De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Brazilië - 23 April 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 7 Nederlagen
Australian Open Dames van 9 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Olga Danilovic | 6-2 6-4 | |
Cali van 28 Januari tot 5 Februari 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexandra Riley | 6-0 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Emily Seibold | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Caroline Dolehide | 7-6 3-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Valeriya Strakhova | 6-1 5-7 6-1 | |
Bogotá van 1 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Irina Maria Bara | 1-6 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Joanne Zuger | 7-6 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Dayana Yastremska | 4-6 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Tatjana Maria | 6-2 6-4 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Eva Lys | 6-2 3-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Fiona Ferro | 6-0 7-6 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lucrezia Stefanini | 6-1 6-2 | |
Colina van 13 November tot 19 November 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Fiona Ferro | 6-4 6-1 | |
Florianopolis van 20 November tot 26 November 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Carole Monnet | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Boedapest van 10 Juli tot 18 Juli 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Martina Di Giuseppe | 6-4 5-7 6-4 | |
Buenos Aires van 1 November tot 7 November 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Maria Victoria Burstein | 6-0 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Irina Maria Bara | 7-5 6-3 | |
Montevideo van 15 November tot 21 November 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Victoria Bosio | 6-4 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Panna Udvardy | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
World Group I - Play-Offs I van 16 April tot 17 April 2021 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group I - Play-Offs I | verslaat | Katarzyna Kawa | 6-3 7-5 | |
World Group I - Play-Offs I | verslagen door | Magdalena Frech | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
World Group II - Play-Offs II van 20 April tot 21 April 2019 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group II - Play-Offs II | verslagen door | Dominika Cibulkova | 6-1 6-1 | |
Rabat van 27 April tot 5 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Monica Niculescu | 6-3 6-3 | |
Panamerikaanse Spelen Dames van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Keuzevakken) | ||||
1/16de finales | verslaat | Rebecca Marino | 5-7 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Victoria Bosio | 6-1 6-7 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Renata Zarazua | 6-2 6-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Caroline Dolehide | 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Florianopolis van 1 Augustus tot 7 Augustus 2016 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nadia Podoroska | 7-5 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Florianopolis van 27 Juli tot 2 Augustus 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Annika Beck | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Roland Garros Junior Dames van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Domenica Gonzalez | 6-2 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Group I - Play-Offs I van 16 April tot 17 April 2021 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group I - Play-Offs I | C. Alves - L. Stefani | verslagen door | M. Frech - K. Kawa | 1-6 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
World Group II - Play-Offs II van 20 April tot 21 April 2019 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group II - Play-Offs II | C. Alves - L. Stefani | verslaat | V. Kuzmová Hruncáková - R. Sramkova | 6-1 6-3 |
Panamerikaanse Spelen - Dames Dubbel van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Keuzevakken) | ||||
Kwartfinales | C. Alves - L. Stefani | verslaat | C. Pella - N. Podoroska | 6-2 6-2 |
Om 3e/4e plaats | C. Alves - L. Stefani | verslaat | A. Guarachi - D. Seguel | 2-6 7-5 11-9 |
Halve Finale | C. Alves - L. Stefani | verslagen door | V. Cepede Royg - M. González Benítez | 7-5 6-7 10-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | C. Alves - C. Giangreco Campiz | verslaat | K. Ip - H. Yamamoto | 6-1 2-6 10-8 |
Achtste finales | C. Alves - C. Giangreco Campiz | verslagen door | I. Shymanovich - A. Silich | 2-6 6-3 10-7 |