De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Tashkent - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Tashkent - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oezbekistan

Volledige uitslagen

Tashkent 2016

OezbekistanOezbekistan - Tashkent - 26 September 2016 - 2 Oktober 2016 - Hardcourt


Finale

1 Okt - 11h05Kristyna PliskovaverslaatNao Hibino6-3 2-6 6-3


Halve Finale

30 Sep - 08h05Kristyna PliskovaverslaatKateryna Baindl-Kozlova7-6 6-0
30 Sep - 09h45Nao HibinoverslaatDenisa Allertova6-2 6-3


Kwartfinales

29 Sep - 08h10Kateryna Baindl-KozlovaverslaatStefanie Vögele6-3 6-3
29 Sep - 09h30Nao HibinoverslaatLesya Tsurenko7-6 0-0 ab.
29 Sep - 10h05Kristyna PliskovaverslaatIrina Khromacheva6-3 6-4
29 Sep - 11h05Denisa AllertovaverslaatKirsten Flipkens7-5 6-4


Achtste finales

28 Sep - 08h05Kristyna PliskovaverslaatKurumi Nara6-2 6-2
28 Sep - 08h10Irina KhromachevaverslaatNaomi Broady6-2 6-4
28 Sep - 09h10Nao HibinoverslaatRisa Ozaki7-5 6-1
28 Sep - 09h30Kirsten FlipkensverslaatMaria Sakkari7-6 3-6 7-6
28 Sep - 09h45Lesya TsurenkoverslaatIpek Soylu6-1 3-6 6-1
28 Sep - 11h10Denisa AllertovaverslaatPatricia Maria Tig7-5 6-2
28 Sep - 11h50Kateryna Baindl-KozlovaverslaatSofia Shapatava6-2 7-5
28 Sep - 12h40Stefanie VögeleverslaatFrancesca Schiavone6-2 3-2 ab.


1/16de finales

26 Sep - 07h10Denisa AllertovaverslaatHiroko Kuwata6-3 6-4
26 Sep - 07h10Nao HibinoverslaatKomola Umarova6-3 6-1
26 Sep - 08h20Stefanie VögeleverslaatSabina Sharipova7-5 5-7 7-5
26 Sep - 08h35Maria SakkariverslaatAnna Karolína Schmiedlová2-6 6-3 6-4
26 Sep - 11h40Kurumi NaraverslaatDayana Yastremska7-5 6-2
27 Sep - 07h10Sofia ShapatavaverslaatÇagla Büyükakçay6-1 6-4
27 Sep - 07h10Risa OzakiverslaatElitsa Kostova3-6 6-4 6-1
27 Sep - 07h10Irina KhromachevaverslaatTereza Martincova4-6 6-3 6-3
27 Sep - 07h10Naomi BroadyverslaatAmra Sadikovic6-4 7-5
27 Sep - 08h45Francesca SchiavoneverslaatSorana Cirstea7-5 6-2
27 Sep - 08h50Lesya TsurenkoverslaatEvgeniya Rodina6-0 6-2
27 Sep - 09h35Kristyna PliskovaverslaatSara Sorribes Tormo6-3 3-6 6-4
27 Sep - 09h45Patricia Maria TigverslaatVitalia Diatchenko4-6 6-4 6-3
27 Sep - 10h15Kateryna Baindl-KozlovaverslaatDonna Vekic6-1 7-6
27 Sep - 10h40Kirsten FlipkensverslaatAna Bogdan7-6 6-3
27 Sep - 12h10Ipek SoyluverslaatSilvia Soler-Espinosa6-0 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

25 Sep - 08h05Sabina SharipovaverslaatAnhelina Kalinina6-3 6-2
25 Sep - 08h10Tereza MartincovaverslaatSofia Shapatava6-4 7-5
25 Sep - 09h30Ipek SoyluverslaatAnkita Raina1-6 6-1 6-2
25 Sep - 09h50Hiroko KuwataverslaatKatarzyna Piter6-2 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

24 Sep - 08h05Sabina SharipovaverslaatAlexandra Panova6-4 3-6 6-4
24 Sep - 08h10Hiroko KuwataverslaatLyudmyla Kichenok6-4 0-6 6-4
24 Sep - 08h10Anhelina KalininaverslaatDalila Jakupovic6-0 7-5
24 Sep - 10h05Sofia ShapatavaverslaatRebecca Sramkova6-1 7-6
24 Sep - 10h25Tereza MartincovaverslaatLaylo Bahodyrova6-0 6-1
24 Sep - 10h55Katarzyna PiterverslaatNigina Abduraimova6-4 2-6 6-3
24 Sep - 11h25Ankita RainaverslaatEkaterina Alexandrova1-6 6-0 6-3
24 Sep - 12h50Ipek SoyluverslaatArina Folts6-1 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden