzhou van 18 September tot 24 September 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Fang Ying Xun | 7-5 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lizette Cabrera | 6-3 4-6 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
BMW Malaysian Open - Kuala Lumpur van 16 April tot 20 April 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Dominika Cibulkova | 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Middellandse Zeespelen Dames van 24 Juni tot 29 Juni 2013 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Federica Di Sarra | 6-1 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanboel van 26 Juli tot 1 Augustus 2010 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Andrea Petkovic | 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanboel van 27 Juli tot 2 Augustus 2009 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Arantxa Rus | 6-3 6-7(2) 6-2 | |
1/8ste Finales | verslagen door | Anabel Medina Garrigues | 2-6 6-2 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanboel van 19 Mei tot 25 Mei 2008 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Veronika Chvojkova | 7-5 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanboel van 21 Mei tot 27 Mei 2007 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Alyona Bondarenko | 6-1 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanboel van 16 Mei tot 22 Mei 2005 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ivana Abramovic | 6-3 6-0 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (Middellandse Zeespelen Dames Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 0 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Dames Dubbel van 24 Juni tot 28 Juni 2013 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | - P. Ozgen | verslaat | N. Abbes - O. Jabeur | 6-3 6-2 |
Finale | - P. Ozgen | verslaat | F. Di Sarra - A. Grymalska | 7-6 4-6 14-12 |