De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Brazilië - 2 Augustus 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 6 Nederlagen
Canberra - 125 van 31 December 2023 tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Fiona Ferro | 7-6 6-2 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nigina Abduraimova | 5-7 7-5 6-0 | |
Hua Hin van 27 Januari tot 4 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Viktorija Golubic | 6-1 6-2 | |
Mumbai - 250 van 3 Februari tot 11 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ekaterina Makarova | 6-1 3-0 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Storm Hunter-Sanders | 6-3 6-3 | |
Doha van 9 Februari tot 18 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Viktoriya Tomova | 6-4 6-0 | |
Indian Wells van 4 Maart tot 19 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Maria Camila Osorio Serrano | 4-6 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 18 Overwinningen / 27 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Bogotá)
Samenvatting : 20 Overwinningen / 26 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Buenos Aires van 1 November tot 7 November 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Veronica Cepede Royg | 6-4 2-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Panna Udvardy | 5-7 7-6 7-5 | |
Montevideo van 15 November tot 21 November 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Barbara Gatica | 6-1 3-6 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Carol Zhao | 6-1 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Panna Udvardy | 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
World Group I - Play-Offs I van 16 April tot 17 April 2021 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group I - Play-Offs I | verslagen door | Magdalena Frech | 4-6 6-3 7-6 | |
World Group I - Play-Offs I | verslaat | Urszula Radwanska | 7-6 3-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Rabat van 27 April tot 5 Mei 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Magdalena Frech | 6-1 6-0 | |
Palermo van 20 Juli tot 28 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dalila Spiteri | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jessica Pieri | 4-6 6-1 6-0 | |
Zhengzhou van 7 September tot 15 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jovana Jaksic | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Rabat van 1 Mei tot 7 Mei 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nina Stojanovic | 3-6 7-6 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Florianopolis van 1 Augustus tot 7 Augustus 2016 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nika Kukharchuk | 6-4 1-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Réka-Luca Jani | 3-6 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Irina-Camelia Begu | 3-6 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Rio de Janeiro Open van 19 Februari tot 23 Februari 2014 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Silvia Soler-Espinosa | 6-0 6-1 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlagen
Olympische Spelen Dames Dubbel van 24 Juli tot 1 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | L. Pigossi - L. Stefani | verslaat | G. Dabrowski - S. Fichman | 7-6 6-4 |
Achtste finales | L. Pigossi - L. Stefani | verslaat | K. Pliskova - M. Vondrousova | 2-6 6-4 13-11 |
Kwartfinales | L. Pigossi - L. Stefani | verslaat | B. Mattek-Sands - J. Pegula | 1-6 6-3 10-6 |
Halve Finale | L. Pigossi - L. Stefani | verslagen door | B. Bencic - V. Golubic | 7-5 6-3 |
Om 3e/4e plaats | L. Pigossi - L. Stefani | verslaat | V. Kudermetova - E. Vesnina | 4-6 6-4 11-9 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Fed Cup - Eerste Ronde van 8 Februari tot 9 Februari 2020 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Fed Cup - Kwartfinales | L. Pigossi - L. Stefani | verslagen door | A. Friedsam - A. Lottner | 6-1 6-4 |