De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Bari - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Bari 2022

ItaliëItalië - Bari - 5 September 2022 - 11 September 2022 - Gravel


Finale

11 Sep - 18h10Julia GrabherverslaatNuria Brancaccio6-4 6-2


Halve Finale

10 Sep - 18h00Julia GrabherverslaatRéka-Luca Jani6-4 6-1
10 Sep - 19h55Nuria BrancaccioverslaatMatilde Paoletti3-6 6-2 6-4


Kwartfinales

9 Sep - 12h30Matilde PaolettiverslaatEva Vedder4-6 6-3 6-2
9 Sep - 15h00Nuria BrancaccioverslaatTatjana Maria7-5 6-1
9 Sep - 16h30Réka-Luca JaniverslaatElisabetta Cocciaretto3-6 6-1 7-6
9 Sep - 19h45Julia GrabherverslaatPanna Udvardy4-6 6-4 6-1


Achtste finales

7 Sep - 11h10Matilde PaolettiverslaatPaula Ormaechea6-4 6-4
7 Sep - 13h05Tatjana MariaverslaatAndrea Gamiz4-6 6-3 6-4
7 Sep - 15h40Eva VedderverslaatDanka Kovinic6-3 6-3
7 Sep - 19h15Nuria BrancaccioverslaatLaura Pigossi7-5 6-3
8 Sep - 14h00Julia GrabherverslaatSu-jeong Jang7-5 6-7 6-1
8 Sep - 17h10Réka-Luca JaniverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu2-6 6-3 6-3
8 Sep - 17h40Panna UdvardyverslaatAnna Karolína Schmiedlová7-6 6-3
8 Sep - 20h10Elisabetta CocciarettoverslaatSara Errani6-3 6-0


1/16de finales

5 Sep - 13h10Nuria BrancaccioverslaatYlena In-Albon2-6 6-1 6-4
5 Sep - 13h10Eva VedderverslaatRebeka Masarova6-7 6-1 6-2
5 Sep - 15h45Tatjana MariaverslaatLisa Pigato6-3 6-4
5 Sep - 15h50Paula OrmaecheaverslaatAndreea Amalia Rosca3-6 6-2 6-2
5 Sep - 17h45Laura PigossiverslaatVittoria Paganetti6-2 6-4
5 Sep - 18h20Andrea GamizverslaatIoana Loredana Rosca6-2 6-4
6 Sep - 11h05Alexandra Ignatik-CadantuverslaatMaryna Zanevska6-0 0-0 ab.
6 Sep - 11h05Matilde PaolettiverslaatHarmony Tan6-2 6-0
6 Sep - 12h10Danka KovinicverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-4 6-7 7-6
6 Sep - 12h25Réka-Luca JaniverslaatDalila Jakupovic5-5 ab.
6 Sep - 12h25Anna Karolína SchmiedlováverslaatJaimee Fourlis4-6 6-2 6-0
6 Sep - 14h45Su-jeong JangverslaatOlga Danilovic6-4 6-3
6 Sep - 16h00Julia GrabherverslaatLucrezia Stefanini6-3 6-2
6 Sep - 16h55Panna UdvardyverslaatCarolina Meligeni Rodrigues Alves6-3 6-0
6 Sep - 17h50Sara ErraniverslaatMaría Lourdes Carlé6-4 0-6 6-2
6 Sep - 20h25Elisabetta CocciarettoverslaatRaluca Georgiana Serban7-6 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

4 Sep - 11h10Nuria BrancaccioverslaatIoana Loredana Rosca6-0 6-1
4 Sep - 12h30Andreea Amalia RoscaverslaatAndrea Gamiz6-3 7-5
4 Sep - 14h50Eva VedderverslaatEkaterina Makarova6-3 6-7 6-2
4 Sep - 17h25Paula OrmaecheaverslaatDiletta Cherubini6-2 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden