De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Zuid-Korea - 19 September 2016 - 25 September 2016 - Hardcourt
25 Sep - 07h10 | Lara Arruabarrena-Vecino | verslaat | Monica Niculescu | 6-0 2-6 6-0 |
24 Sep - 05h10 | Lara Arruabarrena-Vecino | verslaat | Patricia Maria Tig | 6-1 6-2 |
24 Sep - 07h10 | Monica Niculescu | verslaat | Shuai Zhang | 6-0 6-4 |
23 Sep - 05h10 | Lara Arruabarrena-Vecino | verslaat | Johanna Larsson | 6-4 6-0 |
23 Sep - 06h40 | Shuai Zhang | verslaat | Camila Giorgi | 6-2 6-4 |
23 Sep - 08h20 | Patricia Maria Tig | verslaat | Sara Sorribes Tormo | 7-6 2-6 6-3 |
23 Sep - 11h10 | Monica Niculescu | verslaat | Jana Cepelova | 6-4 6-2 |
21 Sep - 05h10 | Camila Giorgi | verslaat | Mona Barthel | 2-6 6-1 6-4 |
21 Sep - 07h00 | Johanna Larsson | verslaat | Kateryna Baindl-Kozlova | 6-3 1-6 6-2 |
21 Sep - 09h00 | Lara Arruabarrena-Vecino | verslaat | Louisa Chirico | 4-6 7-6 7-6 |
21 Sep - 11h35 | Shuai Zhang | verslaat | Bethanie Mattek-Sands | 6-3 7-5 |
22 Sep - 05h10 | Monica Niculescu | verslaat | Anna Karolína Schmiedlová | 6-2 6-2 |
22 Sep - 07h00 | Patricia Maria Tig | verslaat | Kirsten Flipkens | 6-4 6-4 |
22 Sep - 08h45 | Jana Cepelova | verslaat | Irina-Camelia Begu | 6-3 4-6 6-3 |
22 Sep - 11h05 | Sara Sorribes Tormo | verslaat | Kristina Mladenovic | 1-6 6-2 6-4 |
20 Sep - 08h00 | Irina-Camelia Begu | verslaat | Su-jeong Jang | 6-2 6-1 |
Jana Cepelova | verslaat | So-ra Lee | 6-3 6-4 | |
20 Sep - 04h10 | Anna Karolína Schmiedlová | verslaat | Katarzyna Piter | 6-3 6-2 |
20 Sep - 04h15 | Monica Niculescu | verslaat | Eri Hozumi | 6-3 6-0 |
20 Sep - 08h00 | Shuai Zhang | verslaat | Maria Sakkari | 6-3 3-6 6-4 |
20 Sep - 05h50 | Bethanie Mattek-Sands | verslaat | Stefanie Vögele | 6-2 3-6 6-3 |
19 Sep - 08h15 | Camila Giorgi | verslaat | Na-Lae Han | 6-3 6-2 |
19 Sep - 09h40 | Mona Barthel | verslaat | Nicole Gibbs | 5-7 6-4 6-2 |
20 Sep - 09h30 | Kirsten Flipkens | verslaat | Kristyna Pliskova | 5-7 6-2 6-2 |
19 Sep - 07h10 | Patricia Maria Tig | verslaat | Marina Erakovic | 2-6 7-5 6-4 |
19 Sep - 05h35 | Sara Sorribes Tormo | verslaat | Tamira Paszek | 6-1 6-3 |
20 Sep - 04h10 | Kristina Mladenovic | verslaat | Luksika Kumkhum | 6-2 7-5 |
19 Sep - 06h45 | Louisa Chirico | verslaat | Yingying Duan | 7-5 6-3 |
20 Sep - 05h30 | Lara Arruabarrena-Vecino | verslaat | Arantxa Rus | 6-2 6-2 |
20 Sep - 10h20 | Kateryna Baindl-Kozlova | verslaat | Tereza Martincova | 6-2 6-3 |
20 Sep - 06h00 | Johanna Larsson | verslaat | Grace Min | 0-6 6-2 6-2 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
19 Sep - 04h10 | Katarzyna Piter | verslaat | Oksana Kalashnikova | 6-3 7-5 |
19 Sep - 04h10 | Arantxa Rus | verslaat | Jacqueline Cako | 6-4 6-4 |
19 Sep - 04h10 | Eri Hozumi | verslaat | Kai-chen Chang | 6-3 6-4 |
19 Sep - 04h15 | Luksika Kumkhum | verslaat | Renata Voracova | 3-6 6-4 6-4 |
18 Sep - 04h10 | Oksana Kalashnikova | verslaat | Seung-Yeon Hong | 6-1 6-3 |
18 Sep - 06h30 | Katarzyna Piter | verslaat | Riko Sawayanagi | 6-3 6-7 6-2 |
Luksika Kumkhum | verslaat | Sang Hee Park | 6-2 6-0 | |
18 Sep - 05h35 | Renata Voracova | verslaat | Nicha Lertpitaksinchai | 6-3 6-0 |
18 Sep - 05h15 | Eri Hozumi | verslaat | Jin Ju Lee | 6-0 6-0 |
18 Sep - 04h10 | Kai-chen Chang | verslaat | Peangtarn Plipuech | 6-1 7-5 |
18 Sep - 05h35 | Jacqueline Cako | verslaat | Ksenia Lykina | 7-6 4-6 6-4 |
18 Sep - 04h10 | Arantxa Rus | verslaat | Akiko Omae | 4-6 6-3 7-5 |
17 Sep - 06h40 | Oksana Kalashnikova | verslaat | Aleksandrina Naydenova | 6-2 5-7 7-6 |
17 Sep - 06h30 | Seung-Yeon Hong | verslaat | Ayaka Okuno | 4-6 6-3 6-0 |
Katarzyna Piter | verslaat | Soyeon Park | 6-2 6-0 | |
17 Sep - 04h40 | Riko Sawayanagi | verslaat | Sung-Hee Han | 6-4 6-4 |
17 Sep - 04h30 | Luksika Kumkhum | verslaat | Kyoka Okamura | 6-1 6-0 |
Sang Hee Park | verslaat | Yu Jin Ahn | 4-6 6-4 6-4 | |
17 Sep - 10h00 | Nicha Lertpitaksinchai | verslaat | Mi Jeong Kwon | 6-2 7-5 |
17 Sep - 04h30 | Renata Voracova | verslaat | Urszula Radwanska | 6-4 ab. |
17 Sep - 09h30 | Eri Hozumi | verslaat | Magdalena Frech | 6-0 6-4 |
Jin Ju Lee | verslaat | Dabin Kim | 6-4 6-3 | |
17 Sep - 07h40 | Peangtarn Plipuech | verslaat | Hanna Levina | 6-1 6-1 |
17 Sep - 08h35 | Kai-chen Chang | verslaat | Tori Kinard | 1-6 6-2 6-1 |
17 Sep - 05h50 | Ksenia Lykina | verslaat | Eun Se Jang | 6-0 6-0 |
17 Sep - 09h20 | Jacqueline Cako | verslaat | Yeong Won Jeong | 6-1 6-2 |
17 Sep - 08h40 | Akiko Omae | verslaat | Eunji Lim | 6-1 6-0 |
17 Sep - 05h55 | Arantxa Rus | verslaat | Fatma Al-Nabhani | 6-4 6-1 |