De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Hamburg - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Hamburg 2022

DuitslandDuitsland - Hamburg - 18 Juli 2022 - 23 Juli 2022 - Gravel


Finale

23 Jul - 13h00Bernarda PeraverslaatAnett Kontaveit6-2 6-4


Halve Finale

22 Jul - 11h05Bernarda PeraverslaatMaryna Zanevska6-2 6-4
22 Jul - 13h10Anett KontaveitverslaatAnastasia Potapova6-3 7-5


Kwartfinales

21 Jul - 11h10Anastasia PotapovaverslaatBarbora Krejcikova6-1 6-3
21 Jul - 12h40Anett KontaveitverslaatAndrea Petkovic6-0 2-0 ab.
21 Jul - 13h40Maryna ZanevskaverslaatAliaksandra Sasnovich6-4 7-5
21 Jul - 15h35Bernarda PeraverslaatKaterina Siniaková6-3 6-1


Achtste finales

20 Jul - 16h00Anett KontaveitverslaatRebecca Peterson6-3 6-2
Andrea PetkovicverslaatMisaki Doi6-4 6-3
Barbora KrejcikovaverslaatMagdalena Frech6-3 6-0
20 Jul - 11h05Anastasia PotapovaverslaatMaría Lourdes Carlé6-1 6-4
20 Jul - 13h10Maryna ZanevskaverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu6-4 6-1
20 Jul - 11h10Aliaksandra SasnovichverslaatAleksandra Krunic6-3 6-2
20 Jul - 14h30Bernarda PeraverslaatJoanne Zuger6-1 6-1
Katerina SiniakováverslaatLaura Pigossi6-1 6-1


1/16de finales

19 Jul - 17h35Anett KontaveitverslaatIrina Maria Bara6-3 7-6
Rebecca PetersonverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-3 6-0
Misaki DoiverslaatOksana Selekhmeteva7-6 6-0
Andrea PetkovicverslaatTamara Korpatsch6-3 6-3
Barbora KrejcikovaverslaatSuzan Lamens6-2 6-4
Magdalena FrechverslaatAnna Kalinskaya6-1 0-0 ab.
María Lourdes CarléverslaatEva Lys7-5 3-6 6-2
Anastasia PotapovaverslaatVarvara Gracheva7-5 6-3
Maryna ZanevskaverslaatViktoriya Tomova4-6 6-4 6-3
Alexandra Ignatik-CadantuverslaatNao Hibino6-3 2-6 6-2
19 Jul - 13h50Aleksandra KrunicverslaatSabine Lisicki6-4 6-2
Aliaksandra SasnovichverslaatNastasja Mariana Schunk6-1 6-4
19 Jul - 14h00Bernarda PeraverslaatElena Gabriela Ruse6-0 6-4
19 Jul - 11h00Joanne ZugerverslaatJule Niemeier6-4 0-6 6-4
Laura PigossiverslaatRéka-Luca Jani1-6 6-3 6-4
Katerina SiniakováverslaatDarya Kasatkina6-2 2-6 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

17 Jul - 11h00Nao HibinoverslaatArianne Hartono3-6 6-4 7-6
17 Jul - 11h00Joanne ZugerverslaatAnastasia Gasanova7-6 6-2
17 Jul - 11h00Alexandra Ignatik-CadantuverslaatAnna-Lena Friedsam5-7 7-5 7-6
17 Jul - 11h00Oksana SelekhmetevaverslaatNoma Akugue Noha6-2 6-2
17 Jul - 12h30Sabine LisickiverslaatKateryna Baindl-Kozlova3-6 6-4 7-6
17 Jul - 12h30María Lourdes CarléverslaatSuzan Lamens6-0 4-6 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

16 Jul - 10h00Oksana SelekhmetevaverslaatYuliya Hatouka5-7 6-1 6-0
16 Jul - 10h00Noma Akugue NohaverslaatGrace Min2-6 7-5 7-6
16 Jul - 10h00Nao HibinoverslaatYsaline Bonaventure6-3 6-3
16 Jul - 11h30Anastasia GasanovaverslaatXiao-Di You6-4 6-2
16 Jul - 11h30Anna-Lena FriedsamverslaatPaula Ormaechea6-1 6-3
16 Jul - 11h30Arianne HartonoverslaatSinja Kraus6-2 6-1
16 Jul - 13h00Suzan LamensverslaatBarbara Haas6-3 6-4
16 Jul - 14h35Joanne ZugerverslaatJesika Maleckova6-2 4-6 6-3
16 Jul - 14h50Alexandra Ignatik-CadantuverslaatElla Seidel6-2 6-1
16 Jul - 15h05Kateryna Baindl-KozlovaverslaatDea Herdzelas6-0 6-1
16 Jul - 16h05Sabine LisickiverslaatStefanie Vögele7-6 6-2
16 Jul - 16h35María Lourdes CarléverslaatSophie Chang7-5 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden