De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Iasi - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Volledige uitslagen

Iasi 2022

RoemeniëRoemenië - Iasi - 1 Augustus 2022 - 7 Augustus 2022 - Gravel


Finale

7 Aug - 11h05Ana BogdanverslaatPanna Udvardy6-2 3-6 6-1


Halve Finale

6 Aug - 12h05Ana BogdanverslaatDarya Astakhova7-6 6-4
6 Aug - 14h50Panna UdvardyverslaatMaja Chwalinska6-3 7-6


Kwartfinales

Darya AstakhovaverslaatPaula Ormaechea6-4 6-0
5 Aug - 18h10Ana BogdanverslaatEkaterine Gorgodze6-1 6-2
5 Aug - 13h40Maja ChwalinskaverslaatRebeka Masarova6-3 4-6 6-2
5 Aug - 12h10Panna UdvardyverslaatKristina Mladenovic6-1 6-2


Achtste finales

4 Aug - 21h00Paula OrmaecheaverslaatYuki Naito6-3 7-5
Darya AstakhovaverslaatCristina Dinu6-2 6-2
4 Aug - 14h25Ana BogdanverslaatAnastasia Zakharova6-1 6-2
4 Aug - 19h05Ekaterine GorgodzeverslaatNadia Podoroska6-4 6-2
Rebeka MasarovaverslaatNastasja Mariana Schunk4-6 7-6 6-4
3 Aug - 16h35Maja ChwalinskaverslaatOlga Danilovic7-6 6-4
4 Aug - 12h00Kristina MladenovicverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu7-5 6-3
3 Aug - 19h00Panna UdvardyverslaatRéka-Luca Jani6-0 7-6


1/16de finales

1 Aug - 12h50Olga DanilovicverslaatAndrea Lazaro Garcia7-6 4-6 6-3
1 Aug - 15h30Nastasja Mariana SchunkverslaatAntonia Ruzic6-3 6-4
2 Aug - 10h05Anastasia ZakharovaverslaatAndreea Prisacariu6-0 6-3
2 Aug - 10h05Maja ChwalinskaverslaatDea Herdzelas6-2 6-1
2 Aug - 10h05Réka-Luca JaniverslaatBriana Szabo6-1 6-2
2 Aug - 11h30Kristina MladenovicverslaatTena Lukas2-6 7-6 6-3
2 Aug - 11h30Rebeka MasarovaverslaatOlivia Tjandramulia6-0 6-0
2 Aug - 11h30Cristina DinuverslaatMihaela Buzarnescu6-1 5-3 ab.
2 Aug - 13h00Paula OrmaecheaverslaatLavinia Tanasie7-5 6-3
2 Aug - 13h00Panna UdvardyverslaatDespina Papamichail6-3 7-5
2 Aug - 14h25Darya AstakhovaverslaatIrina Maria Bara6-3 6-3
2 Aug - 14h25Ekaterine GorgodzeverslaatClara Burel7-5 6-0
2 Aug - 15h15Alexandra Ignatik-CadantuverslaatNatalia Vikhlyantseva6-4 6-3
2 Aug - 16h35Yuki NaitoverslaatViktorija Golubic6-3 6-4
2 Aug - 18h30Nadia PodoroskaverslaatIlona-Georgiana Ghioroaie6-2 6-3
3 Aug - 13h30Ana BogdanverslaatOana Georgeta Simion6-0 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

1 Aug - 17h40Yuki NaitoverslaatElena-Teodora Cadar6-4 6-2
Darya AstakhovaverslaatOlivia Tjandramulia6-2 6-4
Cristina DinuverslaatLavinia Tanasie6-3 6-3
1 Aug - 16h35Ilona-Georgiana GhioroaieverslaatJing-Jing Lu6-2 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

Yuki Naito Bye
1 Aug - 10h25Elena-Teodora CadarverslaatBeatrice Gumulya6-3 5-7 6-4
1 Aug - 09h05Darya AstakhovaverslaatStefana Lazar6-1 6-1
31 Jul - 14h00Olivia TjandramuliaverslaatAndrea Gamizw.o.
1 Aug - 09h05Cristina DinuverslaatCamelia-Elena Hristea6-2 6-0
1 Aug - 09h05Lavinia TanasieverslaatAndreea Amalia Rosca6-2 4-6 6-1
1 Aug - 10h25Ilona-Georgiana GhioroaieverslaatIlinca Dalina Amariei6-0 6-2
1 Aug - 11h25Jing-Jing LuverslaatMiriam Bianca Bulgaru7-6 5-7 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden