De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Limoges - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Limoges 2016

FrankrijkFrankrijk - Limoges - 14 November 2016 - 20 November 2016 - Hardcourt


Finale

20 Nov - 15h40Ekaterina AlexandrovaverslaatCaroline Garcia6-4 6-0


Halve Finale

19 Nov - 16h40Ekaterina AlexandrovaverslaatAlizé Cornet3-6 6-2 6-0
19 Nov - 18h45Caroline GarciaverslaatNatalia Vikhlyantseva7-6 3-6 7-6


Kwartfinales

18 Nov - 13h10Alizé CornetverslaatStefanie Vögele6-4 7-6
18 Nov - 15h40Ekaterina AlexandrovaverslaatMaryna Zanevska7-6 7-5
18 Nov - 17h30Caroline GarciaverslaatDonna Vekic6-1 4-6 6-3
18 Nov - 19h25Natalia VikhlyantsevaverslaatTamara Korpatsch6-4 6-1


Achtste finales

16 Nov - 21h30Natalia VikhlyantsevaverslaatOcéane Dodin7-5 6-3
17 Nov - 10h10Tamara KorpatschverslaatSorana Cirstea6-7 6-4 6-1
17 Nov - 12h35Donna VekicverslaatTara Moore7-6 2-6 7-5
17 Nov - 15h30Stefanie VögeleverslaatAmandine Hesse6-2 6-3
17 Nov - 17h05Alizé CornetverslaatIvana Jorovic6-1 6-3
17 Nov - 18h40Caroline GarciaverslaatLucie Hradecka6-3 6-4
17 Nov - 20h15Ekaterina AlexandrovaverslaatPauline Parmentier7-6 6-4
17 Nov - 21h55Maryna ZanevskaverslaatMandy Minella6-2 7-5


1/16de finales

14 Nov - 12h30Ekaterina AlexandrovaverslaatGalina Voskoboeva6-1 7-5
14 Nov - 18h25Océane DodinverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu2-6 6-4 6-2
14 Nov - 20h40Ivana JorovicverslaatFiona Ferro7-5 6-4
15 Nov - 10h10Maryna ZanevskaverslaatLina Gjorcheska6-1 6-3
15 Nov - 11h25Tamara KorpatschverslaatSilvia Soler-Espinosa6-4 6-3
15 Nov - 13h15Natalia VikhlyantsevaverslaatAlexandra Stevenson2-6 7-5 6-4
15 Nov - 15h40Sorana CirsteaverslaatAmra Sadikovic6-1 6-2
15 Nov - 17h05Mandy MinellaverslaatDayana Yastremska6-4 7-5
15 Nov - 19h15Stefanie VögeleverslaatMona Barthel6-3 6-4
15 Nov - 20h25Amandine HesseverslaatValentyna Ivakhnenko6-3 6-3
16 Nov - 10h10Tara MooreverslaatElise Mertens7-5 6-4
16 Nov - 12h00Donna VekicverslaatElitsa Kostova6-0 6-2
16 Nov - 13h15Lucie HradeckaverslaatIsabella Shinikova6-3 4-6 6-0
16 Nov - 15h15Pauline ParmentierverslaatCindy Burger6-0 6-2
16 Nov - 17h05Caroline GarciaverslaatRebecca Sramkova6-2 7-5
16 Nov - 18h30Alizé CornetverslaatAkgul Amanmuradova6-2 6-7 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Galina VoskoboevaverslaatLina Gjorcheska6-2 6-4
Valentyna IvakhnenkoverslaatDeniz Khazaniuk7-6 4-6 6-4
Alexandra Ignatik-CadantuverslaatBasak Eraydin6-4 6-3
Akgul AmanmuradovaverslaatOlga Saez Larra6-4 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

Lina Gjorcheska Bye
Galina VoskoboevaverslaatSchena Benamar6-2 6-3
Deniz Khazaniuk Bye
Valentyna IvakhnenkoverslaatAlicja Rosolska6-1 6-2
Alexandra Ignatik-Cadantu Bye
Basak Eraydin Bye
Olga Saez Larra Bye
Akgul AmanmuradovaverslaatNadiia Kichenok6-3 1-0 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden