De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Tianjin - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Tianjin 2017

ChinaChina - 9 Oktober 2017 - 15 Oktober 2017 - Hardcourt


Finale

15 Okt - 08h10Maria SharapovaverslaatAryna Sabalenka7-5 7-6


Halve Finale

14 Okt - 06h10Aryna SabalenkaverslaatSara Errani6-1 6-3
14 Okt - 08h10Maria SharapovaverslaatShuai Peng6-3 6-1


Kwartfinales

13 Okt - 06h10Aryna SabalenkaverslaatLin Zhu6-3 6-4
13 Okt - 07h50Maria SharapovaverslaatStefanie Vögele6-3 6-1
13 Okt - 08h10Sara ErraniverslaatChristina McHale5-7 7-6 6-1
13 Okt - 09h10Shuai PengverslaatSara Sorribes Tormo6-0 6-1


Achtste finales

12 Okt - 06h10Lin ZhuverslaatSu-Wei Hsieh6-3 5-1
12 Okt - 06h10Christina McHaleverslaatMaria Sakkari6-0 6-4
12 Okt - 06h15Aryna SabalenkaverslaatYingying Duan6-3 6-3
12 Okt - 07h45Sara Sorribes TormoverslaatYafan Wang6-4 2-6 6-3
12 Okt - 07h50Sara ErraniverslaatBeatriz Haddad Maia6-4 4-6 6-3
12 Okt - 07h50Maria SharapovaverslaatMagda Linette7-5 6-3
12 Okt - 09h40Shuai PengverslaatXiyu Wang6-2 6-2
12 Okt - 10h35Stefanie VögeleverslaatYulia Putintseva6-2 6-3


1/16de finales

11 Okt - 06h10Sara Sorribes TormoverslaatArina Rodionova6-2 6-7 6-4
11 Okt - 06h10Yafan WangverslaatAlison Riske6-3 5-3
11 Okt - 06h10Yingying DuanverslaatLesya Tsurenko6-4 7-6
11 Okt - 06h15Aryna SabalenkaverslaatXinyun Han6-3 6-3
11 Okt - 07h50Maria SharapovaverslaatIrina-Camelia Begu6-4 6-2
11 Okt - 07h50Christina McHaleverslaatNao Hibino6-3 6-3
11 Okt - 08h05Maria SakkariverslaatFangzhou Liu6-2 6-1
11 Okt - 09h10Xiyu WangverslaatDanka Kovinic6-3 7-6
11 Okt - 09h10Magda LinetteverslaatKateryna Bondarenko3-6 6-3 7-5
11 Okt - 09h25Su-Wei HsiehverslaatJing-Jing Lu6-2 6-2
11 Okt - 09h30Lin ZhuverslaatPetra Kvitova6-4 5-7 6-4
11 Okt - 10h45Yulia PutintsevaverslaatLauren Davis7-6 4-6 6-2
11 Okt - 11h05Beatriz Haddad MaiaverslaatDonna Vekic6-7 6-4 6-2
11 Okt - 11h15Sara ErraniverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-2 6-1
11 Okt - 12h10Shuai PengverslaatHanyu Guo6-2 7-6
11 Okt - 12h35Stefanie VögeleverslaatKristie Ahn6-3 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Okt - 06h45Lauren DavisverslaatXuliu Sun6-2 6-2
8 Okt - 06h45Stefanie VögeleverslaatKai-Lin Zhang6-0 6-3
8 Okt - 06h45Arina RodionovaverslaatHiroko Kuwata6-1 6-4
8 Okt - 09h15Yuxuan ZhangverslaatJing-Jing Lu6-4 3-6 6-3
8 Okt - 09h25Sara ErraniverslaatXinyun Han6-3 6-2
8 Okt - 09h30Hanyu GuoverslaatNina Stojanovic6-1 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

Lauren DavisverslaatKyoka Okamura3-6 6-3 7-6
Xuliu SunverslaatXinyu Gao4-6 6-4 6-4
Arina RodionovaverslaatWushuang Zheng6-2 6-3
Hiroko KuwataverslaatAlla Kudryavtseva6-3 6-3
Xinyun HanverslaatYanni Liu6-0 4-6 6-0
Sara ErraniverslaatXiao-Di You6-2 6-1
Jing-Jing LuverslaatOlivia Tjandramulia4-6 6-3 6-4
Yuxuan ZhangverslaatGabriela Dabrowski6-4 6-4
Nina StojanovicverslaatShilin Xu6-4 6-3
Hanyu GuoverslaatDalila Jakupovic2-6 7-6 6-3
Stefanie VögeleverslaatJia-Qi Kang5-7 6-1 6-1
Kai-Lin ZhangverslaatFang Ying Xun6-1 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden