De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
12/01 | AUT | Oostenrijks NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | CRO | Kroatische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/06 | AUS | Adelaide | National Series Australia | Beëindigd |
02/06 | AUS | Adelaide 2 | National Series Australia | Beëindigd |
22/06 | AUS | Ballarat | National Series Australia | Beëindigd |
23/06 | AUS | Ballarat 2 | National Series Australia | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
10/08 - 11/08 | AUS | Australische NK | National Series Australia | Beëindigd |
11/08 | Christchurch | Niew-Zeelandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
17/08 | AUS | Broadford | National Series Australia | Beëindigd |
18/08 | AUS | Broadford 2 | National Series Australia | Beëindigd |
31/08 - 01/09 | Roanoke | Virginia's Blue Ridge GO Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/09 - 07/09 | CHN | Qiansen Trophy | Andere wedstrijden | Beëindigd |
07/09 | BEL | Steenhuffel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
07/09 - 08/09 | USA | Rochester Cyclo-Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
08/09 | BEL | GP de Eecklonaar | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/09 | BEL | Kessel-Fort | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
13/09 - 15/09 | Iowa City | Jingle Cross Rock | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
14/09 | USA | Wereldbeker Dames - Iowa City | Wereldbeker Dames | M. Rochette |
14/09 | BEL | Vorselaar | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
14/09 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Iowa | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
15/09 | USA | Nittany Lion Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
15/09 | BEL | Wiekevorst | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
20/09 | USA | Trek Cyclo-Cross Collective Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
20/09 | GER | Mölln | Stevens - Cup | Beëindigd |
21/09 | BEL | Knesselaere | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
22/09 | USA | Wereldbeker Dames - Waterloo | Wereldbeker Dames | K. Nash |
22/09 | SUI | Radcross Illnau | Andere wedstrijden | Beëindigd |
22/09 | FRA | Boulzicourt | Andere wedstrijden | Beëindigd |
22/09 | GBR | National Trophy - Derby | National Trophy Series Heren | T. Mein |
22/09 | GBR | National Trophy Series - Derby | National Trophy Series Dames | A. Franck |
22/09 | GBR | National Trophy Series - Derby | National Trophy Series Junioren | R. McGuire |
22/09 | GER | Mölln 2 | Stevens - Cup | Beëindigd |
22/09 | BEL | Koningshooikt | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
22/09 | USA | Wereldbeker - Heren Elite - Waterloo | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
28/09 | FRA | Chazal Cup Vittel | Andere wedstrijden | Beëindigd |
28/09 | CZE | Mlada Boleslav | Toi Toi Cup | Beëindigd |
28/09 - 29/09 | USA | The Starcrossed Race | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
29/09 | SVK | Poprad | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/09 | FRA | Canyon Cross Race | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/09 | CHI | Chileens NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
29/09 | GER | Kaltenkirchen | Stevens - Cup | Beëindigd |
29/09 | Dordrecht | GP Cees Sint Nicolaas | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
29/09 | BEL | Hoboken | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/10 | Meulebeke | Berencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
05/10 | CZE | Hlinsko | Toi Toi Cup | Beëindigd |
05/10 - 06/10 | Gloucester | GP of Gloucester | Noordamerikaanse crossen | Geannuleerd |
05/10 - 06/10 | Fayetteville | Fayettecross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
06/10 | BEL | GP Pelt | Andere wedstrijden | Beëindigd |
06/10 | SVK | GP Rakova | Andere wedstrijden | Beëindigd |
06/10 | GBR | National Trophy - Milnthorpe | National Trophy Series Heren | I. Field |
06/10 | GBR | National Trophy Series - Milnthorpe | National Trophy Series Dames | H. Harnden |
06/10 | GBR | National Trophy Series - Milnthorpe | National Trophy Series Junioren | R. McGuire |
06/10 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Aigle | EKZ Cross Tour Heren | V. Baestaens |
06/10 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Aigle | EKZ Cross Tour Dames | P. Clauzel |
06/10 | SUI | EKZ Cross Tour Junior Heren - Aigle | EKZ Cross Tour Junior Heren | F. Agostinacchio |
06/10 | BEL | Kasterlee | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
12/10 | Kruibeke | Polderscross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
12/10 | Suure-Jaani | Estse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/10 | CZE | Holé Vrchy | Toi Toi Cup | Beëindigd |
12/10 | BEL | Alsemberg - Beersel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
12/10 - 13/10 | Boulder | Us Open | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
12/10 - 13/10 | USA | Charm City Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
13/10 | Gieten | Superprestige Dames - Gieten | Superprestige Dames | C. del Carmen Alva. |
13/10 | Gieten | Superprestige - U23 - Gieten | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
13/10 | NED | Superprestige Dames U23 - Gieten | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
13/10 | NED | Superprestige Junioren - Gieten | Superprestige Junioren | T. Nys |
13/10 | BEL | Zonhoven | Superprestige U-17 | Beëindigd |
13/10 | NED | Gieten | Superprestige U-17 | Beëindigd |
13/10 | SUI | Steinmaur | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/10 | SVK | GP Trnava | Andere wedstrijden | Beëindigd |
13/10 | FRA | Challenge National - La Mezière | Challenge National de Cyclo Cross Heren | A. Benoist |
13/10 | FRA | Challenge National Dames - La Mezière | Challenge National Dames | P. Clauzel |
13/10 | FRA | Challenge National - La Mezière | Challenge National U-23 | J. Bellens |
13/10 | FRA | Challenge National Junioren - La Mezière | Challenge National Junioren | U. Ananie |
13/10 | GER | Norderstedt | Stevens - Cup | Beëindigd |
13/10 | BEL | Nossegem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
13/10 | BEL | Zingem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
13/10 | Gieten | Superprestige - Gieten | Superprestige Heren | E. Iserbyt |
17/10 | Ardooie | Kermiscross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
18/10 | USA | Reno Cross | Noordamerikaanse crossen | Weldra |
19/10 | Boom | Superprestige - Boom | Superprestige Heren | T. Aerts |
19/10 | Boom | Superprestige Dames - Boom | Superprestige Dames | A. Arzuffi |
19/10 | Boom | Superprestige - U23 - Boom | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
19/10 | BEL | Superprestige Dames U23 - Boom | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
19/10 | BEL | Superprestige Junioren - Boom | Superprestige Junioren | Y. Lauryssen |
19/10 | BEL | Boom | Superprestige U-17 | Beëindigd |
19/10 | SWE | CX Täby Park | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/10 | BEL | Lichtaart | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
19/10 - 20/10 | USA | DCCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
19/10 - 20/10 | USA | WSCXGP | Noordamerikaanse crossen | Geannuleerd |
20/10 | SUI | Wereldbeker Dames - Bern | Wereldbeker Dames | A. Worst |
20/10 | SUI | Wereldbeker - Heren U23 - Bern | Wereldbeker - Heren U23 | K. Kuhn |
20/10 | SUI | Wereldbeker - Heren Junioren - Bern | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Nys |
20/10 | Ternitz | Tage Des Querfeldeinsports | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/10 | ITA | Il Melo Cup | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/10 | SWE | Stockholm | Andere wedstrijden | Beëindigd |
20/10 | BEL | Heusden-Zolder | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
20/10 | SUI | Wereldbeker - Heren Elite - Bern | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
22/10 | NED | Kiremko Nacht van Woerden | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/10 | SVK | GP Podbrezova | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/10 | NED | GP Brabant | Andere wedstrijden | Geannuleerd |
26/10 | BEL | Beringen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/10 | ESP | Ziklo Kross Laudio | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/10 | Izhevsk | Russisch NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
26/10 - 27/10 | USA | Cincinnati Kings International | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
27/10 | Gavere | Superprestige Dames - Gavere | Superprestige Dames | Y. Kastelijn |
27/10 | Asper-Gavere | Superprestige - U23 - Gavere | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
27/10 | BEL | Superprestige Dames U23 - Gavere | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
27/10 | BEL | Superprestige Junioren - Gavere | Superprestige Junioren | T. Nys |
27/10 | BEL | Gavere | Superprestige U-17 | Beëindigd |
27/10 | ESP | Elorrioko Ziklokrosa Basqueland | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/10 | SVK | Grand Prix Topolcianky | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/10 | JAP | Tohoku CX Series Sagea Round | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/10 | LUX | Contern | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/10 | GER | Münich Super Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
27/10 | Jamesburg | HPCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
27/10 | Panevezys | Litouwse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
27/10 | GBR | National Trophy - Irvine | National Trophy Series Heren | G. Van Der Meer |
27/10 | GBR | National Trophy Series - Irvine | National Trophy Series Dames | K. Scott |
27/10 | GBR | National Trophy Series - Irvine | National Trophy Series Junioren | C. Carrick-Anderso. |
27/10 | GER | Hamburg | Stevens - Cup | Geannuleerd |
27/10 | BEL | Herenthout | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
27/10 | Gavere | Superprestige - Gavere | Superprestige Heren | E. Iserbyt |
28/10 | CZE | Slaný | Toi Toi Cup | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 | ESP | Gran Premi Les Franqueses Del Valles | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/11 | Oudenaarde | Bpost Trofee Dames - Koppenbergcross | Trofee BPost Bank Dames | Y. Kastelijn |
01/11 | Oudenaarde | Trofee DVV U-23 - Koppenbergcross | Trofee Bpost Bank U-23 | J. Dekker |
01/11 | Oudenaarde | Bpost Trophy Junioren - Koppenbergcross | Trofee Bpost Trophy Junioren | A. Baers |
01/11 | Oudenaarde | DVV Verzekeringen U-17 - Koppenbergcross | DVV Verzekeringen Trofee U-17 | Beëindigd |
01/11 | BEL | Trofee DVV - Oudenaarde - Koppenbergcross | Trofee BPost Bank Heren | E. Iserbyt |
02/11 | ESP | Manileu | Andere wedstrijden | Beëindigd |
02/11 | Peterborough | Canadese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
02/11 | GER | Neu Duvenstedt | Stevens - Cup | Beëindigd |
02/11 - 03/11 | USA | Rad Racing GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
02/11 - 03/11 | Peterborough | PTBOCX | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
03/11 | Ruddervoorde | Superprestige Dames - Ruddervoorde | Superprestige Dames | C. del Carmen Alva. |
03/11 | Ruddervoorde | Superprestige - U23 - Ruddervoorde | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
03/11 | BEL | Superprestige Dames U23 - Ruddervoorde | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
03/11 | BEL | Superprestige Junioren - Ruddervoorde | Superprestige Junioren | J. Michels |
03/11 | BEL | Ruddervoorde | Superprestige U-17 | Beëindigd |
03/11 | Chiba | Yowamushi-Pedal Makuhari Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
03/11 | ESP | Gran Premi Internacional Ciutat de Vic | Andere wedstrijden | Beëindigd |
03/11 | ROU | November Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
03/11 | FRA | Challenge National - Andrézieux-Bouthéon | Challenge National de Cyclo Cross Heren | S. Chainel |
03/11 | FRA | Challenge National Dames - Andrézieux-Bouthéon | Challenge National Dames | O. Onesti |
03/11 | FRA | Challenge National - Andrézieux-Bouthéon | Challenge National U-23 | M. Crispin |
03/11 | FRA | Challenge National Junioren - Andrézieux-Bouthéon | Challenge National Junioren | U. Ananie |
03/11 | GER | Kiel | Stevens - Cup | Beëindigd |
03/11 | Ruddervoorde | Superprestige - Ruddervoorde | Superprestige Heren | M. van der Poel |
09/11 | Midland | Silver Goose Cyclocross Festival | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
09/11 | BEL | Rijkevorsel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
09/11 - 10/11 | Midland | Panamerikaanse Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
09/11 - 10/11 | USA | Northampton International | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
10/11 | Silvelle | Europese Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
10/11 | ESP | Cyclo-cros Internacional de Karrantza | Andere wedstrijden | Beëindigd |
10/11 | GBR | National Trophy - Crawley | National Trophy Series Heren | T. Aerts |
10/11 | GBR | National Trophy Series - Crawley | National Trophy Series Dames | B. Crumpton |
10/11 | GBR | National Trophy Series - Crawley | National Trophy Series Junioren | D. Barnes |
11/11 | Niel | Jaarmarktcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
16/11 | Tabor | Wereldbeker Dames - Tabor | Wereldbeker Dames | A. Worst |
16/11 | CZE | Wereldbeker - Heren U23 - Tabor | Wereldbeker - Heren U23 | T. Mein |
16/11 | CZE | Wereldbeker - Heren Junioren - Tabor | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Nys |
16/11 | BEL | Lichtervelde | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
16/11 | BEL | Boortmeerbeek | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
16/11 | Tabor | Wereldbeker - Heren Elite - Tabor | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
16/11 - 17/11 | East Meadows | Super Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
16/11 - 17/11 | USA | Major Taylor Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
17/11 | JAP | Kansai Cyclocross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
17/11 | ITA | Saccolongo | Andere wedstrijden | Beëindigd |
17/11 | Spikkestad | Noorse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
17/11 | Hamme | Bpost Trofee Dames - Flandriencross | Trofee BPost Bank Dames | A. Worst |
17/11 | BEL | Trofee DVV U-23 - Flandriencross | Trofee Bpost Bank U-23 | N. Vandeputte |
17/11 | Hamme | Bpost Trophy Junioren - Flandriencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | V. Van De Putte |
17/11 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Hittnau | EKZ Cross Tour Heren | M. Meisen |
17/11 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Hittnau | EKZ Cross Tour Dames | C. Majerus |
17/11 | SUI | EKZ Cross Tour Junior Heren - Hittnau | EKZ Cross Tour Junior Heren | R. Gregoire |
17/11 | GER | Neumünster | Stevens - Cup | Beëindigd |
17/11 | BEL | Diepenbeek | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
17/11 | Hamme | Trofee DVV - Flandriencross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
23/11 | Wachtebeke | Ambiancecross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
23/11 | SVK | GP Kosice | Andere wedstrijden | Beëindigd |
23/11 | JAP | Rapha Nobeyama Supercross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
23/11 - 24/11 | Hendersonville | North Carolina GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
24/11 | Koksijde | Wereldbeker Dames - Koksijde | Wereldbeker Dames | C. del Carmen Alva. |
24/11 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Koksijde | Wereldbeker - Heren U23 | N. Vandeputte |
24/11 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Nys |
24/11 | POL | Bryksy Cross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
24/11 | GBR | National Trophy - Pembrey | National Trophy Series Heren | A. Vrachten |
24/11 | GBR | National Trophy Series - Pembrey | National Trophy Series Dames | F. James |
24/11 | GBR | National Trophy Series - Pembrey | National Trophy Series Junioren | J. Kiely |
24/11 | Koksijde | Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
30/11 | Abadiño | Abadiñoko Udala Saria Ziklokrosa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
30/11 | ITA | GP Guerciotti | Andere wedstrijden | Beëindigd |
30/11 | Kortrijk | Trofee DVV - Urban Cross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
30/11 | Kortrijk | Bpost Trofee Dames - Urban Cross | Trofee BPost Bank Dames | L. Brand |
30/11 | Kortrijk | Trofee DVV U-23 - Urban Cross | Trofee Bpost Bank U-23 | N. Vandeputte |
30/11 | Kortrijk | Bpost Trophy Junioren - Urban Cross | Trofee Bpost Trophy Junioren | T. Nys |
30/11 | CZE | Kolin | Toi Toi Cup | Beëindigd |
30/11 - 01/12 | Broken Arrow | Ruts N' Guts | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/12 | ESP | GP Ciudad de Pontevedra | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/12 | FRA | Lanarvily | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/12 | ITA | Trofeo Coop Ed. Brugherio | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/12 | Mol | Zilvermeercross Mol | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/12 | SUI | Flückiger Cross Madiswil | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/12 | Trencín | Slovaakse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
01/12 | BEL | Moerkerke | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
07/12 | BEL | Essen | Andere wedstrijden | Beëindigd |
07/12 | ESP | Trofeo San Andres | Andere wedstrijden | Beëindigd |
07/12 | CZE | Jabkenice | Toi Toi Cup | Beëindigd |
07/12 | GER | Elmshorn | Stevens - Cup | Beëindigd |
07/12 | BEL | Kortemark | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
07/12 - 08/12 | USA | Resolution Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
07/12 - 08/12 | Warwick | NBX GP of Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
08/12 | Zonhoven | Superprestige Dames - Zonhoven | Superprestige Dames | A. Worst |
08/12 | Zonhoven | Superprestige - U23 - Zonhoven | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
08/12 | BEL | Superprestige Dames U23 - Zonhoven | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
08/12 | BEL | Superprestige Junioren - Zonhoven | Superprestige Junioren | T. Nys |
08/12 | ESP | Igorre | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/12 | Stadl Paura | GP Lambach | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/12 | ITA | Ciclocross Del Ponte | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/12 | JAP | Japanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
08/12 | Zonhoven | Superprestige - Zonhoven | Superprestige Heren | T. Aerts |
09/12 | BEL | Superprestige Dames U23 - Diegem | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
14/12 | ESP | Ciclo-cross Ciudad de Xativa | Andere wedstrijden | Beëindigd |
14/12 | ROU | Roemeense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/12 | Ronse | Bpost Trofee Dames - GP Mario De Clercq | Trofee BPost Bank Dames | C. del Carmen Alva. |
14/12 | Ronse | Trofee DVV U-23 - GP Mario De Clercq | Trofee Bpost Bank U-23 | R. Kamp |
14/12 | Ronse | Bpost Trophy Junioren - GP Mario De Clercq | Trofee Bpost Trophy Junioren | Y. Lauryssen |
14/12 | CZE | Unicov | Toi Toi Cup | Beëindigd |
14/12 | BEL | Trofee DVV - Ronse - GP Mario De Clercq | Trofee BPost Bank Heren | T. Aerts |
14/12 - 15/12 | JAP | Utsunomiya | Andere wedstrijden | Beëindigd |
14/12 - 12/01 | CZE | Tsjechische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/12 | ESP | Cyclocross Internacional ciudad Valencia | Andere wedstrijden | Beëindigd |
15/12 | ITA | GP di Ciclocross Città di Vittorio Veneto | Andere wedstrijden | Beëindigd |
15/12 | BEL | Druivencross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
15/12 | Tacoma | Amerikaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/12 | FRA | Challenge National - Bagnoles de L'Orne | Challenge National de Cyclo Cross Heren | D. Menut |
15/12 | FRA | Challenge National Dames - Bagnoles de L'Orne | Challenge National Dames | O. Onesti |
15/12 | FRA | Challenge National - Bagnoles-de-L'Orne | Challenge National U-23 | M. Crispin |
15/12 | FRA | Challenge National Junioren - Bagnoles de L'Orne | Challenge National Junioren | N. Castille |
15/12 | GBR | National Trophy - York | National Trophy Series Heren | G. Siebens |
15/12 | GBR | National Trophy Series - York | National Trophy Series Dames | H. Harnden |
15/12 | GBR | National Trophy Series - York | National Trophy Series Junioren | R. McGuire |
21/12 | Sint-Niklaas | Waaslandcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
22/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Namen | Wereldbeker Dames | L. Brand |
22/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Namen | Wereldbeker - Heren U23 | K. Kuhn |
22/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Namen | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Nys |
22/12 | BEL | Balegem-Oosterzele | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
22/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Namen | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
26/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder | Wereldbeker Dames | L. Brand |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren U23 | K. Kuhn |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Nys |
26/12 | SUI | GP Luzern | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/12 | GER | Hamburg - Rosengarten | Stevens - Cup | Beëindigd |
26/12 | BEL | Beernem | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
26/12 | Zolder | Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
27/12 | Loenhout | Bpost Trofee Dames - Azencross | Trofee BPost Bank Dames | C. del Carmen Alva. |
27/12 | BEL | Trofee DVV U-23 - Azencross | Trofee Bpost Bank U-23 | L. Rouiller |
27/12 | Loenhout | Bpost Trophy Junioren - Azencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | T. Del Grosso |
27/12 | BEL | Trofee DVV - Loenhout - Azencross | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
28/12 | BEL | Kerniel - Borgloon | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
29/12 | Diegem | Superprestige Dames - Diegem | Superprestige Dames | A. Worst |
29/12 | Diegem | Superprestige - U23 - Diegem | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
29/12 | BEL | Superprestige Junioren - Diegem | Superprestige Junioren | T. Nys |
29/12 | FRA | Crouchaux | Andere wedstrijden | Beëindigd |
29/12 | BEL | Hamme | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
29/12 | Diegem | Superprestige - Diegem | Superprestige Heren | M. van der Poel |
30/12 | BEL | Bredene | Andere wedstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 | LUX | Pétange | Andere wedstrijden | Beëindigd |
01/01 | Baal | Bpost Trofee Dames - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Dames | C. del Carmen Alva. |
01/01 | BEL | Trofee DVV U-23 - GP Sven Nys | Trofee Bpost Bank U-23 | A. Benoist |
01/01 | Baal | Bpost Trophy Junioren - GP Sven Nys | Trofee Bpost Trophy Junioren | Beëindigd |
01/01 | BEL | Trofee DVV - Baal - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Heren - Meilen | EKZ Cross Tour Heren | M. Meisen |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Dames - Meilen | EKZ Cross Tour Dames | C. Majerus |
02/01 | SUI | EKZ Cross Tour Junior Heren - Meilen | EKZ Cross Tour Junior Heren | D. Lillo |
04/01 | BEL | Gullegem | Andere wedstrijden | Beëindigd |
04/01 | Troyes | Troyes - Rosière | Andere wedstrijden | Beëindigd |
04/01 | BEL | Zelzate | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
04/01 | BEL | Vilvoorde | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
05/01 | BEL | Trofee DVV - Brussel | Trofee BPost Bank Heren | M. van der Poel |
05/01 | BEL | Bpost Trofee Dames - Brussel | Trofee BPost Bank Dames | C. del Carmen Alva. |
05/01 | BEL | Trofee DVV U-23 - Brussel | Trofee Bpost Bank U-23 | R. Kamp |
05/01 | BEL | Bpost Trophy Junioren - Brussel | Trofee Bpost Trophy Junioren | L. Belmans |
11/01 | Unicov | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Toi Toi Cup | E. Hekele |
11/01 - 12/01 | SWE | Zweedse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | SUI | Zwitserse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | NED | Nederlandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Antwerpen | Belgische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Schio | Italiaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | FRA | Franse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Shrewsbury | Britse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | ESP | Spaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | GER | Duitse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | LUX | Luxemburgs NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | Slagelse | Deense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | POL | Poolse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | HUN | Hongaarse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | IRL | Ierse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 | BEL | Otegem | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/01 | Nommay | Wereldbeker Dames - Nommay | Wereldbeker Dames | A. Worst |
19/01 | FRA | Wereldbeker - Heren U23 - Nommay | Wereldbeker - Heren U23 | R. Kamp |
19/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Junioren - Nommay | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Nys |
19/01 | Zao | Zao - Sama Cup | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/01 | LUX | Leudelange | Andere wedstrijden | Beëindigd |
19/01 | GER | Buchholz | Stevens - Cup | Beëindigd |
19/01 | BEL | Meer-Hoogstraten | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
19/01 | Nommay | Wereldbeker - Heren Elite - Nommay | Wereldbeker Heren-Elite | E. Iserbyt |
25/01 | BEL | Kasteelcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
26/01 | Hoogerheide | Wereldbeker Dames - Hoogerheide | Wereldbeker Dames | L. Brand |
26/01 | NED | Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren U23 | R. Kamp |
26/01 | Internationaal | Eindklassement | Wereldbeker Dames U-23 | C. del Carmen Alva. |
26/01 | NED | Wereldbeker - Heren Junioren - Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Junioren | D. Lillo |
26/01 | Hoogerheide | Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide | Wereldbeker Heren-Elite | M. van der Poel |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/02 - 02/02 | Dübendorf | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd |
05/02 | Maldegem | Augustijn Parkcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
08/02 | Lille | Bpost Trofee Dames - Krawatencross | Trofee BPost Bank Dames | C. del Carmen Alva. |
08/02 | Lille | Trofee DVV U-23 - Krawatencross | Trofee Bpost Bank U-23 | N. Vandeputte |
08/02 | BEL | Bpost Trophy Junioren - Krawatencross | Trofee Bpost Trophy Junioren | T. Nys |
08/02 | Lille | DVV Verzekeringen U-17 - Krawatencross | DVV Verzekeringen Trofee U-17 | Beëindigd |
08/02 | Lille | Trofee DVV - Krawatencross | Trofee BPost Bank Heren | W. Van Aert |
09/02 | Hoogstraten | Superprestige - Merksplas | Superprestige Heren | |
09/02 | Hoogstraten | Superprestige Dames - Merksplas | Superprestige Dames | |
09/02 | Hoogstraten | Superprestige - U23 - Merksplas | Superprestige - U23 | |
09/02 | BEL | Superprestige Dames U23 - Merksplas | Superprestige U23 Dames | |
09/02 | BEL | Superprestige Junioren - Merksplas | Superprestige Junioren | |
09/02 | BEL | Merksplas | Superprestige U-17 | Weldra |
15/02 | Middelkerke | Superprestige Dames - Middelkerke | Superprestige Dames | C. del Carmen Alva. |
15/02 | BEL | Superprestige - U23 - Middelkerke | Superprestige - U23 | T. Pidcock |
15/02 | BEL | Superprestige Dames U23 - Middelkerke | Superprestige U23 Dames | C. del Carmen Alva. |
15/02 | BEL | Superprestige Junioren - Middelkerke | Superprestige Junioren | T. Nys |
15/02 | BEL | Middelkerke | Superprestige U-17 | Beëindigd |
15/02 | Middelkerke | Superprestige - Noordzeecross | Superprestige Heren | L. Sweeck |
16/02 | NED | Vestingcross | Andere wedstrijden | Beëindigd |
16/02 | BEL | Hechtel | Veldritten Nationaal Niveau | Beëindigd |
22/02 | BEL | Leuven | Andere wedstrijden | Beëindigd |
23/02 | Oostmalle | Internationale Sluitingsprijs | Andere wedstrijden | Beëindigd |