De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Guangzhou - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Guangzhou - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Guangzhou 2017

ChinaChina - 18 September 2017 - 24 September 2017 - Hardcourt


Finale

23 Sep - 09h10Shuai ZhangverslaatAleksandra Krunic6-2 3-6 6-2


Halve Finale

22 Sep - 12h10Aleksandra KrunicverslaatYanina Wickmayer6-3 6-3
22 Sep - 13h35Shuai ZhangverslaatEvgeniya Rodina7-6 6-3


Kwartfinales

21 Sep - 10h10Aleksandra KrunicverslaatRebecca Peterson6-1 6-1
21 Sep - 12h05Yanina WickmayerverslaatAlizé Cornet6-1 7-6
21 Sep - 14h05Shuai ZhangverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-1 6-1
21 Sep - 15h25Evgeniya RodinaverslaatLizette Cabrera6-1 7-6


Achtste finales

20 Sep - 08h10Evgeniya RodinaverslaatYafan Wang6-1 6-2
20 Sep - 08h10Lizette CabreraverslaatAnett Kontaveit6-0 7-5
20 Sep - 09h45Rebecca PetersonverslaatKai-Lin Zhang6-3 6-0
20 Sep - 09h45Aleksandra KrunicverslaatMona Barthel6-4 6-0
20 Sep - 11h00Kateryna Baindl-KozlovaverslaatXinyun Han6-0 6-0
20 Sep - 11h10Shuai ZhangverslaatIpek Soylu6-0 6-0
20 Sep - 12h20Yanina WickmayerverslaatShuai Peng6-4 6-4
20 Sep - 14h05Alizé CornetverslaatDanka Kovinic7-6 2-6 6-3


1/16de finales

Shuai PengverslaatOns Jabeur7-6 1-6 6-3
18 Sep - 04h10Yanina WickmayerverslaatLesley Pattinama Kerkhove7-6 7-6
18 Sep - 04h20Danka KovinicverslaatPatricia Maria Tig6-2 4-2 ab.
Alizé CornetverslaatBernarda Pera4-6 6-2 6-2
18 Sep - 08h55Aleksandra KrunicverslaatLesya Tsurenko6-3 6-4
18 Sep - 07h35Mona BarthelverslaatJing-Jing Lu6-0 4-6 6-3
Kai-Lin ZhangverslaatJana Fett2-6 6-1 6-3
18 Sep - 07h10Rebecca PetersonverslaatAlison Riske-Amritraj6-3 6-2
Yafan WangverslaatElise Mertens6-2 7-6
Evgeniya RodinaverslaatArina Rodionova7-6 3-6 6-0
Lizette CabreraverslaatXinyu Gao6-3 7-5
18 Sep - 05h40Anett KontaveitverslaatJasmine Paolini6-0 6-2
Xinyun HanverslaatSamantha Stosur6-7 6-3 7-5
18 Sep - 04h10Kateryna Baindl-KozlovaverslaatFangzhou Liu7-5 6-0
18 Sep - 06h10Ipek SoyluverslaatMaria Sakkari6-0 6-3
Shuai ZhangverslaatXiao-Di You6-1 6-0


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

17 Sep - 08h10Lesley Pattinama KerkhoveverslaatRiko Sawayanagi6-1 7-5
17 Sep - 08h10Lizette CabreraverslaatPemra Ozgen6-3 4-6 6-0
17 Sep - 08h15Xinyu GaoverslaatJia-Jing Lu6-4 2-6 6-3
17 Sep - 09h40Ipek SoyluverslaatKyoka Okamura7-6 6-3
17 Sep - 10h35Jing-Jing LuverslaatJunri Namigata5-7 6-1 6-3
17 Sep - 10h45Kai-Lin ZhangverslaatJacqueline Cako6-2 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

16 Sep - 05h15Lizette CabreraverslaatAleksandrina Naydenova7-6 6-4
16 Sep - 05h10Pemra OzgenverslaatFang Ying Xun7-5 6-1
16 Sep - 07h40Lesley Pattinama KerkhoveverslaatAlexandra Panova6-4 6-4
16 Sep - 06h55Riko SawayanagiverslaatXuliu Sun6-3 6-4
16 Sep - 10h20Ipek SoyluverslaatMeiqi Guo6-2 6-1
16 Sep - 08h35Kyoka OkamuraverslaatHiroko Kuwata6-4 7-6
16 Sep - 05h15Xinyu GaoverslaatHanyu Guo2-6 6-4 7-6
16 Sep - 05h15Jia-Jing LuverslaatShiho Akita6-3 6-1
Jing-Jing LuverslaatMiyabi Inoue4-6 6-1 7-6
16 Sep - 06h40Junri NamigataverslaatWushuang Zheng7-5 6-1
16 Sep - 08h35Jacqueline CakoverslaatAnastasia Pivovarova6-3 4-6 6-3
16 Sep - 10h55Kai-Lin ZhangverslaatQiu Yu Ye7-6 4-6 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden