De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Marbella - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Marbella - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Marbella 2021

SpanjeSpanje - Marbella - 5 April 2021 - 11 April 2021 - Hardcourt


Finale

11 Apr - 14h10Pablo Carreño BustaverslaatJaume Antoni Munar Clar6-1 2-6 6-4


Halve Finale

10 Apr - 14h20Pablo Carreño BustaverslaatAlbert Ramos Viñolas6-1 3-6 7-6
10 Apr - 16h50Jaume Antoni Munar ClarverslaatCarlos Alcaraz Garfia7-6 6-4


Kwartfinales

9 Apr - 11h10Albert Ramos ViñolasverslaatNorbert Gombos6-7 7-5 6-4
9 Apr - 15h20Jaume Antoni Munar ClarverslaatIlya Ivashka6-7 6-4 6-4
9 Apr - 18h30Pablo Carreño BustaverslaatSoon Woo Kwon6-4 6-0
9 Apr - 19h55Carlos Alcaraz GarfiaverslaatCasper Ruud6-2 6-4


Achtste finales

7 Apr - 12h05Norbert GombosverslaatFederico Delbonis5-7 7-6 7-6
7 Apr - 13h30Soon Woo KwonverslaatFacundo Bagnis6-1 6-3
7 Apr - 15h50Albert Ramos ViñolasverslaatRicardas Berankis6-3 4-6 6-3
7 Apr - 19h50Pablo Carreño BustaverslaatMario Vilella Martinez7-6 6-3
8 Apr - 12h10Ilya IvashkaverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-1 6-3
8 Apr - 13h45Jaume Antoni Munar ClarverslaatFabio Fognini6-2 6-1
8 Apr - 15h15Casper RuudverslaatGianluca Mager6-3 6-2
8 Apr - 17h40Carlos Alcaraz GarfiaverslaatFeliciano López4-6 6-2 6-4


1/16de finales

Pablo Carreño Busta Bye
6 Apr - 14h10Mario Vilella MartinezverslaatBernabe Zapata Miralles6-2 6-3
6 Apr - 12h10Facundo BagnisverslaatFrancisco Cerundolo6-3 7-6
5 Apr - 15h20Soon Woo KwonverslaatHolger Vitus Nodskov Rune6-3 3-6 7-6
Albert Ramos Viñolas Bye
5 Apr - 12h05Ricardas BerankisverslaatLucas Pouille6-4 6-7 7-5
5 Apr - 16h45Norbert GombosverslaatJuan Ignacio Londero6-7 6-1 6-3
5 Apr - 18h00Federico DelbonisverslaatRoberto Carballés Baena7-5 6-1
6 Apr - 14h10Feliciano LópezverslaatTaro Daniel6-4 6-4
6 Apr - 12h10Carlos Alcaraz GarfiaverslaatNikola Milojevic7-6 6-3
6 Apr - 16h00Gianluca MagerverslaatMikhail Kukushkin7-5 6-3
Casper Ruud Bye
6 Apr - 17h40Alejandro Davidovich FokinaverslaatDamir Dzumhur6-7 6-2 6-2
6 Apr - 12h10Ilya IvashkaverslaatPedro Martinez Portero6-3 7-6
6 Apr - 15h45Jaume Antoni Munar ClarverslaatHenri Laaksonen6-4 6-1
Fabio Fognini Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

5 Apr - 12h05Henri LaaksonenverslaatLorenzo Giustino7-5 3-6 6-1
5 Apr - 12h05Bernabe Zapata MirallesverslaatEvgeny Donskoy6-1 6-4
5 Apr - 13h45Mario Vilella MartinezverslaatCarlos Gómez-Herrera6-3 3-6 6-3
5 Apr - 14h50Nikola MilojevicverslaatSteven Diez7-5 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

4 Apr - 12h05Lorenzo GiustinoverslaatRoberto Marcora7-6 6-4
4 Apr - 12h05Henri LaaksonenverslaatRoman Safiullin6-3 6-7 6-1
4 Apr - 14h10Steven DiezverslaatPeter Gojowczyk6-2 6-3
4 Apr - 14h25Bernabe Zapata MirallesverslaatErnests Gulbis6-2 6-1
4 Apr - 14h50Evgeny DonskoyverslaatLeo Borg6-1 6-0
4 Apr - 15h40Nikola MilojevicverslaatAlessandro Giannessi6-7 6-3 4-1 ab.
4 Apr - 15h40Carlos Gómez-HerreraverslaatMartin Klizan6-4 6-1
4 Apr - 16h15Mario Vilella MartinezverslaatAntoine Hoang6-2 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden