De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Madrid - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Madrid - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Madrid 2022

SpanjeSpanje - 26 April 2022 - 7 Mei 2022 - Gravel


Finale

7 Mei - 18h30Ons JabeurverslaatJessica Pegula7-5 0-6 6-2


Halve Finale

5 Mei - 15h00Ons JabeurverslaatEkaterina Alexandrova6-2 6-3
5 Mei - 23h25Jessica PegulaverslaatJil Belen Teichmann6-3 6-4


Kwartfinales

4 Mei - 12h00Ons JabeurverslaatSimona Halep6-3 6-2
4 Mei - 15h25Ekaterina AlexandrovaverslaatAmanda Anisimova6-4 6-3
4 Mei - 17h45Jil Belen TeichmannverslaatAnhelina Kalinina6-3 6-4
4 Mei - 20h10Jessica PegulaverslaatSara Sorribes Tormo6-4 6-2


Achtste finales

2 Mei - 13h50Ons JabeurverslaatBelinda Bencic6-2 3-6 6-2
2 Mei - 17h10Simona HalepverslaatCori Gauff6-4 6-4
2 Mei - 20h00Ekaterina AlexandrovaverslaatMarie Bouzkova6-7 6-0 7-5
2 Mei - 22h15Amanda AnisimovaverslaatVictoria Azarenka6-1 6-4
3 Mei - 14h50Sara Sorribes TormoverslaatDarya Kasatkina6-4 1-6 6-3
3 Mei - 16h30Jessica PegulaverslaatBianca Vanessa Andreescu7-5 6-1
3 Mei - 18h55Jil Belen TeichmannverslaatElena Rybakina6-3 6-1
3 Mei - 20h10Anhelina KalininaverslaatEmma Raducanu6-2 2-6 6-4


1/16de finales

30 Apr - 11h00Victoria AzarenkaverslaatTamara Zidansek3-6 6-1 6-3
30 Apr - 12h30Marie BouzkovaverslaatDayana Yastremska3-6 7-6 6-1
30 Apr - 13h50Ekaterina AlexandrovaverslaatNuria Parrizas Diaz6-4 7-5
30 Apr - 15h55Belinda BencicverslaatKarolina Muchova6-3 4-6 7-5
30 Apr - 16h00Amanda AnisimovaverslaatPetra Martic3-6 6-3 6-2
30 Apr - 18h55Ons JabeurverslaatVarvara Gracheva7-5 0-6 6-4
30 Apr - 19h10Simona HalepverslaatPaula Badosa Gibert6-3 6-1
30 Apr - 20h45Cori GauffverslaatYulia Putintseva6-1 2-6 6-4
1 Mei - 11h05Bianca Vanessa AndreescuverslaatDanielle Rose Collins6-1 6-1
1 Mei - 12h40Anhelina KalininaverslaatGarbiñe Muguruza Blanco6-3 6-0
1 Mei - 13h15Jessica PegulaverslaatKaia Kanepi6-3 6-3
1 Mei - 15h10Jil Belen TeichmannverslaatLeylah Annie Fernandez6-4 6-4
1 Mei - 17h00Emma RaducanuverslaatMarta Kostyuk6-2 6-1
1 Mei - 17h35Elena RybakinaverslaatKaterina Siniaková6-0 1-0 ab.
1 Mei - 18h25Darya KasatkinaverslaatMaria Sakkari3-6 6-3 6-1
1 Mei - 19h15Sara Sorribes TormoverslaatNaomi Osaka6-3 6-1


Eerste ronde

29 Apr - 12h45Leylah Annie FernandezverslaatAndrea Petkovic6-1 1-6 6-4
29 Apr - 11h00Jil Belen TeichmannverslaatPetra Kvitova6-3 7-5
29 Apr - 15h25Katerina SiniakováverslaatAna Konjuh0-6 6-4 6-2
29 Apr - 11h00Elena RybakinaverslaatOcéane Dodin6-2 7-5
29 Apr - 18h00Emma RaducanuverslaatTereza Martincova7-6 6-0
29 Apr - 13h45Marta KostyukverslaatClara Tauson6-3 6-2
29 Apr - 16h40Anhelina KalininaverslaatSloane Stephens7-5 6-4
29 Apr - 15h35Garbiñe Muguruza BlancoverslaatAjla Tomljanovic7-5 6-2
29 Apr - 12h50Maria SakkariverslaatMadison Keys6-7 6-3 6-4
29 Apr - 11h00Darya KasatkinaverslaatAnna Bondar4-6 6-4 6-3
29 Apr - 17h35Naomi OsakaverslaatAnastasia Potapova6-3 6-1
29 Apr - 18h55Sara Sorribes TormoverslaatAnastasia Pavlyuchenkova6-3 2-6 6-3
29 Apr - 11h00Jessica PegulaverslaatCamila Giorgi7-5 2-6 7-5
29 Apr - 15h05Kaia KanepiverslaatLinda Fruhvirtova6-3 6-4
29 Apr - 15h45Bianca Vanessa AndreescuverslaatAlison Riske-Amritraj6-4 3-6 6-0
29 Apr - 14h05Danielle Rose CollinsverslaatMónica Puig7-5 6-0
28 Apr - 16h15Marie BouzkovaverslaatKarolina Pliskova6-4 7-5
Dayana YastremskaverslaatGreet Minnen6-3 0-2 ab.
Nuria Parrizas DiazverslaatSorana Cirstea6-4 6-2
28 Apr - 15h50Ekaterina AlexandrovaverslaatJelena Ostapenko6-2 4-6 6-4
Victoria AzarenkaverslaatViktorija Golubic7-6 6-3
Tamara ZidansekverslaatBeatriz Haddad Maia6-2 6-3
28 Apr - 15h40Petra MarticverslaatLudmilla Samsonova7-6 6-1
28 Apr - 16h00Amanda AnisimovaverslaatAryna Sabalenka6-2 3-6 6-4
Ons JabeurverslaatJasmine Paolini7-6 6-1
28 Apr - 15h50Varvara GrachevaverslaatAlizé Cornet1-6 7-5 7-5
Karolina MuchovaverslaatQinwen Zheng1-6 6-3 6-4
Belinda BencicverslaatIrina-Camelia Begu6-4 6-1
28 Apr - 14h55Cori GauffverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-0 6-2
28 Apr - 18h00Yulia PutintsevaverslaatShelby Rogers7-5 7-5
Simona HalepverslaatShuai Zhang6-2 6-3
Paula Badosa GibertverslaatVeronika Kudermetova6-3 6-0


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

27 Apr - 11h05Anna BondarverslaatGreet Minnen6-4 6-2
27 Apr - 11h05Océane DodinverslaatBeatriz Haddad Maia3-6 7-6 6-2
27 Apr - 11h05Anna Karolína SchmiedlováverslaatMagda Linette6-2 1-6 7-6
27 Apr - 13h00Dayana YastremskaverslaatHarmony Tan6-2 7-6
27 Apr - 13h55Kaia KanepiverslaatMartina Trevisan6-2 7-5
27 Apr - 14h05Irina-Camelia BeguverslaatKamilla Rakhimova6-1 6-0
27 Apr - 14h30Marie BouzkovaverslaatDanka Kovinic7-5 6-4
27 Apr - 15h40Petra MarticverslaatLucia Bronzetti6-4 6-1
27 Apr - 15h50Anastasia PotapovaverslaatKristina Mladenovic6-2 6-0
27 Apr - 16h55Varvara GrachevaverslaatHeather Watson6-3 6-2
27 Apr - 17h05Andrea PetkovicverslaatKaja Juvan7-6 6-4
27 Apr - 17h05Ekaterina AlexandrovaverslaatClara Burel6-1 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

26 Apr - 11h05Greet MinnenverslaatChloé Paquet7-5 6-3
26 Apr - 11h10Magda LinetteverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-3 7-5
26 Apr - 11h10Beatriz Haddad MaiaverslaatErika Andreeva6-3 6-3
26 Apr - 11h10Anna Karolína SchmiedlováverslaatJessica Bouzas Maneiro6-4 6-1
26 Apr - 11h10Océane DodinverslaatPanna Udvardy6-2 4-6 6-4
26 Apr - 11h10Anna BondarverslaatAlexandra Eala6-0 6-0
26 Apr - 12h30Irina-Camelia BeguverslaatEkaterine Gorgodze6-2 6-4
26 Apr - 12h45Lucia BronzettiverslaatCarlota Martinez Cirez7-6 6-0
26 Apr - 12h50Kristina MladenovicverslaatMayar Sherif7-6 7-5
26 Apr - 13h00Dayana YastremskaverslaatMadison Brengle2-6 6-2 6-4
26 Apr - 13h00Harmony TanverslaatLauren Davis6-4 1-6 7-6
26 Apr - 13h35Kamilla RakhimovaverslaatMagdalena Frech6-1 6-4
26 Apr - 14h20Kaia KanepiverslaatHarriet Dart6-1 6-1
26 Apr - 14h45Martina TrevisanverslaatCristina Bucsa6-1 6-3
26 Apr - 15h10Danka KovinicverslaatAliaksandra Sasnovich6-4 6-2
26 Apr - 15h15Anastasia PotapovaverslaatDaria Saville-Gavrilova4-6 6-3 7-5
26 Apr - 15h35Marie BouzkovaverslaatFiona Ferro6-2 6-2
26 Apr - 15h40Heather WatsonverslaatKristina Kucova6-4 6-0
26 Apr - 15h45Petra MarticverslaatDalma Galfi2-6 6-4 7-6
26 Apr - 16h05Ekaterina AlexandrovaverslaatTamara Korpatsch6-4 6-4
26 Apr - 16h50Kaja JuvanverslaatQiang Wang4-6 6-4 6-2
26 Apr - 17h00Andrea PetkovicverslaatMisaki Doi6-4 6-2
26 Apr - 17h45Clara BurelverslaatDiane Parry6-4 6-7 6-4
26 Apr - 18h00Varvara GrachevaverslaatMaddison Inglis6-2 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden