De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
21/01 | BEL | Kasteelcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
14/08 | Christchurch | Niew-Zeelandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/08 | Santiago de Chile | Chileens NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/09 | BEL | Steenhuffel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
04/09 | BEL | Kessel-Fort | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
10/09 | GER | Lützelbach | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/09 | Bensheim | Internationaler GGEW Grand Prix | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/09 | BEL | Wiekevorst | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
17/09 | NED | Kleeberg Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
17/09 | Wollongong | Australisch NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
17/09 | BEL | Knesselaere | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
17/09 | BEL | Vorselaar | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
17/09 - 18/09 | USA | GO Cross Presented by Deschutes Brewery | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
18/09 | Kruibeke | Polderscross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
24/09 - 25/09 | USA | Rochester Cyclo-Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
25/09 | BEL | Beringen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
25/09 | FRA | Boulzicourt | Andere wedstrijden | Beëindigd |
25/09 | SUI | Radcross Illnau | Andere wedstrijden | Beëindigd |
25/09 | BEL | Kasterlee | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
28/09 | CZE | Holé Vrchy | Toi Toi Cup | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/10 | Meulebeke | Berencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/10 | CZE | Hlinsko | Toi Toi Cup | Beëindigd |
01/10 | BEL | Koningshooikt | Veldritten Nationaal Niveau | Geannuleerd |
01/10 - 02/10 | Baltimore | Charm City Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
02/10 | ESP | Trofeo Villa de Gijon | Andere wedstrijden | Beëindigd |
02/10 | BEL | Baal | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
02/10 | SUI | Swiss Cyclocross Cup - Radquer Mettmenstetten | Swiss Cyclocross Cup | Beëindigd |
07/10 | Waterloo | Trek Cyclo-Cross Collective Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
08/10 | ESP | GP Ciudad de Pontevedra | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/10 | CZE | Jicin | Toi Toi Cup | Beëindigd |
08/10 - 09/10 | Keila | Bike Fanatics Keila CX | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/10 | USA | Wereldbeker Dames - Waterloo | Wereldbeker Dames | F. Van Empel |
09/10 | FRA | Brumath Cross Days | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/10 | GER | Bad Salzdetfurth | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/10 | ESP | Xaxancx | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/10 | SVK | GP Podbrezova | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/10 | GBR | National Trophy - Derby | National Trophy Series Heren | W. Meeussen |
09/10 | GBR | National Trophy Series - Derby | National Trophy Series Dames | A. Kay |
09/10 | GBR | National Trophy Series - Derby | National Trophy Series Junioren | O. Akers |
09/10 | BEL | Nossegem-Zaventem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
09/10 | GBR | National Trophy Series Dames U-19 - Derby | National Trophy Series Dames U-19 | C. Ferguson |
09/10 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Waterloo | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
12/10 | ESP | Ciclocross Internacional Lago de Aa Pontes | Andere wedstrijden | Beëindigd |
15/10 | SVK | Grand Prix Dohnany | Andere wedstrijden | Beëindigd |
15/10 | ESP | Ciclocross Internacional Concello de Ribadumia | Andere wedstrijden | Beëindigd |
15/10 | SWE | CX Täby Park | Andere wedstrijden | Beëindigd |
15/10 | Fayetteville | Fayettecross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
15/10 | BEL | Wuustwezel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
16/10 | USA | Wereldbeker Dames - Fayetteville | Wereldbeker Dames | F. Van Empel |
16/10 | SWE | Stockholm | Andere wedstrijden | Beëindigd |
16/10 | NED | Oisterwijk | Andere wedstrijden | Beëindigd |
16/10 | IRL | Verge Cross Clonmel | Andere wedstrijden | Beëindigd |
16/10 | ESP | Ciclocross Internacional Con Da Romaiña-Concello de Sanxenxo | Andere wedstrijden | Beëindigd |
16/10 | SUI | Steinmaur | Andere wedstrijden | Beëindigd |
16/10 | BEL | Heusden-Zolder | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
16/10 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Fayetteville | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
20/10 | Ardooie | Kermiscross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
22/10 | EST | Estse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
22/10 | FRA | Coupe de France - Nommay | Challenge National de Cyclo Cross Heren | G. Kuypers |
22/10 | FRA | Challenge National Dames - Nommay | Challenge National Dames | C. Honsinger |
22/10 | FRA | Challenge National - Nommay | Challenge National U-23 | N. Castille |
22/10 | FRA | Challenge National Junioren - Nommay | Challenge National Junioren | E. Foucher |
22/10 - 23/10 | SVK | Grand Prix Topolcianky | Andere wedstrijden | Beëindigd |
22/10 - 23/10 | Mason | Kings CX After Dark | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
23/10 | Tabor | Wereldbeker Dames - Tabor | Wereldbeker Dames | F. Van Empel |
23/10 | CZE | Wereldbeker - Heren U23 - Tabor | Wereldbeker - Heren U23 | T. Nys |
23/10 | CZE | Wereldbeker - Heren Junioren - Tabor | Wereldbeker - Heren Junioren | L. Bisiaux |
23/10 | CZE | Wereldbeker - Dames Junioren - Tabor | Wereldbeker - Dames Junioren | L. Molengraaf |
23/10 | FRA | Coupe de France - Nommay II | Challenge National de Cyclo Cross Heren | G. Kuypers |
23/10 | FRA | Challenge National Dames - Nommay II | Challenge National Dames | C. Honsinger |
23/10 | FRA | Challenge National - Nommay II | Challenge National U-23 | R. Lelandais |
23/10 | FRA | Challenge National Junioren - Nommay II | Challenge National Junioren | A. Sparfel |
23/10 | GBR | National Trophy Series - Falkirk | National Trophy Series Dames | M. Couzens |
23/10 | GBR | National Trophy Series - Falkirk | National Trophy Series Junioren | O. Akers |
23/10 | BEL | Herenthout | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
23/10 | GBR | National Trophy Series Dames U-19 - Falkirk | National Trophy Series Dames U-19 | E. McKinnon |
23/10 | SUI | Swiss Cyclocross Cup - Alperosequer Schneisingen | Swiss Cyclocross Cup | Beëindigd |
23/10 | Tabor | Wereldbeker - Heren Elite - Tabor | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
25/10 | NED | Kiremko Nacht van Woerden | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/10 | BEL | Superprestige Junioren - Ruddervoorde | Superprestige Junioren | W. Janssens |
29/10 | BEL | Ruddervoorde | Superprestige U-17 | Beëindigd |
29/10 | ITA | International Cyclocross Increa Brugherio | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/10 | POL | Mikolow 800th Anniversary Cup/puchar 800-Lecie Mikołowa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/10 | LUX | Contern | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
29/10 | BEL | Alsemberg - Beersel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
29/10 | Ruddervoorde | Superprestige - Ruddervoorde | Superprestige Heren | E. Iserbyt |
29/10 | Ruddervoorde | Superprestige Dames - Ruddervoorde | Superprestige Dames | D. Betsema |
29/10 - 30/10 | Indianapolis | Major Taylor Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
30/10 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Maasmechelen | Wereldbeker Heren-Elite | L. Sweeck |
30/10 | BEL | Wereldbeker Dames - Maasmechelen | Wereldbeker Dames | F. Van Empel |
30/10 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Maasmechelen | Wereldbeker - Heren U23 | T. Nys |
30/10 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Maasmechelen | Wereldbeker - Heren Junioren | G. Van Den Eijnden |
30/10 | BEL | Wereldbeker - Dames Junioren - Maasmechelen | Wereldbeker - Dames Junioren | L. Molengraaf |
30/10 | ESP | Gran Premi Les Franqueses Del Valles | Andere wedstrijden | Beëindigd |
30/10 | GBR | National Trophy - South Shields | National Trophy Series Heren | T. Mein |
30/10 | GBR | National Trophy Series - South Shields | National Trophy Series Dames | A. Kay |
30/10 | GBR | National Trophy Series - South Shields | National Trophy Series Junioren | R. Oakley |
30/10 | GBR | National Trophy Series Dames U-19 - South Shields | National Trophy Series Dames U-19 | N. Murphy |
30/10 | SUI | Swiss Cyclocross Cup - Cx de Bulle | Swiss Cyclocross Cup | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 | ITA | Trofeo Citta' di Firenze | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/11 | FRA | Dijon | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/11 | Oudenaarde | Bpost Trofee Dames - Koppenbergcross | Trofee BPost Bank Dames | F. Van Empel |
01/11 | Oudenaarde | Trofee Bpost Bank U-23 - Koppenbergcross | Trofee Bpost Bank U-23 | V. Van De Putte |
01/11 | Oudenaarde | Bpost Trophy Junioren - Koppenbergcross | Trofee Bpost Trophy Junioren | A. August |
01/11 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Koppenberg | Trofee BPost Bank Heren | L. van der Haar |
04/11 | USA | Panamerikaanse Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
05/11 | ESP | Ciclocross Internacional Llodio | Andere wedstrijden | Beëindigd |
05/11 | BEL | Rijkevorsel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
05/11 - 06/11 | Namen | Europese Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
05/11 - 06/11 | USA | Really Rad Festival of Cyclocross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
06/11 | ESP | Cyclo-cros Internacional de Karrantza | Andere wedstrijden | Beëindigd |
06/11 | BEL | Arendonk | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
11/11 | BEL | Superprestige Junioren - Jaarmarktcross Niel | Superprestige Junioren | G. Van Den Eijnden |
11/11 | BEL | Niel | Superprestige U-17 | Beëindigd |
11/11 | FRA | Cyclo-cross International de la Solidarite | Andere wedstrijden | Weldra |
11/11 | BEL | Superprestige - Jaarmarktcross Niel | Superprestige Heren | L. Sweeck |
11/11 | BEL | Superprestige Dames - Jaarmarktcross Niel | Superprestige Dames | C. del Carmen Alva. |
12/11 | ROU | Lunca Timisului CX Cup | Andere wedstrijden | Beëindigd |
12/11 | CZE | Veselí Nad Luznicí | Toi Toi Cup | Beëindigd |
12/11 - 13/11 | USA | Northampton International | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
13/11 | NED | Wereldbeker - Heren Elite - Beekse Bergen | Wereldbeker Heren-Elite | L. Sweeck |
13/11 | NED | Wereldbeker Dames - Beekse Bergen | Wereldbeker Dames | S. Van Anrooij |
13/11 | JAP | Rapha Nobeyama Supercross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/11 | ESP | Ciclocross Internacional Ciudad de Tarancón | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/11 | NED | Beekse Bergen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/11 | FRA | Auxerre | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/11 | BEL | Maldegem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
13/11 | SUI | Swiss Cyclocross Cup - Radquer Hittnau | Swiss Cyclocross Cup | Beëindigd |
17/11 | CZE | Slaný | Toi Toi Cup | Beëindigd |
17/11 - 9/11/ | SVK | Grand Prix Samorin | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/11 | BEL | Superprestige Junioren - Aardbeiencross Merksplas | Superprestige Junioren | W. Nuyens |
19/11 | GBR | Andover Supercross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/11 | FRA | Coupe de France - Camors | Challenge National de Cyclo Cross Heren | G. Kuypers |
19/11 | FRA | Challenge National Dames - Camors | Challenge National Dames | A. Morichon |
19/11 | FRA | Challenge National Junioren - Camors | Challenge National Junioren | L. Bisiaux |
19/11 | BEL | Superprestige - Aardbeiencross Merksplas | Superprestige Heren | L. Sweeck |
19/11 | BEL | Superprestige Dames - Aardbeiencross Merksplas | Superprestige Dames | C. del Carmen Alva. |
19/11 - 20/11 | Hendersonville | North Carolina GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
20/11 | BEL | Wereldbeker Dames - Overijse | Wereldbeker Dames | P. Pieterse |
20/11 | ESP | Alcobendas | Andere wedstrijden | Weldra |
20/11 | BEL | Druivencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/11 | SVK | GP Trnava | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/11 | ESP | Ciclocross Ciudad de Alcobendas Enbici | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/11 | JAP | Kansai Cyclocross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/11 | Kristiansund | Noorse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
20/11 | FRA | Coupe de France - Camors II | Challenge National de Cyclo Cross Heren | G. Kuypers |
20/11 | FRA | Challenge National Dames - Camors II | Challenge National Dames | A. Morichon |
20/11 | FRA | Challenge National - Camors II | Challenge National U-23 | M. Groslambert |
20/11 | FRA | Challenge National Junioren - Camors II | Challenge National Junioren | L. Bisiaux |
20/11 | GBR | National Trophy - Torbay Velo Park | National Trophy Series Heren | T. Barnes |
20/11 | GBR | National Trophy Series - Paignton | National Trophy Series Dames | A. Last |
20/11 | GBR | National Trophy Series - Paignton | National Trophy Series Junioren | O. Akers |
20/11 | BEL | Boortmeerbeek | Veldritten Nationaal Niveau | Weldra |
20/11 | GBR | National Trophy Series Dames U-19 - Paignton | National Trophy Series Dames U-19 | E. McKinnon |
20/11 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Overijse | Wereldbeker Heren-Elite | M. Vanthourenhout |
26/11 | FRA | Gernelle | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/11 | ITA | Gran Premio Val Fontanabuona | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/11 | POL | Suszec Cross | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
26/11 | CAN | Canadese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
26/11 | Kortrijk | X2O Badkamers Trofee - Urban Cross | Trofee BPost Bank Heren | T. Pidcock |
26/11 | Kortrijk | Bpost Trofee Dames - Urban Cross | Trofee BPost Bank Dames | M. Vos |
26/11 | Kortrijk | Trofee Bpost Bank U-23 - Urban Cross | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Verstrynge |
26/11 | Kortrijk | Bpost Trophy Junioren - Urban Cross | Trofee Bpost Trophy Junioren | Beëindigd |
27/11 | NED | Wereldbeker Dames - Hulst | Wereldbeker Dames | P. Pieterse |
27/11 | POL | Bryksy Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/11 | BEL | Hulst | Andere wedstrijden | Y. Corsus |
27/11 | FRA | La Grandville | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/11 | CAN | Bear Crossing Grand Prix | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
27/11 | SWE | Zweedse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
27/11 | NED | Wereldbeker - Heren Elite - Hulst | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/12 | BEL | Superprestige Junioren - Boom | Superprestige Junioren | G. Van Den Eijnden |
03/12 | BEL | Boom | Superprestige U-17 | Beëindigd |
03/12 | FRA | Coupe de France - Troyes | Challenge National de Cyclo Cross Heren | G. Kuypers |
03/12 | FRA | Challenge National Dames - Troyes | Challenge National Dames | L. Duraffourg |
03/12 | FRA | Challenge National Junioren - Troyes | Challenge National Junioren | L. Bisiaux |
03/12 | CZE | Kolin | Toi Toi Cup | Beëindigd |
03/12 | BEL | Lichtervelde | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
03/12 | FRA | Franse Cup Junior Dames - Troyes | Franse Cup Junior Dames | X. Van Sinaey |
03/12 | Boom | Superprestige - Boom | Superprestige Heren | T. Pidcock |
03/12 | Boom | Superprestige Dames - Boom | Superprestige Dames | A. Van Alphen |
04/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Antwerpen | Wereldbeker Dames | F. Van Empel |
04/12 | ITA | GP Città di Vittorio Veneto | Andere wedstrijden | Beëindigd |
04/12 | ITA | Vittorio Veneto | Andere wedstrijden | Weldra |
04/12 | Antwerpen | Scheldecross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
04/12 | SVK | Slovaakse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
04/12 | FRA | Coupe de France - Troyes II | Challenge National de Cyclo Cross Heren | C. Horny |
04/12 | FRA | Challenge National Dames - Troyes II | Challenge National Dames | A. Morichon |
04/12 | FRA | Challenge National - Troyes II | Challenge National U-23 | N. Bommenel |
04/12 | FRA | Challenge National Junioren - Troyes II | Challenge National Junioren | L. Bisiaux |
04/12 | BEL | Meer-Hoogstraten | Veldritten Nationaal Niveau | Weldra |
04/12 | FRA | Franse Cup Junior Dames - Troyes II | Franse Cup Junior Dames | X. Van Sinaey |
04/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Antwerpen | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
08/12 | ITA | Ciclocross Del Ponte | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/12 | BEL | Essen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/12 | CZE | Rýmarov | Toi Toi Cup | Beëindigd |
11/12 | IRL | Wereldbeker Dames - Dublin | Wereldbeker Dames | F. Van Empel |
11/12 | ITA | Gran Premio Internazionale CX Città di Jesolo | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/12 | ESP | Igorre | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/12 | USA | Amerikaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/12 | IRL | Wereldbeker - Heren Elite - Dublin | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
17/12 | ITA | Wereldbeker Dames - Val di Sole | Wereldbeker Dames | P. Pieterse |
17/12 | ESP | Ciclo-cross Ciudad de Xativa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
17/12 | ITA | Wereldbeker - Heren Elite - Val di Sole | Wereldbeker Heren-Elite | M. Vanthourenhout |
17/12 - 18/12 | JAP | Utsunomiya | Andere wedstrijden | Beëindigd |
18/12 | ESP | Cyclocross Internacional ciudad Valencia | Andere wedstrijden | Beëindigd |
18/12 | FRA | Cyclo-Cross d'Orée d'Anjou | Andere wedstrijden | Beëindigd |
18/12 | GBR | National Trophy - Broughton Hall | National Trophy Series Heren | C. Carrick-Anderso. |
18/12 | GBR | National Trophy Series - Broughton Hall | National Trophy Series Dames | E. MacLean-Howell |
18/12 | GBR | National Trophy Series - Broughton Hall | National Trophy Series Junioren | O. Akers |
18/12 | BEL | Balegem-Oosterzele | Veldritten Nationaal Niveau | Weldra |
18/12 | GBR | National Trophy Series Dames U-19 - Broughton Hall | National Trophy Series Dames U-19 | C. Ferguson |
23/12 | Mol | Zilvermeercross Mol | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Gavere | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
26/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Gavere | Wereldbeker Dames | S. Van Anrooij |
26/12 | BEL | Beernem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
27/12 | BEL | Superprestige Junioren - GP Eric De Vlaeminck - Zolder | Superprestige Junioren | S. Van Den Boer |
27/12 | BEL | Heusden | Superprestige U-17 | Beëindigd |
27/12 | BEL | Superprestige - GP Eric De Vlaeminck - Zolder | Superprestige Heren | W. Van Aert |
27/12 | BEL | Superprestige Dames - GP Eric De Vlaeminck Zolder - | Superprestige Dames | C. del Carmen Alva. |
28/12 | BEL | Superprestige Junioren - Diegem | Superprestige Junioren | S. Remijn |
28/12 | ITA | Turijn | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/12 | Diegem | Superprestige - Diegem | Superprestige Heren | W. Van Aert |
28/12 | Diegem | Superprestige Dames - Diegem | Superprestige Dames | P. Pieterse |
30/12 | Loenhout | Azencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
30/12 | Loenhout | Bpost Trophy Junioren - Azencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | S. Remijn |
30/12 | BEL | Kerniel - Borgloon | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 | LUX | Pétange | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/01 | Baal | Bpost Trofee Dames - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Dames | F. Van Empel |
01/01 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - GP Sven Nys | Trofee Bpost Bank U-23 | D. Haverdings |
01/01 | Baal | Bpost Trophy Junioren - GP Sven Nys | Trofee Bpost Trophy Junioren | Beëindigd |
01/01 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Baal - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Heren | E. Iserbyt |
02/01 | SUI | Swiss Cyclocross Cup - Cyclocross Meilen | Swiss Cyclocross Cup | Beëindigd |
03/01 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Herentals | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
03/01 | BEL | Bpost Trofee Dames - Herentals | Trofee BPost Bank Dames | P. Pieterse |
03/01 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Herentals | Trofee Bpost Bank U-23 | E. Verstrynge |
03/01 | BEL | Bpost Trophy Junioren - Herentals | Trofee Bpost Trophy Junioren | V. Vandenberghe |
03/01 | BEL | X2O Badkamers Trofee Junior Dames - Herentals | Trofee Bpost Trophy Junior Dames | L. Molengraaf |
05/01 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Koksijde | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
05/01 | Koksijde | Bpost Trofee Dames - Duinencross | Trofee BPost Bank Dames | S. Van Anrooij |
05/01 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Duinencross | Trofee Bpost Bank U-23 | J. Wyseure |
05/01 | Koksijde | Bpost Trophy Junioren - Duinencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | Y. Corsus |
05/01 | Koksijde | X2O U-17 - Duinencross | DVV Verzekeringen Trofee U-17 | Beëindigd |
07/01 | BEL | Superprestige - Gullegem | Superprestige Heren | W. Van Aert |
07/01 | BEL | Superprestige Dames - Gullegem | Superprestige Dames | C. del Carmen Alva. |
07/01 | BEL | Superprestige Junioren - Gullegem | Superprestige Junioren | Z. Takács |
07/01 | GBR | Clanfield | Andere wedstrijden | Beëindigd |
07/01 | BEL | Vilvoorde | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
07/01 | BEL | Superprestige Dames U-19 - Gullegem | Superprestige U-19 Dames | L. Klaes |
08/01 | BEL | Wereldbeker Dames - Zonhoven | Wereldbeker Dames | S. Van Anrooij |
08/01 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Zonhoven | Wereldbeker - Heren U23 | T. Nys |
08/01 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Zonhoven | Wereldbeker - Heren Junioren | L. Bisiaux |
08/01 | BEL | Wereldbeker - Dames Junioren - Zonhoven | Wereldbeker - Dames Junioren | L. Molengraaf |
08/01 | GBR | National Trophy - Gravesend | National Trophy Series Heren | T. Mein |
08/01 | GBR | National Trophy Series - Gravesend | National Trophy Series Dames | M. Couzens |
08/01 | GBR | National Trophy Series - Gravesend | National Trophy Series Junioren | O. Akers |
08/01 | GBR | National Trophy Series Dames U-19 - Gravesend | National Trophy Series Dames U-19 | E. McKinnon |
08/01 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Zonhoven | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
14/01 - 15/01 | FRA | Franse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/01 - 15/01 | Zaltbommel | Nederlandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/01 - 15/01 | Milnthorpe | Britse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/01 - 15/01 | Lokeren | Belgische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/01 - 15/01 | München | Duitse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/01 | POL | Poolse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/01 | HUN | Hongaarse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/01 | AUT | Oostenrijks NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/01 | POR | Portugese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/01 | DEN | Deense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/01 | Mamer | Luxemburgs NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/01 | Rome | Italiaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/01 | Vic | Spaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/01 | Mladá Boleslav | Tsjechische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/01 | Mettmenstetten | Zwitserse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
16/01 | BEL | Otegem | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/01 | Milano | Gran Premio Mamma E Papa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
22/01 | ESP | Wereldbeker - Heren Elite - Benidorm | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
22/01 | ESP | Wereldbeker Dames - Benidorm | Wereldbeker Dames | F. Van Empel |
22/01 | ESP | Wereldbeker - Heren U23 - Benidorm | Wereldbeker - Heren U23 | T. Nys |
22/01 | ESP | Wereldbeker - Heren Junioren - Benidorm | Wereldbeker - Heren Junioren | Y. Corsus |
22/01 | ESP | Wereldbeker - Dames Junioren - Benidorm | Wereldbeker - Dames Junioren | L. Molengraaf |
28/01 | Hamme | Bpost Trofee Dames - Flandriencross | Trofee BPost Bank Dames | F. Van Empel |
28/01 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Flandriencross | Trofee Bpost Bank U-23 | J. Wyseure |
28/01 | Hamme | Bpost Trophy Junioren - Flandriencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | G. Van Den Eijnden |
28/01 | BEL | X2O Badkamers Trofee Junior Dames - Flandriencross | Trofee Bpost Trophy Junior Dames | X. De Bruyckere |
28/01 | Hamme | X2O Badkamers Trofee - Flandriencross | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
29/01 | FRA | Wereldbeker Dames - Besançon | Wereldbeker Dames | P. Pieterse |
29/01 | FRA | Wereldbeker - Heren U23 - Besançon | Wereldbeker - Heren U23 | T. Del Grosso |
29/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Junioren - Besançon | Wereldbeker - Heren Junioren | S. Van Den Boer |
29/01 | FRA | Wereldbeker - Dames Junioren - Besançon | Wereldbeker - Dames Junioren | A. Holmgren |
29/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Elite - Besançon | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/02 - 05/02 | Hoogerheide | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd |
08/02 | Maldegem | Parkcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/02 | BEL | Superprestige Junioren - Middelkerke | Superprestige Junioren | Y. Corsus |
11/02 | BEL | Middelkerke | Superprestige U-17 | Beëindigd |
11/02 | Middelkerke | Superprestige - Noordzeecross | Superprestige Heren | E. Iserbyt |
11/02 | Middelkerke | Superprestige Dames - Middelkerke | Superprestige Dames | C. del Carmen Alva. |
12/02 | Lille | Bpost Trofee Dames - Krawatencross | Trofee BPost Bank Dames | F. Van Empel |
12/02 | Lille | Trofee Bpost Bank U-23 - Krawatencross | Trofee Bpost Bank U-23 | D. Haverdings |
12/02 | BEL | Bpost Trophy Junioren - Krawatencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | S. Van Den Boer |
12/02 | Lille | X2O Badkamers Trofee - Krawatencross | Trofee BPost Bank Heren | L. Sweeck |
18/02 | Sint-Niklaas | Waaslandcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/02 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Brussel | Trofee BPost Bank Heren | L. Sweeck |
19/02 | BEL | Bpost Trofee Dames - Brussel | Trofee BPost Bank Dames | A. Worst |
19/02 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Brussel | Trofee Bpost Bank U-23 | J. Wyseure |
19/02 | BEL | Bpost Trophy Junioren - Brussel | Trofee Bpost Trophy Junioren | Y. Corsus |
26/02 | BEL | Internationale Sluitingsprijs | Andere wedstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
11/12 | JAP | Japanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
26/12 | BEL | Gavere | Andere juniorenwedstrijden | S. Van Den Boer |