De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Taipei - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Taipei - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Taiwan

Volledige uitslagen

Taipei 2016

TaiwanTaiwan - 14 November 2016 - 20 November 2016 - Indoor


Finale

20 Nov - 07h15Evgeniya RodinaverslaatKai-chen Chang6-4 6-3


Halve Finale

19 Nov - 06h15Kai-chen ChangverslaatMarina Erakovic6-3 6-2
19 Nov - 07h40Evgeniya RodinaverslaatOlga Govortsova6-2 0-0 ab.


Kwartfinales

18 Nov - 07h15Olga GovortsovaverslaatVitalia Diatchenko6-1 6-3
18 Nov - 08h30Kai-chen ChangverslaatLuksika Kumkhum6-1 7-5
18 Nov - 08h35Evgeniya RodinaverslaatAshleigh Barty6-1 0-3 ab.
18 Nov - 10h00Marina ErakovicverslaatTatjana Maria6-4 7-6


Achtste finales

16 Nov - 07h55Olga GovortsovaverslaatJulia Boserup5-7 7-6 7-5
16 Nov - 09h05Ashleigh BartyverslaatJunri Namigata6-2 6-3
16 Nov - 11h50Vitalia DiatchenkoverslaatMiyu Kato7-5 6-4
16 Nov - 13h25Evgeniya RodinaverslaatDalila Jakupovic2-6 6-4 6-1
17 Nov - 07h10Marina ErakovicverslaatVeronika Kudermetova7-5 6-3
17 Nov - 07h35Luksika KumkhumverslaatIpek Soylu6-2 6-4
17 Nov - 08h50Kai-chen ChangverslaatKai-Lin Zhang6-2 6-1
17 Nov - 11h25Tatjana MariaverslaatAlison Van Uytvanck2-6 7-5 7-6


1/16de finales

14 Nov - 06h00Vitalia DiatchenkoverslaatNaomi Broady6-3 2-6 7-6
14 Nov - 06h10Olga GovortsovaverslaatRisa Ozaki6-1 6-3
14 Nov - 07h25Miyu KatoverslaatEri Hozumi6-4 7-6
14 Nov - 08h20Dalila JakupovicverslaatYa-Hsuan Lee7-6 6-1
15 Nov - 03h10Evgeniya RodinaverslaatPei-Chi Lee6-2 6-1
15 Nov - 03h10Julia BoserupverslaatRiko Sawayanagi6-2 7-5
15 Nov - 04h25Ashleigh BartyverslaatMaria Sakkari6-4 0-6 6-3
15 Nov - 04h40Junri NamigataverslaatChieh-yu Hsu6-2 7-5
15 Nov - 06h15Marina ErakovicverslaatKyoka Okamura6-4 6-2
15 Nov - 06h30Alison Van UytvanckverslaatHiroko Kuwata6-0 6-1
15 Nov - 11h25Ipek SoyluverslaatDaniela Hantuchova5-7 6-2 4-2 ab.
15 Nov - 14h05Kai-chen ChangverslaatChing-Wen Hsu6-3 6-3
16 Nov - 05h10Veronika KudermetovaverslaatVaratchaya Wongteanchai6-3 6-4
16 Nov - 05h10Tatjana MariaverslaatIrina Khromacheva7-5 6-1
16 Nov - 06h40Kai-Lin ZhangverslaatSara Sorribes Tormo7-5 3-6 6-2
16 Nov - 06h50Luksika KumkhumverslaatYafan Wang6-1 3-2 ab.


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Pei-Chi LeeverslaatAnkita Raina6-0 6-0
Varatchaya WongteanchaiverslaatGreet Minnen6-3 7-6
Junri NamigataverslaatKyoka Okamura6-0 2-6 6-0
Ashleigh BartyverslaatNicha Lertpitaksinchai6-0 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

Pei-Chi LeeverslaatJasmine Paolini7-6 6-3
Ankita RainaverslaatNatela Dzalamidze7-6 5-7 6-3
Varatchaya WongteanchaiverslaatChin-Wei Chan7-5 6-4
Greet MinnenverslaatI-Hsuan Cho6-4 6-4
Kyoka OkamuraverslaatBeatrice Gumulya6-4 6-2
Junri NamigataverslaatJessica Moore6-1 6-2
Ashleigh BartyverslaatPeangtarn Plipuech6-3 4-6 6-4
Nicha LertpitaksinchaiverslaatKotomi Takahata6-3 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden