De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Rusland - 13 Oktober 2018 - 21 Oktober 2018 - Indoor
20 Okt - 12h10 | Darya Kasatkina | verslaat | Ons Jabeur | 2-6 7-6 6-4 |
19 Okt - 14h10 | Ons Jabeur | verslaat | Anastasija Sevastova | 6-3 3-6 6-3 |
19 Okt - 16h05 | Darya Kasatkina | verslaat | Johanna Konta | 6-4 6-3 |
18 Okt - 11h05 | Ons Jabeur | verslaat | Anett Kontaveit | 7-5 6-1 |
18 Okt - 12h35 | Anastasija Sevastova | verslaat | Vera Zvonareva | 4-6 7-5 6-3 |
18 Okt - 15h40 | Johanna Konta | verslaat | Aliaksandra Sasnovich | 6-2 2-6 7-6 |
18 Okt - 17h40 | Darya Kasatkina | verslaat | Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4 6-3 |
17 Okt - 10h10 | Anett Kontaveit | verslaat | Kristina Mladenovic | 6-2 7-6 |
17 Okt - 10h10 | Ons Jabeur | verslaat | Sloane Stephens | 6-3 6-2 |
17 Okt - 11h30 | Vera Zvonareva | verslaat | Karolina Pliskova | 6-1 6-2 |
17 Okt - 11h50 | Anastasija Sevastova | verslaat | Yulia Putintseva | 7-5 4-6 6-4 |
17 Okt - 12h55 | Anastasia Pavlyuchenkova | verslaat | Valentini Grammatikopoulou | 7-5 6-0 |
17 Okt - 14h35 | Aliaksandra Sasnovich | verslaat | Kiki Bertens | 6-3 4-6 6-3 |
17 Okt - 16h50 | Johanna Konta | verslaat | Daria Saville-Gavrilova | 6-4 3-6 6-3 |
17 Okt - 17h40 | Darya Kasatkina | verslaat | Alizé Cornet | 3-6 7-5 6-4 |
Simona Halep | Bye | |||
Anastasia Pavlyuchenkova | verslaat | Ajla Tomljanovic | 7-5 6-4 | |
16 Okt - 15h50 | Alizé Cornet | verslaat | Natalia Vikhlyantseva | 5-7 6-2 7-5 |
Darya Kasatkina | verslaat | Lesya Tsurenko | 6-4 7-6 | |
Kiki Bertens | Bye | |||
Aliaksandra Sasnovich | verslaat | Mihaela Buzarnescu | 6-3 6-4 | |
16 Okt - 20h50 | Daria Saville-Gavrilova | verslaat | Vitalia Diatchenko | 7-6 7-5 |
16 Okt - 12h10 | Johanna Konta | verslaat | Elise Mertens | 6-3 7-5 |
Anett Kontaveit | verslaat | Anastasia Potapova | 2-6 6-3 7-5 | |
16 Okt - 14h25 | Kristina Mladenovic | verslaat | Anna Kalinskaya | 6-1 6-3 |
16 Okt - 10h05 | Ons Jabeur | verslaat | Ekaterina Makarova | 6-1 6-2 |
Sloane Stephens | Bye | |||
Anastasija Sevastova | verslaat | Magdalena Rybarikova | 4-6 7-5 6-3 | |
Yulia Putintseva | verslaat | Irina-Camelia Begu | 6-2 6-0 | |
16 Okt - 11h40 | Vera Zvonareva | verslaat | Irina Khromacheva | 6-3 6-3 |
Karolina Pliskova | Bye |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
15 Okt - 10h05 | Ons Jabeur | verslaat | Valentini Grammatikopoulou | 7-5 6-1 |
15 Okt - 10h10 | Irina Khromacheva | verslaat | Vitalia Diatchenko | 6-2 7-6 |
15 Okt - 12h00 | Natalia Vikhlyantseva | verslaat | Silvia Soler-Espinosa | 6-3 6-3 |
15 Okt - 13h25 | Vera Zvonareva | verslaat | Ivana Jorovic | 6-4 6-4 |
14 Okt - 11h05 | Ons Jabeur | verslaat | Harriet Dart | 1-6 6-3 7-6 |
14 Okt - 11h10 | Valentini Grammatikopoulou | verslaat | Georgina Garcia Perez | 6-1 6-2 |
14 Okt - 11h10 | Vera Zvonareva | verslaat | Sofya Lansere | 6-3 6-0 |
14 Okt - 12h30 | Irina Khromacheva | verslaat | Sofya Zhuk | 6-2 6-0 |
14 Okt - 12h35 | Vitalia Diatchenko | verslaat | Sabina Sharipova | 4-6 6-3 6-1 |
14 Okt - 12h55 | Natalia Vikhlyantseva | verslaat | Vlada Koval | 7-6 6-3 |
14 Okt - 13h30 | Silvia Soler-Espinosa | verslaat | Ana Bogdan | 2-6 6-3 6-3 |
14 Okt - 14h45 | Ivana Jorovic | verslaat | Laura Siegemund | 6-2 6-4 |
13 Okt - 09h05 | Harriet Dart | verslaat | Valentyna Ivakhnenko | 6-1 6-3 |
13 Okt - 09h05 | Valentini Grammatikopoulou | verslaat | Alexandra Panova | 6-7 6-4 6-4 |
13 Okt - 09h10 | Ons Jabeur | verslaat | Fanny Stollar | 1-6 6-4 6-3 |
13 Okt - 09h10 | Georgina Garcia Perez | verslaat | Varvara Flink | 5-7 6-4 6-2 |
13 Okt - 10h45 | Irina Khromacheva | verslaat | Ekaterine Gorgodze | 7-6 6-3 |
13 Okt - 11h40 | Vitalia Diatchenko | verslaat | Elena Rybakina | 7-5 6-2 |
13 Okt - 12h35 | Sofya Lansere | verslaat | Olga Doroshina | 7-6 6-7 6-3 |
13 Okt - 13h20 | Vera Zvonareva | verslaat | Alexandra Ignatik-Cadantu | 4-6 6-1 6-2 |
13 Okt - 15h25 | Sofya Zhuk | verslaat | Evgeniya Rodina | 6-3 6-4 |
13 Okt - 15h45 | Sabina Sharipova | verslaat | Deniz Khazaniuk | 6-7 6-4 3-0 ab. |
13 Okt - 17h10 | Natalia Vikhlyantseva | verslaat | Polina Monova | 6-1 7-6 |
13 Okt - 18h35 | Vlada Koval | verslaat | Sabine Lisicki | 3-6 7-5 7-6 |
13 Okt - 18h55 | Laura Siegemund | verslaat | Nigina Abduraimova | 7-6 3-6 6-3 |
13 Okt - 19h05 | Ivana Jorovic | verslaat | Nina Stojanovic | 7-5 6-1 |
13 Okt - 19h35 | Ana Bogdan | verslaat | Deborah Chiesa | 6-3 3-6 7-5 |
13 Okt - 20h50 | Silvia Soler-Espinosa | verslaat | Anna Zaja | 4-6 7-6 6-2 |