De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Taipei - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Taipei - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Taiwan

Volledige uitslagen

Taipei 2017

TaiwanTaiwan - Taipei - 13 November 2017 - 19 November 2017 - Indoor


Finale

19 Nov - 09h05Belinda BencicverslaatArantxa Rus7-6 6-1


Halve Finale

18 Nov - 06h10Arantxa RusverslaatNaomi Broady6-3 4-6 6-3
18 Nov - 08h15Belinda BencicverslaatViktorija Golubic6-2 6-4


Kwartfinales

17 Nov - 07h10Viktorija GolubicverslaatLuksika Kumkhum7-6 4-6 6-3
17 Nov - 09h30Naomi BroadyverslaatVeronika Kudermetova6-2 6-3
17 Nov - 10h40Arantxa RusverslaatLizette Cabrera6-1 6-0
17 Nov - 11h55Belinda BencicverslaatJil Belen Teichmann6-4 7-5


Achtste finales

16 Nov - 05h10Arantxa RusverslaatVitalia Diatchenko1-6 7-5 6-4
16 Nov - 05h10Jil Belen TeichmannverslaatRisa Ozaki6-4 6-2
16 Nov - 07h35Luksika KumkhumverslaatMarie Bouzkova6-4 6-3
16 Nov - 07h35Lizette CabreraverslaatEri Hozumi6-2 7-5
16 Nov - 09h15Veronika KudermetovaverslaatMagdalena Frech1-6 6-3 6-4
16 Nov - 09h15Naomi BroadyverslaatSu-jeong Jang4-6 6-1 7-5
16 Nov - 11h30Viktorija GolubicverslaatAryna Sabalenka7-5 6-3
16 Nov - 12h55Belinda BencicverslaatPriscilla Hon7-6 6-2


1/16de finales

14 Nov - 04h10Lizette CabreraverslaatSara Errani3-6 7-5 6-2
14 Nov - 04h10Luksika KumkhumverslaatAna Bogdan2-6 7-6 7-5
14 Nov - 06h30Eri HozumiverslaatEvgeniya Rodina7-6 6-2
14 Nov - 07h10Marie BouzkovaverslaatLing Zhang6-3 7-5
14 Nov - 09h00Magdalena FrechverslaatLin Zhu6-4 7-5
14 Nov - 09h25Veronika KudermetovaverslaatJing-Jing Lu6-2 6-2
14 Nov - 10h40Arantxa RusverslaatIpek Soylu7-6 7-5
14 Nov - 12h40Vitalia DiatchenkoverslaatYanina Wickmayer6-2 6-3
15 Nov - 05h05Belinda BencicverslaatYingying Duan7-6 6-4
15 Nov - 05h05Priscilla HonverslaatIrina Khromacheva6-3 3-6 6-0
15 Nov - 06h40Risa OzakiverslaatDalila Jakupovic6-7 6-2 6-4
15 Nov - 07h00Jil Belen TeichmannverslaatChing-Wen Hsu6-3 6-1
15 Nov - 08h20Aryna SabalenkaverslaatMisaki Doi7-6 1-6 6-3
15 Nov - 10h05Su-jeong JangverslaatArina Rodionova6-2 6-7 6-2
15 Nov - 12h30Naomi BroadyverslaatYafan Wang6-7 6-2 6-3
15 Nov - 13h55Viktorija GolubicverslaatYa-Hsuan Lee6-2 7-5


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Priscilla HonverslaatJacqueline Cako6-4 6-4
Vitalia DiatchenkoverslaatNina Stojanovic0-6 6-2 6-4
Dalila JakupovicverslaatSabina Sharipova6-3 6-1
Veronika KudermetovaverslaatIngrid Neel7-6 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

Jacqueline CakoverslaatHiroko Kuwata3-6 6-2 6-3
Priscilla HonverslaatKwan Yau Ng6-2 6-3
Vitalia DiatchenkoverslaatVivian Heisen6-3 6-2
Nina StojanovicverslaatNa-Lae Han7-6 6-3
Sabina SharipovaverslaatFanny Stollar6-1 7-6
Dalila JakupovicverslaatVictoria Rodriguez6-2 6-3
Veronika KudermetovaverslaatKai-Lin Zhang7-6 7-5
Ingrid NeelverslaatCarol Zhao6-7 7-6 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden