De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Guadalajara 2 - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Mexico

Volledige uitslagen

Guadalajara 2 2022

MexicoMexico - Guadalajara - 17 Oktober 2022 - 23 Oktober 2022 - Hardcourt


Finale

24 Okt - 01h10Jessica PegulaverslaatMaria Sakkari6-2 6-3


Halve Finale

23 Okt - 00h10Jessica PegulaverslaatVictoria Azarenka7-6 6-1
23 Okt - 02h10Maria SakkariverslaatMarie Bouzkova7-5 6-4


Kwartfinales

21 Okt - 21h10Victoria AzarenkaverslaatCori Gauff7-6 4-6 6-3
22 Okt - 00h00Jessica PegulaverslaatSloane Stephens6-2 6-2
Maria SakkariverslaatVeronika Kudermetova6-1 5-7 6-4
Marie BouzkovaverslaatAnna Kalinskaya5-2 ab.


Achtste finales

20 Okt - 23h10Victoria AzarenkaverslaatMadison Keys6-4 6-7 6-1
20 Okt - 18h10Cori GauffverslaatMartina Trevisan6-0 6-3
20 Okt - 19h30Jessica PegulaverslaatBianca Vanessa Andreescu6-4 6-4
Sloane StephensverslaatCaroline Garcia7-6 7-5
20 Okt - 19h35Veronika KudermetovaverslaatJelena Ostapenko6-4 6-4
21 Okt - 18h00Maria SakkariverslaatDanielle Rose Collins5-7 6-3 6-3
21 Okt - 18h00Anna KalinskayaverslaatDarya Kasatkina6-2 2-6 6-3
20 Okt - 21h30Marie BouzkovaverslaatLudmilla Samsonova0-6 7-5 6-3


1/16de finales

20 Okt - 03h55Victoria AzarenkaverslaatPaula Badosa Gibert6-2 0-0 ab.
20 Okt - 02h35Madison KeysverslaatAjla Tomljanovic3-6 6-4 6-3
19 Okt - 19h55Martina TrevisanverslaatKaterina Siniaková6-0 4-6 6-3
19 Okt - 20h40Cori GauffverslaatElisabetta Cocciaretto7-6 6-3
19 Okt - 23h10Jessica PegulaverslaatElena Rybakina2-6 6-3 7-6
Bianca Vanessa AndreescuverslaatPetra Kvitova3-6 6-2 6-0
20 Okt - 18h00Sloane StephensverslaatBelinda Bencic6-4 6-4
19 Okt - 04h30Caroline GarciaverslaatRebecca Marino6-7 6-3 7-6
19 Okt - 23h05Veronika KudermetovaverslaatDonna Vekic6-4 7-5
19 Okt - 18h10Jelena OstapenkoverslaatEugenie Bouchard7-5 2-6 6-1
19 Okt - 18h05Danielle Rose CollinsverslaatMagdalena Frech6-3 6-4
19 Okt - 02h10Maria SakkariverslaatMarta Kostyuk6-4 6-4
19 Okt - 02h35Darya KasatkinaverslaatLin Zhu6-1 6-2
19 Okt - 20h25Anna KalinskayaverslaatElise Mertens6-4 0-6 7-5
20 Okt - 18h00Marie BouzkovaverslaatMaria Camila Osorio Serrano6-3 6-1
19 Okt - 18h10Ludmilla SamsonovaverslaatAryna Sabalenka6-4 2-6 6-2


Eerste ronde

Paula Badosa Gibert Bye
Victoria AzarenkaverslaatElina Avanesyan6-4 6-2
18 Okt - 05h25Ajla TomljanovicverslaatFernanda Contreras Gómez6-2 6-1
18 Okt - 19h35Madison KeysverslaatMagda Linette6-3 6-3
18 Okt - 18h10Katerina SiniakováverslaatBeatriz Haddad Maia7-5 6-2
18 Okt - 21h15Martina TrevisanverslaatNao Hibino6-4 6-3
18 Okt - 18h05Elisabetta CocciarettoverslaatAnastasia Potapova6-2 6-1
Cori Gauff Bye
Jessica Pegula Bye
18 Okt - 23h10Elena RybakinaverslaatKarolina Pliskova7-6 6-2
Bianca Vanessa AndreescuverslaatJil Belen Teichmann6-2 6-4
Petra KvitovaverslaatBernarda Pera6-3 7-5
Belinda BencicverslaatLeylah Annie Fernandez7-5 6-7 6-3
Sloane StephensverslaatLinda Fruhvirtova6-0 6-2
Rebecca MarinoverslaatAnn Li6-2 7-6
Caroline Garcia Bye
Veronika Kudermetova Bye
18 Okt - 20h50Donna VekicverslaatLaura Pigossi6-4 6-1
18 Okt - 21h20Eugenie BouchardverslaatKayla Day7-5 6-3
18 Okt - 18h05Jelena OstapenkoverslaatLauren Davis6-1 6-3
18 Okt - 19h25Danielle Rose CollinsverslaatCaroline Dolehide6-4 6-1
18 Okt - 18h05Magdalena FrechverslaatYulia Putintseva6-3 6-4
Marta KostyukverslaatAliaksandra Sasnovich6-1 6-3
Maria Sakkari Bye
Darya Kasatkina Bye
Lin ZhuverslaatAlizé Cornet3-6 6-3 6-4
Elise MertensverslaatAsia Muhammad6-3 6-2
18 Okt - 20h10Anna KalinskayaverslaatBarbora Krejcikova6-3 6-4
Maria Camila Osorio SerranoverslaatEkaterina Alexandrova6-4 7-6
18 Okt - 19h45Marie BouzkovaverslaatTereza Martincova6-2 7-5
Ludmilla SamsonovaverslaatKaia Kanepi6-1 7-5
Aryna Sabalenka Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

16 Okt - 19h10Rebecca MarinoverslaatElvina Kalieva7-5 2-6 6-3
16 Okt - 19h10Asia MuhammadverslaatLaura Pigossi6-2 6-4
16 Okt - 19h10Linda FruhvirtovaverslaatElina Avanesyan7-5 6-2
16 Okt - 21h05Kayla DayverslaatCoco Vandeweghe5-7 7-5 4-2 ab.
16 Okt - 21h15Elisabetta CocciarettoverslaatRenata Zarazua6-4 6-4
16 Okt - 21h30Lauren DavisverslaatNao Hibino6-4 6-1
16 Okt - 22h50Caroline DolehideverslaatCarolina Meligeni Rodrigues Alves6-4 6-2
16 Okt - 23h30Magdalena FrechverslaatDanielle Lao6-4 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

15 Okt - 19h40Linda FruhvirtovaverslaatNadiia Kichenok6-1 6-1
15 Okt - 18h00Elina AvanesyanverslaatLya Isabel Fernández Olivares6-1 6-3
15 Okt - 18h05Rebecca MarinoverslaatSachia Vickery2-6 6-2 6-1
15 Okt - 18h05Elvina KalievaverslaatMaría Lourdes Carlé6-2 6-1
15 Okt - 21h20Lauren DavisverslaatBethanie Mattek-Sands6-2 6-4
15 Okt - 19h25Nao HibinoverslaatEri Hozumi7-5 6-3
15 Okt - 21h05Kayla DayverslaatJulia Grabher6-2 4-6 6-4
15 Okt - 19h45Coco VandewegheverslaatJaimee Fourlis6-2 6-4
15 Okt - 21h50Elisabetta CocciarettoverslaatCarol Zhao6-3 6-1
15 Okt - 21h15Renata ZarazuaverslaatGabriela Lee-Talaba6-4 6-4
15 Okt - 18h10Laura PigossiverslaatVarvara Flink6-3 7-6
15 Okt - 20h20Asia MuhammadverslaatElizabeth Mandlik7-5 6-2
15 Okt - 22h55Caroline DolehideverslaatAlycia Parks6-4 3-6 6-4
15 Okt - 23h20Carolina Meligeni Rodrigues AlvesverslaatUlrikke Eikeri6-2 6-3
15 Okt - 23h10Magdalena FrechverslaatAnna Danilina7-5 6-3
Danielle LaoverslaatAnna-Lena Friedsam3-6 6-4 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden