De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Bombay - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Bombay - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

India

Volledige uitslagen

Bombay 2018

IndiaIndia - Mumbai - 29 Oktober 2018 - 4 November 2018 - Hardcourt


Finale

4 Nov - 14h55Luksika KumkhumverslaatIrina Khromacheva1-6 6-2 6-3


Halve Finale

3 Nov - 16h15Luksika KumkhumverslaatMargarita Gasparyan6-2 6-4
3 Nov - 14h30Irina KhromachevaverslaatDalila Jakupovic6-4 7-5


Kwartfinales

2 Nov - 11h40Luksika KumkhumverslaatSaisai Zheng3-6 6-4 6-4
2 Nov - 12h40Margarita GasparyanverslaatDanka Kovinic7-6 4-6 6-1
2 Nov - 15h45Irina KhromachevaverslaatValentini Grammatikopoulou7-5 4-6 6-1
2 Nov - 14h15Dalila JakupovicverslaatJia-Jing Lu6-2 6-3


Achtste finales

1 Nov - 11h40Saisai ZhengverslaatBibiane Schoofs6-4 6-2
1 Nov - 11h40Luksika KumkhumverslaatBarbora Stefkova6-3 6-4
1 Nov - 13h25Danka KovinicverslaatAnkita Raina6-2 7-5
1 Nov - 15h25Margarita GasparyanverslaatEkaterine Gorgodze6-4 6-2
31 Okt - 13h55Irina KhromachevaverslaatUrszula Radwanska2-6 6-1 6-2
31 Okt - 11h35Valentini GrammatikopoulouverslaatDeniz Khazaniuk6-3 4-6 6-4
1 Nov - 13h20Jia-Jing LuverslaatNao Hibino6-4 6-3
31 Okt - 13h10Dalila JakupovicverslaatSabina Sharipova6-4 6-2


1/16de finales

31 Okt - 11h40Saisai ZhengverslaatKarman Kaur Thandi6-2 6-4
30 Okt - 08h40Bibiane SchoofsverslaatJana Fett6-3 6-2
30 Okt - 14h05Barbora StefkovaverslaatTereza Martincova6-4 6-4
31 Okt - 14h35Luksika KumkhumverslaatPranjala Yadlapalli3-6 7-5 6-1
31 Okt - 11h35Danka KovinicverslaatOlga Danilovic4-6 7-5 6-0
31 Okt - 17h00Ankita RainaverslaatRutuja Bhosale4-6 6-2 7-6
30 Okt - 11h35Ekaterine GorgodzeverslaatSofia Shapatava6-2 6-4
31 Okt - 13h35Margarita GasparyanverslaatTereza Mrdeza6-3 6-2
30 Okt - 14h55Urszula RadwanskaverslaatLin Zhu7-6 6-3
30 Okt - 12h35Irina KhromachevaverslaatHiroko Kuwata6-1 5-4
30 Okt - 10h15Valentini GrammatikopoulouverslaatKwan Yau Ng6-0 6-2
30 Okt - 08h40Deniz KhazaniukverslaatSachia Vickery2-6 7-5 5-1 ab.
30 Okt - 12h35Nao HibinoverslaatSabine Lisicki3-6 6-3 6-4
30 Okt - 08h40Jia-Jing LuverslaatIvana Jorovic5-7 6-1 6-1
30 Okt - 10h55Sabina SharipovaverslaatMisaki Doi6-1 7-6
30 Okt - 11h05Dalila JakupovicverslaatVeronika Kudermetova6-4 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Tereza MartincovaverslaatSofia Shapatava4-6 6-3 6-0
Hiroko KuwataverslaatMahak Jain6-3 6-4
Pranjala YadlapalliverslaatOksana Kalashnikova6-3 6-3
Urszula RadwanskaverslaatNatalija Kostic6-4 4-6 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

Tereza MartincovaverslaatNaoko Eto6-0 6-0
Sofia ShapatavaverslaatAshmitha Easwaramurthi6-0 6-3
Hiroko KuwataverslaatSowjanya Bavisetti6-3 6-1
Mahak JainverslaatYana Sizikova3-6 6-3 7-5
Pranjala YadlapalliverslaatMihika Yadav6-3 6-0
Oksana KalashnikovaverslaatKsenia Palkina Ulukan6-2 6-1
Urszula RadwanskaverslaatEmily Webley-Smith6-4 6-3
Natalija KosticverslaatFiona Codino7-5 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden