De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
16 April 2021 - 17 April 2021 - Keuzevakken
Dit evenement is geannuleerd of verwijderd van de kalender. We behouden deze pagina met verwijzing naar het oorspronkelijke programma.
Roemenië | 1 - 3 | Italië |
16 Apr - 14h40 | Elisabetta Cocciaretto | verslaat | Irina Maria Bara | 6-1 6-4 |
16 Apr - 16h40 | Martina Trevisan | verslaat | Mihaela Buzarnescu | 6-2 2-6 7-6 |
17 Apr - 13h00 | Elena Gabriela Ruse | verslaat | Jasmine Paolini | 1-6 6-3 6-4 |
17 Apr - 16h15 | Elisabetta Cocciaretto | verslaat | Mihaela Buzarnescu | 7-5 7-6 |
17 Apr - 19h10 | Monica Niculescu Elena Gabriela Ruse | - | Giulia Gatto-Monticone Jasmine Paolini | Geannuleerd |
Polen | 3 - 2 | Brazilië |
16 Apr - 14h10 | Magdalena Frech | verslaat | Carolina Meligeni Rodrigues Alves | 6-4 6-3 |
16 Apr - 16h10 | Laura Pigossi | verslaat | Urszula Radwanska | 7-6 3-6 6-2 |
17 Apr - 12h10 | Magdalena Frech | verslaat | Laura Pigossi | 4-6 6-3 7-6 |
17 Apr - 15h30 | Carolina Meligeni Rodrigues Alves | verslaat | Katarzyna Kawa | 6-3 7-5 |
17 Apr - 17h30 | Magdalena Frech Katarzyna Kawa | verslaat | Carolina Meligeni Rodrigues Alves Luisa Stefani | 1-6 6-2 6-4 |
Servië | 0 - 4 | Canada |
16 Apr - 14h10 | Leylah Annie Fernandez | verslaat | Olga Danilovic | 7-5 4-6 6-4 |
16 Apr - 17h10 | Rebecca Marino | verslaat | Nina Stojanovic | 6-4 7-6 |
17 Apr - 11h05 | Leylah Annie Fernandez | verslaat | Nina Stojanovic | 3-6 6-3 6-4 |
17 Apr - 14h20 | Olga Danilovic | - | Rebecca Marino | Geannuleerd |
17 Apr - 14h40 | Rebecca Marino Carol Zhao | verslaat | Ivana Jorovic Aleksandra Krunic | 6-7 6-3 10-0 |
Nederland | 3 - 2 | China |
16 Apr - 13h10 | Kiki Bertens | verslaat | Xin-yu Wang | 6-2 6-0 |
16 Apr - 14h40 | Xiyu Wang | verslaat | Arantxa Rus | 6-1 3-6 6-2 |
17 Apr - 13h00 | Xiyu Wang | verslaat | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3 5-7 6-4 |
17 Apr - 15h45 | Arantxa Rus | verslaat | Xin-yu Wang | 6-4 4-3 ab. |
17 Apr - 18h10 | Arantxa Rus Demi Schuurs | verslaat | Yi-Fan Xu Shuai Zhang | 6-1 6-4 |
Oekraïne | 4 - 0 | Japan |
16 Apr - 10h15 | Elina Monfils-Svitolina | verslaat | Chihiro Muramatsu | 6-3 6-2 |
16 Apr - 12h05 | Marta Kostyuk | verslaat | Yuki Naito | 6-3 6-3 |
17 Apr - 10h05 | Elina Monfils-Svitolina | verslaat | Yuki Naito | 6-2 4-6 7-6 |
17 Apr - 12h15 | Marta Kostyuk | - | Chihiro Muramatsu | Geannuleerd |
17 Apr - 13h10 | Lyudmyla Kichenok Nadiia Kichenok | verslaat | Shiho Akita Himari Sato | 6-2 7-6 |
Groot-Brittannië | 3 - 1 | Mexico |
16 Apr - 15h10 | Katie Boulter | verslaat | Marcela Zacarias | 7-5 6-0 |
16 Apr - 16h45 | Heather Watson | verslaat | Giuliana Olmos | 7-5 6-1 |
17 Apr - 12h30 | Marcela Zacarias | verslaat | Heather Watson | 6-3 7-6 |
17 Apr - 17h25 | Katie Boulter | verslaat | Giuliana Olmos | 6-4 6-1 |
17 Apr - 18h50 | Harriet Dart Heather Watson | - | Fernanda Contreras Gómez Giuliana Olmos | Geannuleerd |
Argentinië | 2 - 3 | Kazachstan |
16 Apr - 16h05 | Yulia Putintseva | verslaat | Nadia Podoroska | 2-6 6-4 6-0 |
16 Apr - 18h35 | María Lourdes Carlé | verslaat | Elena Rybakina | 6-4 3-6 6-0 |
17 Apr - 15h30 | Elena Rybakina | verslaat | Nadia Podoroska | 6-4 6-4 |
17 Apr - 17h30 | María Lourdes Carlé | verslaat | Yulia Putintseva | 6-4 6-1 ab. |
17 Apr - 20h45 | María Lourdes Carlé Nadia Podoroska | verslaat | Anna Danilina Yaroslava Shvedova | 6-7 7-6 ab. |
Letland | 3 - 1 | India |
16 Apr - 17h15 | Jelena Ostapenko | verslaat | Ankita Raina | 6-2 5-7 7-5 |
16 Apr - 20h15 | Anastasija Sevastova | verslaat | Karman Kaur Thandi | 6-4 6-0 |
17 Apr - 13h10 | Anastasija Sevastova | verslaat | Ankita Raina | 6-0 7-6 |
17 Apr - 15h00 | Jelena Ostapenko | - | Karman Kaur Thandi | Geannuleerd |
17 Apr - 15h25 | Rutuja Bhosale Zeel Desai | verslaat | Patricija Spaka Daniela Vismane | 6-4 5-7 10-2 |