De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Madrid - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Madrid - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Madrid 2023

SpanjeSpanje - 24 April 2023 - 7 Mei 2023 - Gravel


Finale

6 Mei - 18h40Aryna SabalenkaverslaatIga Swiatek6-3 3-6 6-3


Halve Finale

4 Mei - 16h10Aryna SabalenkaverslaatMaria Sakkari6-4 6-1
4 Mei - 23h05Iga SwiatekverslaatVeronika Kudermetova6-1 6-1


Kwartfinales

3 Mei - 20h10Iga SwiatekverslaatPetra Martic6-0 6-3
Veronika KudermetovaverslaatJessica Pegula6-4 0-6 6-4
2 Mei - 20h10Maria SakkariverslaatIrina-Camelia Begu6-7 6-4 6-2
2 Mei - 13h15Aryna SabalenkaverslaatMayar Sherif2-6 6-2 6-1


Achtste finales

1 Mei - 22h45Iga SwiatekverslaatEkaterina Alexandrova6-4 6-7 6-3
1 Mei - 18h55Petra MarticverslaatBarbora Krejcikova6-3 7-6
1 Mei - 20h35Jessica PegulaverslaatMartina Trevisan6-3 2-6 6-3
1 Mei - 15h45Veronika KudermetovaverslaatDarya Kasatkina7-5 1-6 7-6
1 Mei - 16h05Maria SakkariverslaatPaula Badosa Gibert6-4 6-4
Irina-Camelia BeguverslaatLudmilla Samsonova6-4 6-4
Mayar SherifverslaatElise Mertens6-4 0-6 6-4
Aryna SabalenkaverslaatMirra Andreeva6-3 6-1


1/16de finales

Iga SwiatekverslaatBernarda Pera6-3 6-2
Ekaterina AlexandrovaverslaatQinwen Zheng5-7 6-4 6-2
Barbora KrejcikovaverslaatXiyu Wang6-4 6-1
Petra MarticverslaatAnna Kalinskaya6-3 4-6 6-3
Jessica PegulaverslaatMarie Bouzkova6-4 7-6
Martina TrevisanverslaatAlycia Parks7-6 6-1
Veronika KudermetovaverslaatAnastasia Potapova7-6 5-7 6-3
Darya KasatkinaverslaatLesya Tsurenko6-4 6-2
Paula Badosa GibertverslaatCori Gauff6-3 6-0
Maria SakkariverslaatRebeka Masarova3-6 6-3 6-3
Ludmilla SamsonovaverslaatJelena Ostapenko6-2 6-0
Irina-Camelia BeguverslaatShelby Rogers7-5 6-2
Mayar SherifverslaatCaroline Garcia7-6 6-3
Elise MertensverslaatJule Niemeier6-3 6-4
Mirra AndreevaverslaatMagda Linette6-3 6-3
Aryna SabalenkaverslaatMaria Camila Osorio Serrano6-4 7-5


Tweede ronde

Iga SwiatekverslaatJulia Grabher6-3 6-2
Bernarda PeraverslaatTatjana Maria6-1 6-3
Qinwen ZhengverslaatCaty McNally6-4 7-6
Ekaterina AlexandrovaverslaatAlizé Cornet7-6 6-3
Barbora KrejcikovaverslaatDanka Kovinic6-3 4-6 6-0
Xiyu WangverslaatBianca Vanessa Andreescu3-6 7-6 6-2
Petra MarticverslaatLaura Siegemund7-6 6-3
Anna KalinskayaverslaatElena Rybakina7-5 4-6 6-2
Jessica PegulaverslaatMagdalena Frech7-6 6-3
Marie BouzkovaverslaatAliaksandra Sasnovich6-4 6-7 6-3
Martina TrevisanverslaatEugenie Bouchard6-2 7-5
Alycia ParksverslaatVictoria Azarenka6-2 7-6
Veronika KudermetovaverslaatNuria Parrizas Diaz6-3 4-6 6-2
Anastasia PotapovaverslaatJaqueline Adina Cristian7-5 3-6 6-2
Lesya TsurenkoverslaatJil Belen Teichmann3-6 6-2 6-4
Darya KasatkinaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova6-4 6-3
Cori GauffverslaatIrene Burillo Escorihuela6-4 6-1
Paula Badosa GibertverslaatElisabetta Cocciaretto6-3 4-6 6-4
Rebeka MasarovaverslaatDonna Vekic6-1 7-6
Maria SakkariverslaatArantxa Rus6-4 6-4
Ludmilla SamsonovaverslaatMaryna Zanevska6-2 6-3
Jelena OstapenkoverslaatLinda Fruhvirtova6-0 6-3
Irina-Camelia BeguverslaatKarolina Muchova6-4 7-5
Shelby RogersverslaatAna Bogdan6-2 6-2
Caroline GarciaverslaatYulia Putintseva6-3 6-4
Mayar SherifverslaatAnhelina Kalinina6-2 7-6
Elise MertensverslaatRebecca Marino6-3 6-1
Jule NiemeierverslaatPetra Kvitova7-6 6-1
Mirra AndreevaverslaatBeatriz Haddad Maia7-6 6-3
Magda LinetteverslaatMarketa Vondrousova7-6 4-6 6-4
Maria Camila Osorio SerranoverslaatMarta Kostyuk3-6 6-4 6-3
Aryna SabalenkaverslaatSorana Cirstea6-4 6-3


Eerste ronde

Iga Swiatek Bye
26 Apr - 16h30Julia GrabherverslaatViktoriya Tomova6-1 7-6
26 Apr - 11h10Tatjana MariaverslaatAlexandra Eala6-1 6-1
Bernarda Pera Bye
Qinwen Zheng Bye
26 Apr - 11h10Caty McNallyverslaatDalma Galfi4-6 6-0 6-3
26 Apr - 20h55Alizé CornetverslaatElena Gabriela Ruse6-7 6-4 6-3
Ekaterina Alexandrova Bye
Barbora Krejcikova Bye
26 Apr - 20h40Danka KovinicverslaatSara Errani6-4 6-0
26 Apr - 13h35Xiyu WangverslaatVarvara Gracheva6-7 6-3 6-4
Bianca Vanessa Andreescu Bye
Petra Martic Bye
26 Apr - 18h00Laura SiegemundverslaatNadia Podoroska3-6 6-3 6-3
26 Apr - 12h40Anna KalinskayaverslaatBrenda Fruhvirtova2-6 6-4 6-4
Elena Rybakina Bye
Jessica Pegula Bye
26 Apr - 15h05Magdalena FrechverslaatJasmine Paolini6-2 6-3
26 Apr - 13h45Aliaksandra SasnovichverslaatElina Monfils-Svitolina6-4 7-5
Marie Bouzkova Bye
Martina Trevisan Bye
26 Apr - 18h20Eugenie BouchardverslaatDayana Yastremska6-7 6-2 6-2
26 Apr - 18h20Alycia ParksverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-2 6-7 6-2
Victoria Azarenka Bye
Veronika Kudermetova Bye
26 Apr - 15h05Nuria Parrizas DiazverslaatAnna Blinkova6-3 6-0
26 Apr - 21h55Jaqueline Adina CristianverslaatSloane Stephens5-7 6-4 6-4
Anastasia Potapova Bye
Jil Belen Teichmann Bye
26 Apr - 16h35Lesya TsurenkoverslaatLucia Bronzetti6-1 6-3
26 Apr - 16h15Anastasia PavlyuchenkovaverslaatVictoria Jimenez Kasintseva6-1 6-7 7-6
Darya Kasatkina Bye
Cori Gauff Bye
26 Apr - 15h10Irene Burillo EscorihuelaverslaatKaia Kanepi6-7 6-2 6-40
Elisabetta CocciarettoverslaatBarbora Strýcová6-3 7-6
Paula Badosa Gibert Bye
Donna Vekic Bye
26 Apr - 11h10Rebeka MasarovaverslaatCristina Bucsa6-3 5-7 6-4
Arantxa RusverslaatAmanda Anisimova7-5 6-2
Maria Sakkari Bye
Ludmilla Samsonova Bye
Maryna ZanevskaverslaatSofia Kenin6-0 6-3
Linda FruhvirtovaverslaatKatie Volynets6-3 7-5
Jelena Ostapenko Bye
Irina-Camelia Begu Bye
Karolina MuchovaverslaatAnett Kontaveit6-2 6-2
Ana BogdanverslaatAnna Bondar4-6 6-4 7-6
Shelby Rogers Bye
Caroline Garcia Bye
Yulia PutintsevaverslaatClaire Liu6-4 6-4
26 Apr - 11h15Mayar SherifverslaatCamila Giorgi4-6 6-4 0-0 ab.
Anhelina Kalinina Bye
Elise Mertens Bye
Rebecca MarinoverslaatLin Zhu7-6 6-4
Jule NiemeierverslaatXin-yu Wang6-4 6-2
Petra Kvitova Bye
Beatriz Haddad Maia Bye
26 Apr - 11h10Mirra AndreevaverslaatLeylah Annie Fernandez6-3 6-4
26 Apr - 18h35Marketa VondrousovaverslaatMarina Bassols Ribera6-1 6-3
Magda Linette Bye
Marta Kostyuk Bye
26 Apr - 13h30Maria Camila Osorio SerranoverslaatClara Burel6-3 6-4
Sorana CirsteaverslaatLauren Davis6-3 3-6 6-1
Aryna Sabalenka Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

25 Apr - 11h10Clara BurelverslaatViktoriya Tomova1-6 6-3 6-0
25 Apr - 11h10Anna Karolína SchmiedlováverslaatKimberly Birrell4-6 6-2 6-3
25 Apr - 11h10Eugenie BouchardverslaatElizabeth Mandlik6-3 6-2
25 Apr - 12h55Elena Gabriela RuseverslaatLeolia Jeanjean6-4 6-3
25 Apr - 12h55Nuria Parrizas DiazverslaatTamara Korpatsch6-3 7-5
25 Apr - 14h10Dayana YastremskaverslaatJulia Grabher6-1 6-2
25 Apr - 14h45Laura SiegemundverslaatKamilla Rakhimova6-4 6-1
25 Apr - 15h00Sara ErraniverslaatJodie Anna Burrage6-7 7-5 6-2
25 Apr - 15h50Arantxa RusverslaatAnna-Lena Friedsam7-5 6-3
25 Apr - 16h35Irene Burillo EscorihuelaverslaatEmiliana Arango7-6 6-4
25 Apr - 17h40Marketa VondrousovaverslaatTaylor Townsend6-7 6-1 6-0
25 Apr - 17h50Magdalena FrechverslaatAliona Bolsova Zadoinov6-4 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

Viktoriya TomovaverslaatLeyre Romero Gormaz4-6 6-2 6-2
Clara BurelverslaatKristina Kucova6-2 7-5
Julia GrabherverslaatAna Konjuh6-4 7-6
Dayana YastremskaverslaatEva Lys5-1 ab.
Nuria Parrizas DiazverslaatDespina Papamichail7-6 6-2
Tamara KorpatschverslaatElina Avanesyan6-4 6-1
Marketa VondrousovaverslaatMirjam Björklund6-3 6-1
Taylor TownsendverslaatAndrea Lazaro Garcia6-2 6-4
Sara ErraniverslaatKristina Mladenovic6-1 7-6
Jodie Anna BurrageverslaatRosa Vicens Mas6-3 6-1
Elena Gabriela RuseverslaatYsaline Bonaventure3-6 6-3 6-1
Leolia JeanjeanverslaatJessica Bouzas Maneiro4-6 6-3 6-4
Anna-Lena FriedsamverslaatMoyuka Uchijima7-6 6-1
Arantxa RusverslaatCarlota Martinez Cirez7-6 6-4
Kamilla RakhimovaverslaatAngela Fita Boluda6-4 6-2
Laura SiegemundverslaatViktória Kuzmová Hruncáková6-3 6-2
Anna Karolína SchmiedlováverslaatLaura Pigossi6-2 6-4
Kimberly BirrellverslaatRéka-Luca Jani6-0 6-1
Irene Burillo EscorihuelaverslaatTereza Martincova7-6 6-4
Emiliana ArangoverslaatErika Andreeva6-7 7-6 6-3
Elizabeth MandlikverslaatOcéane Dodin6-1 6-1
Eugenie BouchardverslaatSara Sorribes Tormo6-1 4-1 ab.
Magdalena FrechverslaatOlga Danilovic2-6 6-3 7-5
Aliona Bolsova ZadoinovverslaatDiane Parry7-5 5-7 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden