De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Portoroz - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Volledige uitslagen

Portoroz 2022

SloveniëSlovenië - 11 September 2022 - 18 September 2022 - Hardcourt


Finale

18 Sep - 18h05Katerina SiniakováverslaatElena Rybakina6-7 7-6 6-4


Halve Finale

Katerina SiniakováverslaatAnna-Lena Friedsam6-1 7-5
17 Sep - 19h00Elena RybakinaverslaatAna Bogdan6-1 6-1


Kwartfinales

16 Sep - 11h10Ana BogdanverslaatBeatriz Haddad Maia6-1 1-6 7-5
16 Sep - 12h30Elena RybakinaverslaatLesya Tsurenkow.o.
16 Sep - 14h05Anna-Lena FriedsamverslaatDiane Parry1-6 7-6 6-3
17 Sep - 15h40Katerina SiniakováverslaatJasmine Paolini6-2 3-6 7-6


Achtste finales

15 Sep - 15h10Anna-Lena FriedsamverslaatEmma Raducanu7-5 0-6 6-3
15 Sep - 11h00Diane ParryverslaatAnastasia Potapova7-6 6-4
15 Sep - 13h15Katerina SiniakováverslaatJodie Anna Burrage7-5 6-1
15 Sep - 17h45Jasmine PaoliniverslaatKaja Juvan5-7 6-2 7-6
Lesya TsurenkoverslaatEkaterina Alexandrova7-5 7-6
14 Sep - 13h00Elena RybakinaverslaatTereza Martincova6-4 6-1
14 Sep - 14h30Ana BogdanverslaatTamara Zidansek6-1 6-7 6-1
14 Sep - 19h10Beatriz Haddad MaiaverslaatCristina Bucsa6-1 6-4


1/16de finales

12 Sep - 14h20Ekaterina AlexandrovaverslaatMarta Kostyuk7-6 5-7 7-5
12 Sep - 15h40Anastasia PotapovaverslaatClaire Liu6-4 7-6
12 Sep - 17h25Beatriz Haddad MaiaverslaatClara Tauson7-6 6-3
12 Sep - 19h45Emma RaducanuverslaatDayana Yastremska6-2 5-3 ab.
13 Sep - 11h05Ana BogdanverslaatAjla Tomljanovic7-5 4-6 6-1
13 Sep - 11h10Lesya TsurenkoverslaatElena Gabriela Ruse6-1 4-6 6-4
13 Sep - 11h10Diane ParryverslaatDonna Vekic2-6 6-4 6-1
13 Sep - 13h50Jodie Anna BurrageverslaatAleksandra Krunic6-4 6-4
13 Sep - 13h55Elena RybakinaverslaatLaura Siegemund6-7 6-4 7-6
13 Sep - 14h25Tereza MartincovaverslaatHarriet Dart0-6 6-4 6-1
13 Sep - 15h25Anna-Lena FriedsamverslaatElizabeth Mandlik0-6 6-4 6-1
13 Sep - 16h45Jasmine PaoliniverslaatTara Würth7-5 6-1
13 Sep - 17h35Cristina BucsaverslaatPetra Marcinko2-6 6-4 6-1
13 Sep - 19h50Kaja JuvanverslaatAlizé Cornet7-6 6-3
13 Sep - 21h55Tamara ZidansekverslaatAnastasia Zakharova6-4 6-4
14 Sep - 11h10Katerina SiniakováverslaatMartina Trevisan6-1 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

12 Sep - 11h05Anna-Lena FriedsamverslaatHarriet Dart6-1 7-6
12 Sep - 11h05Jodie Anna BurrageverslaatStefanie Vögele6-4 4-6 7-6
12 Sep - 11h05Cristina BucsaverslaatAntonia Ruzic6-4 7-5
12 Sep - 12h50Elena Gabriela RuseverslaatZiva Falkner6-3 6-0
12 Sep - 13h15Anastasia ZakharovaverslaatAna Konjuh5-3 ab.
12 Sep - 14h00Tara WürthverslaatLina Gjorcheska2-6 6-2 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

11 Sep - 11h10Stefanie VögeleverslaatMariam Bolkvadze3-6 6-4 6-2
11 Sep - 11h10Antonia RuzicverslaatNigina Abduraimova7-6 6-1
11 Sep - 11h10Jodie Anna BurrageverslaatNika Radisic6-4 6-2
11 Sep - 12h35Anna-Lena FriedsamverslaatLara Smejkal6-3 6-1
11 Sep - 12h50Cristina BucsaverslaatGiulia Gatto-Monticone5-7 6-1 6-2
11 Sep - 13h50Ziva FalknerverslaatNatalija Stevanovic3-6 7-6 6-4
11 Sep - 13h50Harriet DartverslaatPemra Ozgen6-4 6-2
11 Sep - 15h00Tara WürthverslaatTimea Babos6-1 6-7 6-3
11 Sep - 15h25Elena Gabriela RuseverslaatYana Morderger6-1 6-4
11 Sep - 16h45Lina GjorcheskaverslaatAngelina Gabueva4-6 7-6 6-2
11 Sep - 16h45Ana KonjuhverslaatTayisiya Morderger7-5 6-2
11 Sep - 16h45Anastasia ZakharovaverslaatNoka Juric6-0 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden