De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Tianjin - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Tianjin 2016

ChinaChina - 10 Oktober 2016 - 16 Oktober 2016 - Hardcourt


Finale

16 Okt - 08h40Shuai PengverslaatAlison Riske7-6 6-2


Halve Finale

16 Okt - 04h10Alison RiskeverslaatSvetlana Kuznetsova6-4 5-7 6-4
16 Okt - 07h05Shuai PengverslaatDanka Kovinic3-6 7-5 6-3


Kwartfinales

14 Okt - 05h00Shuai PengverslaatAgnieszka Radwanskaw.o.
14 Okt - 05h40Danka KovinicverslaatMónica Puig6-4 6-3
14 Okt - 07h20Alison RiskeverslaatXinyun Han6-3 6-3
14 Okt - 09h05Svetlana KuznetsovaverslaatNaomi Osaka2-6 6-4 7-6


Achtste finales

12 Okt - 05h40Naomi OsakaverslaatLucie Hradecka6-2 7-6
12 Okt - 05h45Xinyun HanverslaatYafan Wang7-5 6-3
12 Okt - 07h15Danka KovinicverslaatShelby Rogers2-6 6-1 6-2
12 Okt - 09h15Svetlana KuznetsovaverslaatDonna Vekic7-5 6-4
13 Okt - 05h40Mónica PuigverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-4 6-2
13 Okt - 07h00Alison RiskeverslaatMagda Linette6-3 7-6
13 Okt - 07h15Agnieszka RadwanskaverslaatEvgeniya Rodina6-1 6-1
13 Okt - 08h35Shuai PengverslaatKai-chen Chang6-3 6-2


1/16de finales

10 Okt - 05h10Danka KovinicverslaatYingying Duan6-4 6-3
10 Okt - 05h10Kai-chen ChangverslaatVania King6-1 6-2
10 Okt - 06h35Donna VekicverslaatKai-Lin Zhang3-6 7-5 6-3
10 Okt - 06h45Lucie HradeckaverslaatAndrea Sestini Hlavácková7-5 6-4
10 Okt - 06h50Svetlana KuznetsovaverslaatPauline Parmentier6-1 6-3
10 Okt - 08h15Yafan WangverslaatYulia Putintseva3-6 6-3 6-4
11 Okt - 05h10Lara Arruabarrena-VecinoverslaatFangzhou Liu6-4 2-6 6-4
11 Okt - 05h10Mónica PuigverslaatKurumi Nara6-3 7-6
11 Okt - 05h10Naomi OsakaverslaatYaroslava Shvedova6-4 6-2
11 Okt - 05h20Magda LinetteverslaatNina Stojanovic7-6 6-0
11 Okt - 06h30Shelby RogersverslaatElena Vesnina7-5 4-6 7-6
11 Okt - 07h15Alison RiskeverslaatTimea Babos2-6 6-4 6-3
11 Okt - 07h25Xinyun HanverslaatYi-Fan Xu4-6 6-1 6-0
11 Okt - 08h00Shuai PengverslaatShuai Zhangw.o.
11 Okt - 09h45Evgeniya RodinaverslaatChristina McHale6-1 5-7 6-0
12 Okt - 07h50Agnieszka RadwanskaverslaatTatjana Maria6-1 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

9 Okt - 05h10Kai-chen ChangverslaatDanielle Lao6-4 1-6 6-4
9 Okt - 05h10Nina StojanovicverslaatSabina Sharipova1-6 6-3 7-6
9 Okt - 05h15Andrea Sestini HlaváckováverslaatVaratchaya Wongteanchai7-5 6-2
9 Okt - 07h00Lucie HradeckaverslaatHiroko Kuwata6-3 6-0
9 Okt - 07h35Shelby RogersverslaatJacqueline Cako6-4 6-2
9 Okt - 07h35Fangzhou LiuverslaatSofia Shapatava6-1 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

8 Okt - 05h10Varatchaya WongteanchaiverslaatShilin Xu6-1 6-1
8 Okt - 05h10Kai-chen ChangverslaatYing Zhang6-2 6-0
8 Okt - 05h15Andrea Sestini HlaváckováverslaatIpek Soylu6-4 6-4
8 Okt - 06h10Danielle LaoverslaatKatarzyna Piter6-3 6-3
8 Okt - 06h25Nina StojanovicverslaatXinyu Gao6-3 6-3
8 Okt - 06h30Sabina SharipovaverslaatYan Wang2-6 7-5 6-1
8 Okt - 07h00Jacqueline CakoverslaatAkiko Omae5-7 6-2 6-3
8 Okt - 07h55Shelby RogersverslaatXiao-Di You7-6 6-3
8 Okt - 08h15Sofia ShapatavaverslaatFang Ying Xun7-6 7-5
8 Okt - 09h00Hiroko KuwataverslaatAyaka Okuno6-1 6-2
8 Okt - 09h20Lucie HradeckaverslaatOlga Savchuk6-3 6-2
8 Okt - 10h10Fangzhou LiuverslaatJia-Qi Kang6-3 2-6 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden