De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
12/09 - 13/09 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Baden | EKZ Cross Tour Heren | L. Forster |
12/09 - 13/09 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Baden | EKZ Cross Tour Dames | E. Brandau |
12/09 - 13/09 | SUI | EKZ Cross Tour Junior Heren - Baden | EKZ Cross Tour Junior Heren | A. Dockx |
26/09 | Lokeren | Rapencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/09 | CZE | Mlada Boleslav | Toi Toi Cup | Beëindigd |
27/09 | CZE | Holé Vrchy | Toi Toi Cup | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/10 | Kruibeke | Polderscross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/10 | SWE | CX Täby Park | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/10 | Gieten | Superprestige Dames - Gieten | Superprestige Dames | C. del Carmen Alva. |
11/10 | ESP | Sueca | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/10 | SUI | Steinmaur | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/10 | SWE | Stockholm | Andere wedstrijden | Beëindigd |
11/10 | Gieten | Superprestige - Gieten | Superprestige Heren | T. Aerts |
17/10 | BEL | Beringen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
17/10 | CZE | Hlinsko | Toi Toi Cup | Geannuleerd |
17/10 - 18/10 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Bern | EKZ Cross Tour Heren | M. Vanthourenhout |
18/10 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Bern | EKZ Cross Tour Dames | D. Betsema |
18/10 | SUI | EKZ Cross Tour Junior Heren - Bern | EKZ Cross Tour Junior Heren | N. Aebersold |
24/10 | Ruddervoorde | Superprestige Dames - Ruddervoorde | Superprestige Dames | C. del Carmen Alva. |
24/10 | BEL | Superprestige Junioren - Ruddervoorde | Superprestige Junioren | J. Michels |
24/10 | Ruddervoorde | Superprestige - Ruddervoorde | Superprestige Heren | E. Iserbyt |
24/10 - 25/10 | Izhevsk | Russisch NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
24/10 - 25/10 | Elva | Estse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
31/10 | LTU | Litouwse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
31/10 | FIN | Finse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
31/10 | Oudenaarde | X2O Badkamers Trofee - Koppenbergcross | Trofee BPost Bank Dames | A. Worst |
31/10 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Koppenberg | Trofee BPost Bank Heren | E. Iserbyt |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
08/11 | s-Hertogenbosch | Europese Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/11 | BEL | Superprestige - Jaarmarktcross Niel | Superprestige Heren | L. Sweeck |
11/11 | BEL | Superprestige Dames - Jaarmarktcross Niel | Superprestige Dames | L. Brand |
14/11 | BEL | Leuven | Andere wedstrijden | Beëindigd |
15/11 | CZE | Wereldbeker - Heren U23 - Tabor | Wereldbeker - Heren U23 | T. Mein |
15/11 | CZE | Wereldbeker - Heren Junioren - Tabor | Wereldbeker - Heren Junioren | M. Stransky |
15/11 | CZE | Wereldbeker - Dames Junioren - Tabor | Wereldbeker - Dames Junioren | Z. Backstedt |
17/11 | CZE | Rýmarov | Toi Toi Cup | Beëindigd |
22/11 | JAP | Kansai Cyclocross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
22/11 | POL | Bryksy Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
22/11 | CZE | Jicin | Toi Toi Cup | Beëindigd |
22/11 | BEL | Superprestige - Aardbeiencross Merksplas | Superprestige Heren | M. Vanthourenhout |
22/11 | BEL | Superprestige Dames - Aardbeiencross Merksplas | Superprestige Dames | L. Brand |
28/11 | SVK | GP Trnava | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/11 | Kortrijk | X2O Badkamers Trofee - Urban Cross | Trofee BPost Bank Heren | E. Iserbyt |
28/11 | Kortrijk | X2O Badkamers Trofee - Urban Cross | Trofee BPost Bank Dames | L. Brand |
29/11 | Tabor | Wereldbeker Dames - Tabor | Wereldbeker Dames | L. Brand |
29/11 | SVK | GP Podbrezova | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/11 | JAP | Japanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
29/11 | Tabor | Wereldbeker - Heren Elite - Tabor | Wereldbeker Heren-Elite | M. Vanthourenhout |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/12 | Topol'cian | Slovaakse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
06/12 | SVK | Grand Prix Topolcianky | Andere wedstrijden | Beëindigd |
06/12 | Boom | Superprestige - Boom | Superprestige Heren | E. Iserbyt |
06/12 | Boom | Superprestige Dames - Boom | Superprestige Dames | L. Brand |
12/12 | ESP | Ciclo-cross Ciudad de Xativa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
12/12 | Antwerpen | X2O Badkamers Trofee - Scheldecross | Trofee BPost Bank Dames | D. Betsema |
12/12 | CZE | Kolin | Toi Toi Cup | Beëindigd |
12/12 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Scheldecross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
12/12 - 09/01 | CZE | Tsjechische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/12 | ESP | Cyclocross Internacional ciudad Valencia | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/12 | Gavere | Superprestige - Asper-Gavere | Superprestige Heren | T. Pidcock |
13/12 | Gavere | Superprestige Dames - Gavere | Superprestige Dames | L. Brand |
20/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Namen | Wereldbeker Dames | L. Brand |
20/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Namen | Wereldbeker - Heren U23 | Geannuleerd |
20/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Namen | Wereldbeker - Heren Junioren | Geannuleerd |
20/12 | BEL | Wereldbeker - Dames Junioren - Namen | Wereldbeker - Dames Junioren | Geannuleerd |
20/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Namen | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
22/12 | BEL | Essen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
23/12 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Herentals | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
23/12 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Herentals | Trofee BPost Bank Dames | C. del Carmen Alva. |
26/12 | BEL | Superprestige - GP Eric De Vlaeminck - Zolder | Superprestige Heren | M. van der Poel |
26/12 | BEL | Superprestige Dames - GP Eric De Vlaeminck Zolder - | Superprestige Dames | L. Brand |
27/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Dendermonde | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
27/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Dendermonde | Wereldbeker Dames | L. Brand |
27/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Dendermonde | Wereldbeker - Heren U23 | Geannuleerd |
27/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Dendermonde | Wereldbeker - Heren Junioren | Geannuleerd |
27/12 | BEL | Wereldbeker - Dames Junioren - Dendermonde | Wereldbeker - Dames Junioren | Geannuleerd |
30/12 | BEL | Bredene | Andere wedstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 | Baal | X2O Badkamers Trofee - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Dames | C. del Carmen Alva. |
01/01 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Baal - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
02/01 | Troyes | Troyes - Rosière | Andere wedstrijden | Beëindigd |
02/01 | BEL | Gullegem | Andere wedstrijden | Beëindigd |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Hittnau | EKZ Cross Tour Heren | K. Kuhn |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Hittnau | EKZ Cross Tour Dames | C. Majerus |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Junior Heren - Hittnau | EKZ Cross Tour Junior Heren | F. Treudler |
03/01 | NED | Wereldbeker - Heren Elite - Hulst | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
03/01 | NED | Wereldbeker Dames - Hulst | Wereldbeker Dames | D. Betsema |
08/01 - 10/01 | Torrelavega | Spaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 | CZE | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Toi Toi Cup | M. Boros |
09/01 - 10/01 | Miskolc | Hongaarse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 - 10/01 | Lecce | Italiaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/01 - 10/01 | Pernitz | Oostenrijks NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Vejle | Deense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Zaltbommel | Nederlandse NK | Nationale Kampioenschappen | Geannuleerd |
10/01 | Meulebeke | Belgische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Pôntchateau | Franse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/01 | Hittnau | Zwitserse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
16/01 | Mol | Zilvermeercross Mol | Andere wedstrijden | Beëindigd |
17/01 | NOR | Noorse NK | Nationale Kampioenschappen | Geannuleerd |
23/01 | Hamme | X2O Badkamers Trofee - Flandriencross | Trofee BPost Bank Dames | C. del Carmen Alva. |
23/01 | Hamme | X2O Badkamers Trofee - Flandriencross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
23/01 - 24/01 | POL | Poolse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
24/01 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Overijse | Wereldbeker Heren-Elite | W. Van Aert |
24/01 | BEL | Wereldbeker Dames - Overijse | Wereldbeker Dames | C. del Carmen Alva. |
24/01 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Overijse | Wereldbeker - Heren U23 | |
24/01 | Internationaal | Eindklassement | Wereldbeker Dames U-23 | P. Pieterse |
24/01 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Overijse | Wereldbeker - Heren Junioren | |
24/01 | BEL | Wereldbeker - Dames Junioren - Overijse | Wereldbeker - Dames Junioren | |
30/01 - 31/01 | Oostende | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
06/02 | Middelkerke | Superprestige - Noordzeecross | Superprestige Heren | L. Sweeck |
06/02 | Middelkerke | Superprestige Dames - Middelkerke | Superprestige Dames | D. Betsema |
07/02 | Lille | X2O Badkamers Trofee - Krawatencross | Trofee BPost Bank Dames | C. del Carmen Alva. |
07/02 | Lille | X2O Badkamers Trofee - Krawatencross | Trofee BPost Bank Heren | L. Sweeck |
13/02 | BEL | GP de Eecklonaar | Andere wedstrijden | Beëindigd |
14/02 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Brussel | Trofee BPost Bank Heren | T. Aerts |
14/02 | BEL | X2O Badkamers Trofee - Brussel | Trofee BPost Bank Dames | C. del Carmen Alva. |
20/02 | Sint-Niklaas | Waaslandcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/02 | Oostmalle | Internationale Sluitingsprijs | Andere wedstrijden | Beëindigd |
21/02 | POR | Portugese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/10 | GER | Duitse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
17/10 | NED | Oisterwijk | Andere wedstrijden | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
11/11 | FRA | Lutterbach | Andere wedstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/12 | ESP | Trofeo Villa de Gijon | Andere wedstrijden | Weldra |