De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Florianopolis - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Brazilië

Volledige uitslagen

Florianopolis 2016

BraziliëBrazilië - Florianópolis - 1 Augustus 2016 - 7 Augustus 2016 - Gravel


Finale

5 Aug - 16h15Irina-Camelia BeguverslaatTimea Babos2-6 6-4 6-3


Halve Finale

4 Aug - 15h45Timea BabosverslaatAna Bogdan7-6 6-3
4 Aug - 19h10Irina-Camelia BeguverslaatMónica Puig6-3 6-3


Kwartfinales

3 Aug - 17h00Timea BabosverslaatJelena Ostapenko4-6 6-3 6-2
3 Aug - 18h30Ana BogdanverslaatLyudmyla Kichenok6-3 6-3
3 Aug - 19h20Irina-Camelia BeguverslaatNao Hibino6-2 6-4
3 Aug - 21h00Mónica PuigverslaatNaomi Osaka6-3 6-4


Achtste finales

2 Aug - 16h40Naomi OsakaverslaatMontserrat González Benítez6-3 6-0
2 Aug - 16h40Irina-Camelia BeguverslaatPaula Cristina Gonçalves6-1 6-2
2 Aug - 16h45Timea BabosverslaatAlizé Lim6-0 6-1
2 Aug - 18h10Jelena OstapenkoverslaatCatalina Pella6-2 6-3
2 Aug - 18h10Nao HibinoverslaatVeronica Cepede Royg6-3 7-6
2 Aug - 18h10Lyudmyla KichenokverslaatTereza Martincova1-6 6-4 7-6
2 Aug - 19h35Mónica PuigverslaatOlga Savchuk6-0 6-4
2 Aug - 22h45Ana BogdanverslaatJelena Jankovic6-2 7-5


1/16de finales

1 Aug - 20:40Jelena JankovicverslaatValeria Solovieva7-5 6-4
1 Aug - 21:25Ana BogdanverslaatAleksandrina Naydenova6-2 6-4
1 Aug - 16:30Tereza MartincovaverslaatRéka-Luca Jani6-3 6-2
1 Aug - 22:40Lyudmyla KichenokverslaatTeliana Pereira6-3 6-2
1 Aug - 15:10Jelena OstapenkoverslaatNadiia Kichenok6-4 6-4
1 Aug - 22:50Catalina PellaverslaatRenata Zarazua7-5 6-7 6-4
1 Aug - 18:00Alizé LimverslaatLaura Pous Tio6-3 6-4
1 Aug - 16:50Timea BabosverslaatNadia Podoroska6-7 6-3 6-2
Naomi OsakaverslaatAna Sofía Sánchez6-1 6-1
1 Aug - 15:10Montserrat González BenítezverslaatGabriela Cé6-1 6-4
1 Aug - 16:35Olga SavchukverslaatBeatriz Haddad Maia5-7 7-5 6-0
2 Aug - 00h10Mónica PuigverslaatAnastasia Pivovarova6-2 6-3
1 Aug - 15:05Nao HibinoverslaatEmily Webley-Smith6-3 6-0
Veronica Cepede RoygverslaatMaria Fernanda Alves6-2 6-3
1 Aug - 19:00Paula Cristina GonçalvesverslaatMartina Capurro Taborda6-3 6-1
1 Aug - 19:05Irina-Camelia BeguverslaatLaura Pigossi3-6 6-3 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

31 Jul - 15:15Valeria SolovievaverslaatNathaly Kurata6-2 6-1
31 Jul - 15:15Nadiia KichenokverslaatLyudmyla Kichenok6-3 6-2
31 Jul - 15:15Renata ZarazuaverslaatIngrid Gamarra Martins4-6 6-4 6-4
31 Jul - 16:45Nadia PodoroskaverslaatEmily Webley-Smith6-2 6-2
31 Jul - 17:00Montserrat González BenítezverslaatMartina Capurro Taborda3-6 7-5 7-5
31 Jul - 17:50Réka-Luca JaniverslaatLaura Pigossi3-6 6-3 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

Montserrat González Benítez Bye
Martina Capurro TabordaverslaatHarmony Tan7-6 6-1
Réka-Luca Jani Bye
Laura PigossiverslaatNika Kukharchuk6-4 1-6 6-1
Nadia PodoroskaverslaatCarolina Meligeni Rodrigues Alves7-5 6-2
Emily Webley-SmithverslaatFlavia Guimaraes Bueno7-6 6-1
Valeria SolovievaverslaatMarcela-Guimaraes Bueno6-0 6-0
Nathaly KurataverslaatLara Teodoro de Oliveira6-1 6-0
Lyudmyla KichenokverslaatLuisa Stefani6-3 6-2
Nadiia KichenokverslaatNathalia Rossi6-1 6-4
Renata ZarazuaverslaatFiona Codino6-3 6-0
Ingrid Gamarra MartinsverslaatGuadalupe Pérez Rojas6-3 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden