De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Hechtel - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Hechtel - Uitslagen Heren 2019/2020

BelgiëBelgië - 16 Februari 2020


Veldrijden Heren - Junioren - 16 Februari 2020


1BELWard Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam32:58
2BELArne Baers (BEL)Callant-Doltcini CT00:07
3BELJetze Van Campenhout (BEL)00:17
4BELElio Clarysse (BEL)Bike Advice - Itaf CT00:23
5BELRuben Meeusen (BEL)Wac Team00:50
6BELWout Janssen (BEL)Wac Team00:53
7BELJonas Van Dijck (BEL)Wac Team01:10
8BELYannick Wuyts (BEL)Young Cycling Talent D&d01:31
9BELRune Ceusters (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg02:00
10BELMichiel Ceulemans (BEL)Heist Cycling Team (hct)02:15
11BELNoa Diels (BEL)Kzlwc Heylen02:39
12BELLennert Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam02:48
13BELZeno Porters (BEL)Sport EN Moedig Genk02:50
14BELSander Van Der Eecken (BEL)Hermans Cycling Team03:13
15BELToon Sluydts (BEL)WK Noord-West-Brabant03:23
16BELJonas Mertens (BEL)03:32
17BELSeppe Wauters (BEL)Brain² Olympia Tienen03:40
18BELRik Torfs (BEL)Young Cycling Talent D&d03:46
19BELCas Van Den Berg (BEL)Wielerclub Steeds Vooraan V.z.w.04:41
20BELBram Marx (BEL)Sport EN Moedig Genk04:58
21BELBrent De Bie (BEL)Wac Team05:12
22BELJoppe Van Den Bulck (BEL)AA-Drink Jongerenteam05:27
23BELIben Van Staay (BEL)Wac Team05:40
24BELRick Ceulemans (BEL)Young Cycling Talent D&d05:48
25BELMatthias De Meester (BEL)Young Cycling Talent D&d05:53
26BELBrend Stubbe (BEL)Heist Cycling Team (hct)06:07
27BELJesse Bastiaensen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg06:49
28BELYarne-Zias Geenen (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC06:56
29BELTuur Merens (BEL)Brain² Olympia Tienen07:26
30BELRune De Baere (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team07:48
31BELSiebe Caems (BEL)Wsc Hand In Hand Baal08:09
32BELTom Persijn (BEL)Hermans Cycling Team+1 ronde
33BELLucas Vanden Heede (BEL)Individueel
34BELStef Vermeiren (BEL)Individueel
35BELMats Vandervelde (BEL)Jonge Rakkers Vollezele
36BELSenne Tampère (BEL)

Veldrijden Heren - Nieuwelingen - 16 Februari 2020


1BELNiels Ceulemans (BEL)Callant-Doltcini CT28:18
2BELRune Jacobs (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:07
3BELBengt Daelmans (BEL)Wac Team00:26
4BELSeppe Laenen (BEL)Proximus-Alphamotorhomes00:28
5BELRobbe Geudens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:28
6BELDre Goelen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg00:39
7BELYenthe Vanhoudt (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg00:49
8BELJoppe Erpels (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC01:31
9BELToon Van Den Bergh (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:31
10BELMilan De Nys (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT01:40
11BELJasper Van Calster (BEL)Circuit Zolder - Heusden-Zolder01:57
12BELThomas Willems (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT02:21
13BELRuben Bosmans (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg02:29
14BELNiels Goris (BEL)Team Kempen03:12
15BELJasper Gabriels (BEL)Twc de Kempen Valkenswaard03:40
16BELYani D'Houst (BEL)Bike Advice - Itaf CT04:58
17BELSiebe Heremans (BEL)AA-Drink Jongerenteam06:58
18BELLander Dillen (BEL)Hermans Cycling Team07:12
19BELSem De Mol (BEL)07:14
20BELPascal Wijns (BEL)Maes CT Glabbeek08:23
21BELJarne De Ridder (BEL)Young Cycling Talent D&d

Veldrijden Heren - 1ste jaars Nieuwelingen - 16 Februari 2020


1BELMike Uytterhoeven (BEL)Iko-Crelan28:06
2BELBram Sprangers (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:54
3BELSem Janssens (BEL)Heist Cycling Team (hct)01:22
4BELJelle Wouters (BEL)Team Kempen01:57
5BELThomas Vuerinckx (BEL)AA-Drink Jongerenteam02:20
6BELToon Heirbaut (BEL)Callant-Doltcini CT02:24
7BELLennert Van Lommel (BEL)Stageco Cycling Team02:49
8BELBrent Op De Beeck (BEL)Young Cycling Talent D&d03:05
9NEDColin Strik (NED)03:12
10BELJoren Jacobs (BEL)03:19
11BELBrett Timmermans (BEL)Kzlwc Heylen03:33
12BELStan Van Grieken (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC03:39
13BELGrim Artoos (BEL)Young Cycling Talent D&d04:15
14BELLoek Torfs (BEL)Bmx Team Bekaf Vzw04:37
15BELMatthias Muyldermans (BEL)Kzlwc Heylen04:57
16BELWout Huysmans (BEL)Maes CT Glabbeek05:10
17BELMartijn Nouwen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg05:33
18BELCyril Mols (BEL)Hermans Cycling Team05:39
19BELRuben Van Den Broeck (BEL)AA-Drink Jongerenteam05:41
20BELJente Ulenaers (BEL)Wielerclub Noord-Limburg06:07
21BELRob Willekens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC06:44
22BELDaan Van De Gehuchte (BEL)Sportcomite Het Vliegend Wiel Klein-Sinaai Vzw07:37
23BELMilan De Laet (BEL)Hermans Cycling Team07:53
24BELNand Martens (BEL)08:19
25BELLander Holemans (BEL)AA-Drink Jongerenteam08:42
26BELSenne Waterschoot (BEL)09:29

Veldrijden - Elite zonder contract - 16 Februari 2020


1BELIngmar Uytdewilligen (BEL)Tarteletto- Isorex56:37
2BELSander Lemmens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:49
3BELKenneth Van Compernolle (BEL)Asfra Racing Team00:55
4BELArno Van Den Broeck (BEL)01:13
5BELGert Smets (BEL)Creafin -Fristads01:20
6BELHendrik Sweeck (BEL)Tricycling01:25
7BELJens Gys (BEL)Young Cycling Talent D&d01:35
8BELThomas Verheyen (BEL)Nano Development Team01:53
9BELSenne De Meyer (BEL)Koninklijke Edegem Bicycle Club Vzw02:31
10BELMathijs Wuyts (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team02:57
11BELEdwin De Wit (BEL)Reno Systems Cycling Team03:17
12BELGlenn Verbeeck (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:43
13BELYelle Leaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d05:34
14BELStef Janse (BEL)Brain² Olympia Tienen05:46
15BELSenna Van Cutsem (BEL)AA-Drink Jongerenteam06:17
16BELJari Merveillie (BEL)Gaverzicht-BE-Okay06:31
17BELGrégory Careme (BEL)Rvc Ottignies+1 ronde
18BELPieter Meelberghs (BEL)Elboka Cycling Team
19BELRobbe Mellaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d
20BELVincent Oger (BEL)Entente Cycliste de Wallonie
21BELAndy Ruts (BEL)2B Racing Team+2 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden