De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Rouen - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Rouen 2022

FrankrijkFrankrijk - Rouen - 17 Oktober 2022 - 23 Oktober 2022 - Indoor


Finale

23 Okt - 15h10Maryna ZanevskaverslaatViktorija Golubic7-6 6-1


Halve Finale

22 Okt - 15h10Viktorija GolubicverslaatVarvara Gracheva7-6 6-3
22 Okt - 17h40Maryna ZanevskaverslaatKamilla Rakhimova4-6 7-6 6-1


Kwartfinales

21 Okt - 14h05Viktorija GolubicverslaatCristina Bucsa6-2 6-3
21 Okt - 16h05Varvara GrachevaverslaatAna Konjuh7-5 6-3
21 Okt - 19h05Kamilla RakhimovaverslaatKristina Mladenovic6-1 6-4
21 Okt - 20h45Maryna ZanevskaverslaatCaty McNally7-5 2-6 6-3


Achtste finales

19 Okt - 21h30Cristina BucsaverslaatHarriet Dart6-4 2-6 7-6
20 Okt - 13h05Viktorija GolubicverslaatJessika Ponchet7-6 6-3
20 Okt - 20h45Ana KonjuhverslaatViktoriya Tomova7-5 4-6 7-5
Varvara GrachevaverslaatTamara Korpatsch7-6 7-6
20 Okt - 18h00Maryna ZanevskaverslaatElsa Jacquemot7-6 6-4
Caty McNallyverslaatMisaki Doi7-5 7-5
20 Okt - 20h10Kristina MladenovicverslaatLeolia Jeanjean6-3 1-6 6-4
20 Okt - 14h55Kamilla RakhimovaverslaatChloé Paquet7-6 2-6 6-4


1/16de finales

17 Okt - 11h05Harriet DartverslaatDaria Snigur7-5 6-2
17 Okt - 12h50Tamara KorpatschverslaatOlga Danilovic6-3 6-0
17 Okt - 14h10Varvara GrachevaverslaatDalma Galfi6-0 6-2
17 Okt - 15h30Misaki DoiverslaatLucia Bronzetti6-3 6-1
17 Okt - 19h20Caty McNallyverslaatOcéane Dodin6-2 6-3
17 Okt - 20h40Jessika PonchetverslaatAlice Robbe6-1 6-2
18 Okt - 11h10Cristina BucsaverslaatVitalia Diatchenko6-4 6-2
18 Okt - 12h55Ana KonjuhverslaatDayana Yastremska1-6 6-1 6-2
18 Okt - 14h35Viktoriya TomovaverslaatSimona Waltert6-3 6-4
18 Okt - 16h10Elsa JacquemotverslaatHarmony Tan7-6 6-3
18 Okt - 19h10Chloé PaquetverslaatDiane Parry6-4 6-7 6-1
18 Okt - 21h45Maryna ZanevskaverslaatSara Errani7-5 6-7 7-5
19 Okt - 11h00Viktorija GolubicverslaatErika Andreeva7-6 7-5
19 Okt - 13h40Kamilla RakhimovaverslaatAnna Blinkova7-6 6-1
19 Okt - 17h50Kristina MladenovicverslaatJaqueline Adina Cristian6-4 6-3
19 Okt - 19h30Leolia JeanjeanverslaatAnna Karolína Schmiedlová3-6 6-0 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

16 Okt - 16h30Caty McNallyverslaatAudrey Albie7-6 6-3
Olga DanilovicverslaatErika Andreeva6-4 6-4
Jessika PonchetverslaatAna Konjuh4-6 6-1 6-1
16 Okt - 15h15Anastasia GasanovaverslaatManon Arcangioli6-0 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden