De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Moskou - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Moskou

Moskou 2018

RuslandRusland - 13 Oktober 2018 - 21 Oktober 2018 - Indoor


Finale

20 Okt - 12h10Darya KasatkinaverslaatOns Jabeur2-6 7-6 6-4


Halve Finale

19 Okt - 16h05Darya KasatkinaverslaatJohanna Konta6-4 6-3
19 Okt - 14h10Ons JabeurverslaatAnastasija Sevastova6-3 3-6 6-3


Kwartfinales

18 Okt - 17h40Darya KasatkinaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova6-4 6-3
18 Okt - 15h40Johanna KontaverslaatAliaksandra Sasnovich6-2 2-6 7-6
18 Okt - 11h05Ons JabeurverslaatAnett Kontaveit7-5 6-1
18 Okt - 12h35Anastasija SevastovaverslaatVera Zvonareva4-6 7-5 6-3


Achtste finales

17 Okt - 12h55Anastasia PavlyuchenkovaverslaatValentini Grammatikopoulou7-5 6-0
17 Okt - 17h40Darya KasatkinaverslaatAlizé Cornet3-6 7-5 6-4
17 Okt - 14h35Aliaksandra SasnovichverslaatKiki Bertens6-3 4-6 6-3
17 Okt - 16h50Johanna KontaverslaatDaria Gavrilova6-4 3-6 6-3
17 Okt - 10h10Anett KontaveitverslaatKristina Mladenovic6-2 7-6
17 Okt - 10h10Ons JabeurverslaatSloane Stephens6-3 6-2
17 Okt - 11h50Anastasija SevastovaverslaatYulia Putintseva7-5 4-6 6-4
17 Okt - 11h30Vera ZvonarevaverslaatKarolina Pliskova6-1 6-2


1/16de finales

Simona Halep Bye
Anastasia PavlyuchenkovaverslaatAjla Tomljanovic7-5 6-4
16 Okt - 15h50Alizé CornetverslaatNatalia Vikhlyantseva5-7 6-2 7-5
Darya KasatkinaverslaatLesya Tsurenko6-4 7-6
Kiki Bertens Bye
Aliaksandra SasnovichverslaatMihaela Buzarnescu6-3 6-4
16 Okt - 20h50Daria GavrilovaverslaatVitalia Diatchenko7-6 7-5
16 Okt - 12h10Johanna KontaverslaatElise Mertens6-3 7-5
Anett KontaveitverslaatAnastasia Potapova2-6 6-3 7-5
16 Okt - 14h25Kristina MladenovicverslaatAnna Kalinskaya6-1 6-3
16 Okt - 10h05Ons JabeurverslaatEkaterina Makarova6-1 6-2
Sloane Stephens Bye
Anastasija SevastovaverslaatMagdalena Rybarikova4-6 7-5 6-3
Yulia PutintsevaverslaatIrina-Camelia Begu6-2 6-0
16 Okt - 11h40Vera ZvonarevaverslaatIrina Khromacheva6-3 6-3
Karolina Pliskova Bye


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Okt - 13h25Vera ZvonarevaverslaatIvana Jorovic6-4 6-4
15 Okt - 12h00Natalia VikhlyantsevaverslaatSilvia Soler-Espinosa6-3 6-3
15 Okt - 10h10Irina KhromachevaverslaatVitalia Diatchenko6-2 7-6
15 Okt - 10h05Ons JabeurverslaatValentini Grammatikopoulou7-5 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

14 Okt - 11h10Vera ZvonarevaverslaatSofya Lansere6-3 6-0
14 Okt - 14h45Ivana JorovicverslaatLaura Siegemund6-2 6-4
14 Okt - 13h30Silvia Soler-EspinosaverslaatAna Bogdan2-6 6-3 6-3
14 Okt - 12h55Natalia VikhlyantsevaverslaatVlada Koval7-6 6-3
14 Okt - 12h30Irina KhromachevaverslaatSofya Zhuk6-2 6-0
14 Okt - 12h35Vitalia DiatchenkoverslaatSabina Sharipova4-6 6-3 6-1
14 Okt - 11h05Ons JabeurverslaatHarriet Dart1-6 6-3 7-6
14 Okt - 11h10Valentini GrammatikopoulouverslaatGeorgina Garcia Perez6-1 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

13 Okt - 13h20Vera ZvonarevaverslaatAlexandra Cadantu4-6 6-1 6-2
13 Okt - 12h35Sofya LansereverslaatOlga Doroshina7-6 6-7 6-3
13 Okt - 19h05Ivana JorovicverslaatNina Stojanovic7-5 6-1
13 Okt - 18h55Laura SiegemundverslaatNigina Abduraimova7-6 3-6 6-3
13 Okt - 19h35Ana BogdanverslaatDeborah Chiesa6-3 3-6 7-5
13 Okt - 20h50Silvia Soler-EspinosaverslaatAnna Zaja4-6 7-6 6-2
13 Okt - 18h35Vlada KovalverslaatSabine Lisicki3-6 7-5 7-6
13 Okt - 17h10Natalia VikhlyantsevaverslaatPolina Monova6-1 7-6
13 Okt - 15h25Sofya ZhukverslaatEvgeniya Rodina6-3 6-4
13 Okt - 10h45Irina KhromachevaverslaatEkaterine Gorgodze7-6 6-3
13 Okt - 15h45Sabina SharipovaverslaatDeniz Khazaniuk6-7 6-4 3-0 ab.
13 Okt - 11h40Vitalia DiatchenkoverslaatElena Rybakina7-5 6-2
13 Okt - 09h10Ons JabeurverslaatFanny Stollar1-6 6-4 6-3
13 Okt - 09h05Harriet DartverslaatValentyna Ivakhnenko6-1 6-3
13 Okt - 09h05Valentini GrammatikopoulouverslaatAlexandra Panova6-7 6-4 6-4
13 Okt - 09h10Georgina Garcia PerezverslaatVarvara Flink5-7 6-4 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden