De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Boedapest - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Boedapest - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije

Volledige uitslagen

Boedapest 2022

HongarijeHongarije - 17 September 2022 - 25 September 2022 - Gravel


Finale

24 Sep - 14h10Tamara KorpatschverslaatViktoriya Tomova7-6 6-7 6-0


Halve Finale

23 Sep - 14h10Tamara KorpatschverslaatAnna Bondar7-5 6-4
23 Sep - 16h35Viktoriya TomovaverslaatOcéane Dodin4-6 6-3 4-1 ab.


Kwartfinales

22 Sep - 10h10Viktoriya TomovaverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-1 7-5
22 Sep - 12h05Océane DodinverslaatLauren Davis5-7 7-5 6-2
22 Sep - 12h20Anna BondarverslaatTamara Zidansek6-4 3-6 6-1
22 Sep - 14h45Tamara KorpatschverslaatArantxa Rus6-3 3-6 6-0


Achtste finales

21 Sep - 10h05Anna Karolína SchmiedlováverslaatMayar Sherif6-3 6-2
21 Sep - 10h10Lauren DavisverslaatEmma Navarro7-5 6-4
21 Sep - 11h05Tamara KorpatschverslaatDanka Kovinic6-3 1-6 7-5
21 Sep - 11h55Anna BondarverslaatSimona Waltert5-7 6-4 7-5
21 Sep - 12h15Tamara ZidansekverslaatJule Niemeier6-3 7-6
21 Sep - 14h00Viktoriya TomovaverslaatJulia Grabher3-6 6-1 7-5
21 Sep - 14h40Océane DodinverslaatErika Andreeva6-4 6-4
21 Sep - 15h10Arantxa RusverslaatNatalia Szabanin4-6 6-4 6-4


1/16de finales

19 Sep - 10h10Océane DodinverslaatIrina Maria Bara7-6 6-3
19 Sep - 10h10Tamara KorpatschverslaatLucia Bronzetti2-6 6-4 6-4
19 Sep - 11h55Anna Karolína SchmiedlováverslaatCarolina Meligeni Rodrigues Alves6-0 6-3
19 Sep - 13h00Mayar SherifverslaatJesika Maleckova5-7 7-6 6-3
19 Sep - 16h10Emma NavarroverslaatDalma Galfi7-6 7-6
20 Sep - 10h05Natalia SzabaninverslaatPanna Udvardy6-4 6-1
20 Sep - 10h10Viktoriya TomovaverslaatJasmine Paolini4-6 6-0 6-2
20 Sep - 10h15Simona WaltertverslaatCristina Bucsa4-0 ab.
20 Sep - 11h05Lauren DavisverslaatNuria Parrizas Diaz6-3 6-3
20 Sep - 12h15Danka KovinicverslaatRéka-Luca Jani6-4 6-2
20 Sep - 12h25Jule NiemeierverslaatMagdalena Frech6-4 5-7 6-3
20 Sep - 12h55Arantxa RusverslaatLaura Pigossi6-2 6-2
20 Sep - 14h00Anna BondarverslaatElisabetta Cocciaretto6-2 6-2
20 Sep - 14h45Tamara ZidansekverslaatFanny Stollar6-1 7-5
20 Sep - 15h30Erika AndreevaverslaatRebeka Stolmar6-1 6-1
20 Sep - 17h35Julia GrabherverslaatTimea Babos6-3 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Sep - 11h05Emma NavarroverslaatNigina Abduraimova6-3 6-2
18 Sep - 11h05Carolina Meligeni Rodrigues AlvesverslaatAmarissa Kiara Tóth6-4 1-6 6-4
18 Sep - 12h50Jesika MaleckovaverslaatErika Andreeva2-6 7-5 6-3
18 Sep - 14h00Tamara KorpatschverslaatLeolia Jeanjean6-2 0-0 ab.


Kwalificaties - Eerste ronde

17 Sep - 15h35Tamara KorpatschverslaatMaría Lourdes Carlé6-2 6-3
17 Sep - 15h05Leolia JeanjeanverslaatDiana Marcinkevica4-6 6-3 6-2
Carolina Meligeni Rodrigues AlvesverslaatIngrid Gamarra Martins6-0 6-2
Amarissa Kiara TóthverslaatViktoria Kuzmova6-4 6-1
Jesika MaleckovaverslaatAngelina Gabueva6-3 7-5
Erika AndreevaverslaatAdrienn Nagy3-6 7-5 6-1
Emma NavarroverslaatAnastasia Zakharova6-1 4-6 6-0
Nigina AbduraimovaverslaatOlga Danilovic6-4 1-0 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden