De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Noord-Macedonië - 3 Augustus 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Katarzyna Kawa | 7-5 4-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Makarska van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dea Herdzelas | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Leolia Jeanjean | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Portoroz van 11 September tot 18 September 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Angelina Gabueva | 4-6 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tara Würth | 2-6 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Portoroz van 12 September tot 19 September 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tereza Mrdeza | 3-6 6-0 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Andrea Lazaro Garcia | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
US Open Dames van 21 Augustus tot 9 September 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lauren Davis | 6-7 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jana Fett | 6-3 2-6 6-3 | |
Limoges van 5 November tot 11 November 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Silvia Soler-Espinosa | 6-1 3-6 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
Australian Open Dames van 12 Januari tot 28 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sachia Vickery | 6-2 3-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Dalma Galfi | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Stefanie Vögele | 4-6 6-3 6-2 | |
Biel/Bienne van 10 April tot 16 April 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Olga Savchuk | 6-2 3-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Diana Marcinkevica | 6-4 4-6 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Aliaksandra Sasnovich | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Marketa Vondrousova | 7-6 6-1 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Quirine Lemoine | 3-6 6-3 6-3 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aleksandra Krunic | 6-4 6-4 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Destanee Aiava | 4-6 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
US Open Dames van 23 Augustus tot 12 September 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Catherine Bellis | 6-0 6-2 | |
Limoges van 14 November tot 20 November 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Galina Voskoboeva | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Maryna Zanevska | 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Middellandse Zeespelen Dames van 24 Juni tot 29 Juni 2013 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Anastassia Grymalska | 6-2 6-2 |