De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Andorra - 9 Augustus 2005
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Austin - 250 van 26 Februari tot 2 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Darja Semenistaja | 6-7 6-2 6-4 | |
Miami van 17 Maart tot 1 April 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | María Lourdes Carlé | 2-6 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 7 Nederlagen
Australian Open Dames van 9 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rebecca Peterson | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Zoe Hives | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Eva Lys | 6-3 6-4 | |
Miami van 19 Maart tot 2 April 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Anna Kalinskaya | 6-4 6-2 | |
Madrid van 24 April tot 7 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Anastasia Pavlyuchenkova | 6-1 6-7 7-6 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jaimee Fourlis | 6-4 4-6 6-3 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anna Brogan | 4-6 7-5 6-3 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Na-Lae Han | 6-3 6-3 | |
Tampico van 23 Oktober tot 28 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Fernanda Contreras Gómez | 6-2 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 1 (Australian Open Junior Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 1 Nederlaag
Australian Open Junior Dames van 25 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Matilda Mutavdzic | 4-6 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Kristyna Lavickova | 7-6 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Melania Delai | 3-6 7-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Robin Montgomery | 1-6 7-5 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Zhuoxuan Bai | 6-3 6-2 | |
Finale | verslaat | Weronika Baszak | 5-7 6-2 6-2 | |
Roland Garros Junior Dames van 4 Oktober tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Shanice Roignot | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Alina Charaeva | 7-5 2-6 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 31 Mei tot 5 Juni 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | V. Jimenez Kasintseva - M. Ngijol Carré | verslagen door | D. Shnaider - H. Vandewinkel | 6-1 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 26 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | V. Jimenez Kasintseva - A. Mintegi Del Olmo | verslagen door | S. Costoulas - A. Ruzic | 6-3 6-4 |
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 6 Oktober tot 11 November 2020 (Gravel) | ||||
1/16de finales | V. Jimenez Kasintseva - A. Mintegi Del Olmo | verslaat | P. Lovric - A. Tóth | 6-4 6-3 |
Achtste finales | V. Jimenez Kasintseva - A. Mintegi Del Olmo | verslagen door | J. Belgraver - C. Mohr | 6-3 6-1 |