De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Limoges - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Limoges 2017

FrankrijkFrankrijk - Limoges - 6 November 2017 - 12 November 2017 - Hardcourt


Finale

12 Nov - 15h15Monica NiculescuverslaatAntonia Lottner6-4 6-2


Halve Finale

11 Nov - 15h10Monica NiculescuverslaatPauline Parmentier3-6 7-5 6-2
11 Nov - 18h05Antonia LottnerverslaatSabine Lisicki3-6 5-2 ab..


Kwartfinales

10 Nov - 11h10Antonia LottnerverslaatEkaterina Alexandrova7-6 6-1
10 Nov - 12h45Sabine LisickiverslaatConny Perrin6-7 6-3 6-1
10 Nov - 14h45Monica NiculescuverslaatAnna Blinkova6-2 6-1
10 Nov - 16h10Pauline ParmentierverslaatKaia Kanepi6-2 6-4


Achtste finales

8 Nov - 18h50Monica NiculescuverslaatElena Gabriela Ruse6-4 6-3
9 Nov - 10h05Antonia LottnerverslaatJana Cepelova7-6 0-0 ab.
9 Nov - 11h35Ekaterina AlexandrovaverslaatAnhelina Kalinina6-4 7-5
9 Nov - 13h40Sabine LisickiverslaatOlga Danilovic7-5 7-6
9 Nov - 15h30Conny PerrinverslaatPolina Monova6-2 6-1
9 Nov - 16h40Anna BlinkovaverslaatAlizé Cornet6-2 6-3
9 Nov - 18h15Pauline ParmentierverslaatBasak Eraydin6-2 6-4
9 Nov - 20h05Kaia KanepiverslaatJessika Ponchet6-1 6-2


1/16de finales

7 Nov - 15h30Alizé CornetverslaatDanka Kovinic6-1 7-6
Anna BlinkovaverslaatSofya Zhuk6-4 6-1
Elena Gabriela RuseverslaatViktoria Kuzmova6-2 6-2
Monica NiculescuverslaatAlexandra Dulgheru6-3 7-5
8 Nov - 13h40Pauline ParmentierverslaatOlga Saez Larra3-6 6-2 6-4
Basak EraydinverslaatAndrea Gamiz5-7 7-5 6-3
8 Nov - 15h50Jessika PonchetverslaatChloé Paquet7-5 6-3
8 Nov - 17h35Kaia KanepiverslaatMaryna Zanevska6-1 6-3
7 Nov - 13h10Sabine LisickiverslaatRichel Hogenkamp7-5 2-6 7-6
7 Nov - 17h05Olga DanilovicverslaatDaniela Seguel6-2 6-3
8 Nov - 10h15Polina MonovaverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu6-2 6-2
8 Nov - 11h45Conny PerrinverslaatJana Fett6-4 6-4
7 Nov - 10h05Jana CepelovaverslaatTamara Korpatsch6-2 6-3
Antonia LottnerverslaatViktoriya Tomova6-3 6-2
Anhelina KalininaverslaatManon Arcangioli7-6 7-5
7 Nov - 18h25Ekaterina AlexandrovaverslaatBernarda Pera6-0 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Daniela SeguelverslaatHarmony Tan6-4 3-6 7-6
Manon ArcangioliverslaatAndrea Gamiz6-4 6-3
Elena Gabriela RuseverslaatTessah Andrianjafitrimo6-0 6-2
Olga Saez LarraverslaatMari Osaka1-6 6-3 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

Daniela SeguelverslaatMarine Partaud6-4 2-6 6-3
Harmony TanverslaatPetra Krejsova6-3 6-3
Manon ArcangioliverslaatMyrtille Georges5-1 ab.
Andrea GamizverslaatFiona Codino6-2 6-0
Elena Gabriela RuseverslaatDeborah Chiesa6-3 6-3
Tessah AndrianjafitrimoverslaatShérazad Reix6-4 6-2
Mari OsakaverslaatSilvia Soler-Espinosa6-3 6-7 6-4
Olga Saez LarraverslaatAlla Kudryavtseva4-6 6-3 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden