De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
0/01/ | GBR | National Trophy Series Dames U-19 - Milnthorpe | National Trophy Series Dames U-19 | E. MacLean-Howell |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
15/08 | Lower Hutt | Niew-Zeelandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/09 | BEL | Kessel-Fort | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
11/09 | Lokeren | Rapencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/09 | GER | Lützelbach | Andere wedstrijden | Beëindigd |
12/09 | BEL | Wiekevorst | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
18/09 | FRA | Le Grand CX | Andere wedstrijden | Beëindigd |
18/09 | BEL | Beringen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
18/09 | BEL | Knesselaere | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
18/09 | BEL | Vorselaar | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
19/09 | ESP | Gran Premi Les Franqueses Del Valles | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/09 | BEL | Eeklo | Andere wedstrijden | Weldra |
19/09 | Roanoke | GO Cross Presented by Deschutes Brewery | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
19/09 | GBR | National Trophy - Derby | National Trophy Series Heren | L. Askey |
19/09 | GBR | National Trophy Series - Derby | National Trophy Series Dames | A. Mellor |
19/09 | GBR | National Trophy Series - Derby | National Trophy Series Junioren | C. Laborde |
19/09 | BEL | Koningshooikt | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
19/09 | GBR | National Trophy Series Dames U-19 - Derby | National Trophy Series Dames U-19 | E. MacLean-Howell |
25/09 | BEL | Bredene | Andere wedstrijden | Beëindigd |
25/09 | BEL | Wuustwezel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
26/09 | FRA | Boulzicourt | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/09 | SUI | Radcross Illnau | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/09 | USA | Rochester Cyclo-Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
28/09 | CZE | Mlada Boleslav | Toi Toi Cup | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/10 | Meulebeke | Berencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
02/10 | FRA | Coupe de France - Pierric | Challenge National de Cyclo Cross Heren | L. Rouiller |
02/10 | FRA | Coupe de France Dames - Pierric | Challenge National Dames | H. Clauzel |
02/10 | FRA | Challenge National - Pierric | Challenge National U-23 | Weldra |
02/10 | FRA | Coupe de France Junior - Pierric | Challenge National Junioren | C. Lequet |
02/10 | CZE | Hlinsko | Toi Toi Cup | Beëindigd |
02/10 - 03/10 | Baltimore | Charm City Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
03/10 | Gieten | Superprestige - U23 - Gieten | Superprestige - U23 | Weldra |
03/10 | NED | Superprestige Dames U23 - Gieten | Superprestige U23 Dames | Weldra |
03/10 | NED | Superprestige Junioren - Gieten | Superprestige Junioren | D. Haverdings |
03/10 | NED | Gieten | Superprestige U-17 | Beëindigd |
03/10 | Asker | Føyka Kross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
03/10 | ITA | Gran Premio Internazionale CX Città di Jesolo | Andere wedstrijden | Beëindigd |
03/10 | FRA | Coupe de France - Pierric II | Challenge National de Cyclo Cross Heren | J. Dubau |
03/10 | FRA | Coupe de France Dames - Pierric II | Challenge National Dames | L. Burquier |
03/10 | FRA | Challenge National - Pierric 2 | Challenge National U-23 | L. Rouiller |
03/10 | FRA | Coupe de France Junior - Pierric II | Challenge National Junioren | C. Lequet |
03/10 | BEL | Kasterlee | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
03/10 | NED | Superprestige Dames U-19 - Gieten | Superprestige U-19 Dames | Z. Backstedt |
03/10 | Gieten | Superprestige - Gieten | Superprestige Heren | T. Aerts |
03/10 | Gieten | Superprestige Dames - Gieten | Superprestige Dames | L. Brand |
08/10 | USA | Trek Cyclo-Cross Collective Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
09/10 | SVK | Grand Prix Dohnany | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/10 | SWE | CX Täby Park | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/10 | ESP | GP Ciudad de Pontevedra | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/10 | FRA | Brumath Cross Days | Andere wedstrijden | Beëindigd |
09/10 | FRA | Brumath Cross Days | Noordamerikaanse crossen | Weldra |
09/10 | CZE | Slaný | Toi Toi Cup | Beëindigd |
09/10 | BEL | Hechtel | Veldritten Nationaal Niveau | Geannuleerd |
09/10 - 10/10 | Santiago de Chile | Chileens NK | Nationale Kampioenschappen | Weldra |
10/10 | USA | Wereldbeker Dames - Waterloo | Wereldbeker Dames | M. Vos |
10/10 | ESP | Xaxancx | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/10 | SWE | Stockholm | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/10 | SVK | GP Podbrezova | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/10 | ESP | Sueca | Andere wedstrijden | Weldra |
10/10 | GBR | National Trophy - Milnthorpe | National Trophy Series Heren | J. Blackmore |
10/10 | GBR | National Trophy Series - Milnthorpe | National Trophy Series Dames | A. Mellor |
10/10 | GBR | National Trophy Series - Milnthorpe | National Trophy Series Junioren | N. Smith |
10/10 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Waterloo | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
13/10 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Fayetteville | Wereldbeker Heren-Elite | Q. Hermans |
13/10 | USA | Wereldbeker Dames - Fayetteville | Wereldbeker Dames | L. Brand |
15/10 - 16/10 | Iowa City | Jingle Cross Rock | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
16/10 | CZE | Rýmarov | Toi Toi Cup | Beëindigd |
16/10 | BEL | Moerkerke | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
17/10 | USA | Wereldbeker Dames - Iowa City | Wereldbeker Dames | M. Vos |
17/10 | IRL | Verge Cross Clonmel | Andere wedstrijden | Beëindigd |
17/10 | NED | Oisterwijk | Andere wedstrijden | Beëindigd |
17/10 | BEL | Heusden-Zolder | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
17/10 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Iowa | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
21/10 | Ardooie | Kermiscross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
23/10 | BEL | Superprestige Junioren - Ruddervoorde | Superprestige Junioren | D. Haverdings |
23/10 | EST | Estse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
23/10 | FRA | Coupe de France - Quelneuc | Challenge National de Cyclo Cross Heren | J. Dubau |
23/10 | FRA | Coupe de France Dames - Quelneuc | Challenge National Dames | A. Fouquenet |
23/10 | FRA | Coupe de France Junior - Quelneuc | Challenge National Junioren | L. Lesueur |
23/10 | BEL | Herenthout | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
23/10 | Ruddervoorde | Superprestige - Ruddervoorde | Superprestige Heren | E. Iserbyt |
23/10 | Ruddervoorde | Superprestige Dames - Ruddervoorde | Superprestige Dames | D. Betsema |
23/10 - 24/10 | USA | Kings CX After Dark | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
24/10 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Zonhoven | Wereldbeker Heren-Elite | T. Aerts |
24/10 | BEL | Wereldbeker Dames - Zonhoven | Wereldbeker Dames | D. Betsema |
24/10 | LTU | Litouwse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
24/10 | FRA | Coupe de France - Quelneuc II | Challenge National de Cyclo Cross Heren | J. Dubau |
24/10 | FRA | Coupe de France Dames - Quelneuc II | Challenge National Dames | A. Fouquenet |
24/10 | FRA | Challenge National - Quelneuc II | Challenge National U-23 | L. Rouiller |
24/10 | FRA | Coupe de France Junior - Quelneuc II | Challenge National Junioren | C. Lequet |
24/10 | USA | National Trophy - Callender Park | National Trophy Series Heren | C. Carrick-Anderso. |
24/10 | GBR | National Trophy Series - Callender Park | National Trophy Series Dames | J. Nelson |
24/10 | GBR | National Trophy Series - Callender Park | National Trophy Series Junioren | N. Smith |
24/10 | BEL | Zonhoven | Andere juniorenwedstrijden | D. Haverdings |
30/10 | Mol | Zilvermeercross Mol | Andere wedstrijden | Weldra |
30/10 | Tuusula | Finse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
30/10 - 31/10 | USA | Major Taylor Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
31/10 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Overijse | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
31/10 | BEL | Wereldbeker Dames - Overijse | Wereldbeker Dames | K. Vas |
31/10 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Overijse | Wereldbeker - Heren Junioren | D. Haverdings |
31/10 | ESP | Elorrioko Ziklokrosa Basqueland | Andere wedstrijden | Beëindigd |
31/10 | LUX | Contern | Andere wedstrijden | Beëindigd |
31/10 | Rosmalen | GP Brabant | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
31/10 | ITA | International Cyclocross Increa Brugherio | Andere wedstrijden | Beëindigd |
31/10 | GER | Münich Super Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
31/10 | BEL | Nossegem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 | FRA | Dijon | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/11 | Milano | Gran Premio Mamma E Papa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/11 | Oudenaarde | Soudal Ladies Trophy - Koppenbergcross - GP Jolien Verschueren | Trofee BPost Bank Dames | C. Honsinger |
01/11 | Oudenaarde | X²0 Badkamers Trofee U-23 - Koppenbergcross | Trofee Bpost Bank U-23 | P. Ronhaar |
01/11 | Oudenaarde | X²0 Badkamers Trofee Junioren - Koppenbergcross | Trofee Bpost Trophy Junioren | A. Dockx |
01/11 | BEL | X²0 Badkamers Trofee - Koppenberg | Trofee BPost Bank Heren | E. Iserbyt |
06/11 | ESP | Ciclocross Internacional Llodio | Andere wedstrijden | Beëindigd |
06/11 | BEL | Rijkevorsel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
06/11 - 07/11 | Internationaal | Europese Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
06/11 - 07/11 | USA | Northampton International | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
07/11 | ESP | Cyclo-cros Internacional de Karrantza | Andere wedstrijden | Beëindigd |
07/11 | BEL | Arendonk | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
11/11 | BEL | Superprestige Junioren - Jaarmarktcross Niel | Superprestige Junioren | S. Bauwens |
11/11 | BEL | Niel | Superprestige U-17 | Beëindigd |
11/11 | FRA | Lutterbach | Andere wedstrijden | Weldra |
11/11 | BEL | Superprestige - Jaarmarktcross Niel | Superprestige Heren | E. Iserbyt |
11/11 | BEL | Superprestige Dames - Jaarmarktcross Niel | Superprestige Dames | L. Brand |
13/11 | BEL | Leuven | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/11 | ROU | Lunca Timisului CX Cup | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/11 | SVK | Grand Prix Topolcianky | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/11 | FRA | Coupe de France Dames - Bagnoles de L'Orne | Challenge National Dames | A. Fouquenet |
13/11 | FRA | Coupe de France Junior - Bagnoles de L'Orne | Challenge National Junioren | A. Tran Van |
13/11 | BEL | Ardooie | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
13/11 - 14/11 | USA | Really Rad Festival of Cyclocross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
14/11 | Tabor | Wereldbeker Dames - Tabor | Wereldbeker Dames | L. Brand |
14/11 | CZE | Wereldbeker - Heren U23 - Tabor | Wereldbeker - Heren U23 | M. Hendrikx |
14/11 | CZE | Wereldbeker - Heren Junioren - Tabor | Wereldbeker - Heren Junioren | D. Haverdings |
14/11 | CZE | Wereldbeker - Dames Junioren - Tabor | Wereldbeker - Dames Junioren | Z. Backstedt |
14/11 | JAP | Rapha Nobeyama Supercross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
14/11 | FRA | Coupe de France - Bagnoles de L'Orne II | Challenge National de Cyclo Cross Heren | J. Dubau |
14/11 | FRA | Coupe de France Dames - Bagnoles de L'Orne II | Challenge National Dames | A. Fouquenet |
14/11 | FRA | Challenge National - Bagnoles-de-L'Orne II | Challenge National U-23 | R. Lelandais |
14/11 | BEL | Zingem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
14/11 | Tabor | Wereldbeker - Heren Elite - Tabor | Wereldbeker Heren-Elite | L. van der Haar |
17/11 | CZE | Veselí Nad Luznicí | Toi Toi Cup | Beëindigd |
20/11 | BEL | Superprestige Junioren - Aardbeiencross Merksplas | Superprestige Junioren | D. Haverdings |
20/11 | Varatun | Noorse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
20/11 | BEL | Boortmeerbeek | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
20/11 | BEL | Superprestige - Aardbeiencross Merksplas | Superprestige Heren | E. Iserbyt |
20/11 | BEL | Superprestige Dames - Aardbeiencross Merksplas | Superprestige Dames | L. Brand |
20/11 - 21/11 | SVK | Grand Prix Samorin | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/11 - 21/11 | Hendersonville | North Carolina GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
21/11 | Koksijde | Wereldbeker Dames - Koksijde | Wereldbeker Dames | A. Worst |
21/11 | SUI | Hittnau | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/11 | POL | Bryksy Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/11 | BEL | Koksijde | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/11 | JAP | Kansai Cyclocross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/11 | ESP | Alcobendas | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/11 | FRA | La Grandville | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/11 | Västerås | Zweedse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
21/11 | GBR | National Trophy - Sunderland | National Trophy Series Heren | R. McGuire |
21/11 | GBR | National Trophy Series - Sunderland | National Trophy Series Dames | A. Mellor |
21/11 | GBR | National Trophy Series - Sunderland | National Trophy Series Junioren | N. Smith |
21/11 | BEL | Diepenbeek | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
21/11 | Koksijde | Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
27/11 | Timisoara | Roemeense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
27/11 | Kortrijk | X²0 Badkamers Trofee - Urban Cross | Trofee BPost Bank Heren | T. Aerts |
27/11 | Kortrijk | Soudal Ladies Trophy - Urban Cross | Trofee BPost Bank Dames | L. Brand |
27/11 | Kortrijk | X²0 Badkamers Trofee U-23 - Urban Cross | Trofee Bpost Bank U-23 | P. Ronhaar |
27/11 | Kortrijk | X²0 Badkamers Trofee Junioren - Urban Cross | Trofee Bpost Trophy Junioren | K. De Moyer |
28/11 | FRA | Wereldbeker Dames - Besançon | Wereldbeker Dames | L. Brand |
28/11 | Abadiño | Abadiñoko Udala Saria Ziklokrosa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/11 | Langford | Bear Crossing Grand Prix | Noordamerikaanse crossen | Weldra |
28/11 | FRA | Wereldbeker - Heren Elite - Besançon | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
3/11/ | FRA | Coupe de France - Bagnoles de L'Orne | Challenge National de Cyclo Cross Heren | T. Rüegg |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/12 | BEL | Superprestige Junioren - Boom | Superprestige Junioren | Y. Corsus |
04/12 | BEL | Lichtervelde | Veldritten Nationaal Niveau | Geannuleerd |
04/12 | Boom | Superprestige - Boom | Superprestige Heren | W. Van Aert |
04/12 | Boom | Superprestige Dames - Boom | Superprestige Dames | L. Brand |
04/12 - 05/12 | Garland | Panamerikaanse Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
05/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Antwerpen | Wereldbeker Heren-Elite | Geannuleerd |
05/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Antwerpen | Wereldbeker Dames | Geannuleerd |
05/12 | ESP | Trofeo Villa de Gijon | Andere wedstrijden | Beëindigd |
05/12 | ITA | San Colombano | Andere wedstrijden | Beëindigd |
05/12 | BEL | Flemalle | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
06/12 | Gijón | Trofeo Internacional Las Mestas | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/12 | ITA | Ciclocross Del Ponte | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/12 | BEL | Essen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/12 | ESP | Ciclo-cross Ciudad de Xativa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/12 | GBR | Clanfield | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/12 | FRA | Coupe de France - Troyes | Challenge National de Cyclo Cross Heren | L. Rouiller |
11/12 | FRA | Coupe de France Dames - Troyes | Challenge National Dames | L. Burquier |
11/12 | FRA | Coupe de France Junior - Troyes | Challenge National Junioren | C. Lequet |
11/12 | CZE | Jicin | Toi Toi Cup | Beëindigd |
11/12 | Jicín | Tsjechische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/12 | ITA | Wereldbeker Dames - Val di Sole | Wereldbeker Dames | F. Van Empel |
12/12 | ESP | Cyclocross Internacional ciudad Valencia | Andere wedstrijden | Beëindigd |
12/12 | ESP | Igorre | Andere wedstrijden | Weldra |
12/12 | Trnava | Slovaakse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/12 | JAP | Japanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/12 | USA | Amerikaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/12 | FRA | Coupe de France - Troyes II | Challenge National de Cyclo Cross Heren | J. Dubau |
12/12 | FRA | Coupe de France Dames - Troyes II | Challenge National Dames | L. Burquier |
12/12 | FRA | Challenge National - Troyes II | Challenge National U-23 | L. Rouiller |
12/12 | FRA | Coupe de France Junior - Troyes II | Challenge National Junioren | L. Lesueur |
12/12 | GBR | National Trophy - Cyclopark | National Trophy Series Heren | C. Mason |
12/12 | GBR | National Trophy Series - Cyclopark | National Trophy Series Dames | M. Couzens |
12/12 | GBR | National Trophy Series - Cyclopark | National Trophy Series Junioren | N. Smith |
12/12 | ITA | Wereldbeker - Heren Elite - Val di Sole | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
18/12 | NED | Wereldbeker Dames - Rucphen | Wereldbeker Dames | M. Vos |
18/12 | JAP | Utsunomiya | Andere wedstrijden | Weldra |
18/12 | NED | Rucphen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
18/12 | NED | Wereldbeker - Heren Elite - Rucphen | Wereldbeker Heren-Elite | T. Pidcock |
19/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Namen | Wereldbeker Dames | L. Brand |
19/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Namen | Wereldbeker - Heren U23 | P. Ronhaar |
19/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Namen | Wereldbeker - Heren Junioren | D. Haverdings |
19/12 | BEL | Wereldbeker - Dames Junioren - Namen | Wereldbeker - Dames Junioren | Z. Backstedt |
19/12 | FRA | Rixheim | Andere wedstrijden | Weldra |
19/12 | Stadl Paura | GP Lambach | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/12 | ESP | Ciclocross Internacional Ciudad de Tarancón | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Namen | Wereldbeker Heren-Elite | M. Vanthourenhout |
26/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Dendermonde | Wereldbeker Dames | L. Brand |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Dendermonde | Wereldbeker - Heren U23 | C. Mason |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Dendermonde | Wereldbeker - Heren Junioren | D. Haverdings |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Dames Junioren - Dendermonde | Wereldbeker - Dames Junioren | Z. Backstedt |
26/12 | BEL | Kerniel - Borgloon | Veldritten Nationaal Niveau | Geannuleerd |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Dendermonde | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
27/12 | BEL | Superprestige Junioren - GP Eric De Vlaeminck - Zolder | Superprestige Junioren | D. Haverdings |
27/12 | BEL | Superprestige - GP Eric De Vlaeminck - Zolder | Superprestige Heren | W. Van Aert |
27/12 | BEL | Superprestige Dames - Heusden-Zolder | Superprestige Dames | L. Brand |
29/12 | Diegem | Superprestige - Diegem | Superprestige Heren | Geannuleerd |
30/12 | Loenhout | Soudal Ladies Trophy - Azencross | Trofee BPost Bank Dames | L. Brand |
30/12 | BEL | X²0 Badkamers Trofee U-23 - Azencross | Trofee Bpost Bank U-23 | T. Nys |
30/12 | Loenhout | X²0 Badkamers Trofee Junioren - Azencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | K. De Moyer |
30/12 | Loenhout | X2O Badkamers Trofee Junior Dames - Azencross | Trofee Bpost Trophy Junior Dames | L. Bentveld |
30/12 | Internationaal | X²0 Badkamers Trofee - Loenhout - Azencross | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 | LUX | Grand Prix Garage Collé | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/01 | Baal | Soudal Ladies Trophy - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Dames | L. Brand |
01/01 | BEL | X²0 Badkamers Trofee U-23 - GP Sven Nys | Trofee Bpost Bank U-23 | T. Nys |
01/01 | Baal | X²0 Badkamers Trofee Junioren - GP Sven Nys | Trofee Bpost Trophy Junioren | D. Haverdings |
01/01 | Baal | X2O Badkamers Trofee Junior Dames - GP Sven Nys | Trofee Bpost Trophy Junior Dames | L. Bentveld |
01/01 | BEL | X²0 Badkamers Trofee - Baal - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
02/01 | NED | Wereldbeker Dames - Hulst | Wereldbeker Dames | L. Brand |
02/01 | BEL | Vilvoorde | Veldritten Nationaal Niveau | Geannuleerd |
02/01 | NED | Wereldbeker - Heren Elite - Hulst | Wereldbeker Heren-Elite | T. Pidcock |
04/01 | BEL | Gullegem | Andere wedstrijden | Beëindigd |
05/01 | BEL | X²0 Badkamers Trofee - Herentals | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
05/01 | BEL | Soudal Ladies Trophy - Herentals | Trofee BPost Bank Dames | L. Brand |
05/01 | BEL | X²0 Badkamers Trofee U-23 - Herentals | Trofee Bpost Bank U-23 | T. Nys |
05/01 | BEL | X²0 Badkamers Trofee Junioren - Herentals | Trofee Bpost Trophy Junioren | D. Haverdings |
05/01 | BEL | X2O Badkamers Trofee Junior Dames - Herentals | Trofee Bpost Trophy Junior Dames | L. Bentveld |
07/01 - 09/01 | Xàtiva | Spaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | Ettelbruck | Luxemburgs NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 | Kolín | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Toi Toi Cup | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Middelkerke | Belgische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Rucphen | Nederlandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Langford | Canadese NK | Nationale Kampioenschappen | Geannuleerd |
08/01 - 09/01 | Liévin | Franse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Luckenwalde | Duitse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | Variano Di Basiliano | Italiaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Gosciecin | Poolse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Aarhus | Deense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Budapest | Hongaarse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Ulster | Ierse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Pernitz | Oostenrijks NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Santo Tirso | Portugese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Crawley | Britse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | Steinmaur | Zwitserse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | BEL | Otegem | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
15/01 | Gasselte | Hondsrug Cyclo Cross | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
15/01 | Zonnebeke | Kasteelcross | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
16/01 | FRA | Wereldbeker Dames - Flamanville | Wereldbeker Dames | F. Van Empel |
16/01 | FRA | Wereldbeker - Heren U23 - Flamanville | Wereldbeker - Heren U23 | E. Verstrynge |
16/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Junioren - Flamanville | Wereldbeker - Heren Junioren | D. Haverdings |
16/01 | FRA | Wereldbeker - Dames Junioren - Flamanville | Wereldbeker - Dames Junioren | L. Bentveld |
16/01 | LUX | Leudelange | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
16/01 | GBR | National Trophy - Broughton Hall | National Trophy Series Heren | T. Mein |
16/01 | GBR | National Trophy Series - Broughton Hall | National Trophy Series Dames | A. Kay |
16/01 | GBR | National Trophy Series - Broughton Hall | National Trophy Series Junioren | N. Smith |
16/01 | GBR | National Trophy Series Dames U-19 - Broughton Hall | National Trophy Series Dames U-19 | E. MacLean-Howell |
16/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Elite - Flamanville | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
22/01 | Hamme | Soudal Ladies Trophy - Flandriencross | Trofee BPost Bank Dames | L. Brand |
22/01 | BEL | X²0 Badkamers Trofee U-23 - Flandriencross | Trofee Bpost Bank U-23 | J. Wyseure |
22/01 | Hamme | X²0 Badkamers Trofee Junioren - Flandriencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | D. Haverdings |
22/01 | Hamme | X²0 Badkamers Trofee - Flandriencross | Trofee BPost Bank Heren | L. Sweeck |
23/01 | Hoogerheide | Wereldbeker Dames - Hoogerheide | Wereldbeker Dames | M. Vos |
23/01 | NED | Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren U23 | Geannuleerd |
23/01 | NED | Wereldbeker - Heren Junioren - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Junioren | Geannuleerd |
23/01 | NED | Wereldbeker - Dames Junioren - Hoogerheide | Wereldbeker - Dames Junioren | Geannuleerd |
23/01 | BEL | Bonheiden | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
23/01 | Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
29/01 - 30/01 | Fayetteville | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/02 | Maldegem | Augustijn Parkcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
06/02 | Lille | Soudal Ladies Trophy - Krawatencross | Trofee BPost Bank Dames | L. Brand |
06/02 | Lille | X²0 Badkamers Trofee U-23 - Krawatencross | Trofee Bpost Bank U-23 | P. Ronhaar |
06/02 | BEL | X²0 Badkamers Trofee Junioren - Krawatencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | Y. Corsus |
06/02 | BEL | X2O Badkamers Trofee Junior Dames - Krawatencross | Trofee Bpost Trophy Junior Dames | Z. Backstedt |
06/02 | Lille | X²0 Badkamers Trofee - Krawatencross | Trofee BPost Bank Heren | T. Aerts |
12/02 | BEL | Superprestige Junioren - Gavere | Superprestige Junioren | D. Haverdings |
12/02 | Gavere | Superprestige - Gavere | Superprestige Heren | L. van der Haar |
12/02 | Gavere | Superprestige Dames - Gavere | Superprestige Dames | L. Brand |
13/02 | BEL | X²0 Badkamers Trofee - Brussel | Trofee BPost Bank Heren | M. Vanthourenhout |
13/02 | BEL | Soudal Ladies Trophy - Brussel | Trofee BPost Bank Dames | D. Betsema |
13/02 | BEL | X²0 Badkamers Trofee U-23 - Brussel | Trofee Bpost Bank U-23 | P. Ronhaar |
13/02 | BEL | X²0 Badkamers Trofee Junioren - Brussel | Trofee Bpost Trophy Junioren | D. Haverdings |
16/02 | RUS | Russisch NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
19/02 | Sint-Niklaas | Waaslandcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/02 | Oostmalle | Internationale Sluitingsprijs | Andere wedstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
14/11 | FRA | Coupe de France Junior - Bagnoles de L'Orne II | Challenge National Junioren | A. Tran Van |