De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Kessel-Fort - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Kessel-Fort - Uitslagen Heren 2019/2020

BelgiëBelgië - 8 September 2019


Veldrijden Heren - Junioren - 8 September 2019


1BELRuben Meeusen (BEL)Wac Team40:15
2BELLennert Goovaerts (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:01
3BELJoppe Van Den Bulck (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:01
4BELJonas Van Dijck (BEL)Wac Team00:01
5BELSenne D´hollander (BEL)Individueel00:06
6BELRune Ceusters (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg00:22
7BELAaron Heymans (BEL)Debondt Verandas Cycling Team00:28
8BELSander Van Der Eecken (BEL)Hermans Cycling Team00:28
9BELPieter Pauwels (BEL)Callant-Doltcini CT00:28
10BELIben Van Staay (BEL)Wac Team00:44
11BELArthur Soontjens (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:52
12BELSander Eeckhout (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT00:55
13NEDMike Deutekom (NED)00:57
14BELMathis De Roeck (BEL)Individueel00:59
15BELYarne-Zias Geenen (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC01:03
16BELYannick Wuyts (BEL)Young Cycling Talent D&d01:03
17BELRik Torfs (BEL)Young Cycling Talent D&d01:23
18BELRuben Lembrechts (BEL)Wac Team01:40
19BELMichiel Ceulemans (BEL)Heist Cycling Team (hct)01:41
20BELBram Marx (BEL)Sport EN Moedig Genk01:51
21BELNoah Brits (BEL)Young Cycling Talent D&d01:55
22BELGeoffrey Rausch (BEL)Red Bikers01:57
23BELBrend Stubbe (BEL)Heist Cycling Team (hct)02:02
24BELNoa Diels (BEL)Kzlwc Heylen02:05
25BELSenne Dejonghe (BEL)Vzw Koninklijke Stoempersclub - Leuven02:07
26BELTuur Merens (BEL)Brain² Olympia Tienen02:11
27BELRobbe Willemsens (BEL)Team Kempen02:11
28BELJelle Jaenen (BEL)Omc Mtb Club - Opoeteren02:24
29NEDRuben Velter (NED)02:27
30BELBrent Valgaeren (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg02:27
31BELDetlev Van Havere (BEL)Van Moer Logistics Cycling Team02:43
32BELBrent De Bie (BEL)Wac Team02:47
33BELDevin Van Hoolandt (BEL)De Dijlespurters V.v. Mechelen V.z.w.02:53
34NEDBrent Broosus (NED)RSC de Zuiswesthoek02:59
35NEDBas Van Der Burg (NED)03:07
36BELCas Van Den Berg (BEL)Wielerclub Steeds Vooraan V.z.w.03:13
37BELJesse Bastiaensen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg03:23
38BELStaf Huygens (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg03:40
39BELLino Bellens (BEL)De Dijlespurters V.v. Mechelen V.z.w.03:40
40BELStef Vermeiren (BEL)Individueel04:03
41BELRune De Baere (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team04:28
42BELFerre Geeraerts (BEL)Young Cycling Talent D&d04:28
43BELSiebe Caems (BEL)Wsc Hand In Hand Baal04:36
44BELKjell Cooman (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam04:36
45BELJoche Herrygers (BEL)Wac Team05:13
46NEDCamiel Cornelis (NED)05:57
47BELRick Ceulemans (BEL)Young Cycling Talent D&d05:57
48BELKlaas Philtjens (BEL)Young Cycling Talent D&d07:35
49NEDJoost Van Oevelen (NED)07:55

Veldrijden Heren - Nieuwelingen - 8 September 2019


1GERSilas Kuschla (GER)RC Blau-Gelb 1927 Langenhagen e.V.26:50
2BELBengt Daelmans (BEL)Wac Team00:02
3BELBrent Janssens (BEL)Young Cycling Talent D&d00:08
4BELToon Van Den Bergh (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:13
5BELRune Jacobs (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:13
6BELNiels Ceulemans (BEL)Callant-Doltcini CT00:13
7BELThomas Willems (BEL)Van Assche - Van Den Hauwe CT00:26
8BELDre Goelen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg00:42
9BELYani D'Houst (BEL)Bike Advice - Itaf CT00:46
10BELKilian Moreels (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:51
11BELLoïs Paul (BEL)00:58
12BELJoppe Erpels (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC01:16
13BELMilan Princen (BEL)Wac Team01:20
14BELMatteo De Smet (BEL)Alu Decock-Litubel-Wielerteam Waregem01:20
15BELMilan Feys (BEL)Bike Advice - Itaf CT01:23
16BELKyan Goossens (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team01:28
17BELYenthe Vanhoudt (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg01:32
18NEDJesper Schins (NED)Twc Maaslandster01:32
19BELSenne Schuybroek (BEL)Individueel01:45
20NEDNick Klijn (NED)01:49
21BELTibo Van Den Broeck (BEL)Young Cycling Talent D&d02:01
22BELSeppe Laenen (BEL)Proximus-Alphamotorhomes02:08
23BELNiels Goris (BEL)Team Kempen02:20
24BELRuben Bosmans (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg02:22
25BELThibau Derison (BEL)Sport EN Moedig Genk02:22
26BELDries Grosemans (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC02:27
27BELTibo Thomas (BEL)Wac Team02:40
28GEROle Jablonski (GER)02:42
29BELRooney Rutten (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC02:44
30BELYarne Nulens (BEL)Brain² Olympia Tienen02:59
31BELZeno Van Camp (BEL)02:59
32BELLander Dillen (BEL)Hermans Cycling Team02:59
33NEDBram Beenkens (NED)Twc Maaslandster03:08
34BELPascal Wijns (BEL)Maes CT Glabbeek03:43
35BELTjebbe Debaele (BEL)Kzlwc Heylen03:43
36BELSiebe Heremans (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:43

Veldrijden Heren - 1ste jaars Nieuwelingen - 8 September 2019


1BELWillem Janssens (BEL)AA-Drink Jongerenteam27:39
2BELSem Janssens (BEL)Heist Cycling Team (hct)
3BELThomas Vuerinckx (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:29
4NEDMika Vijfvinkel (NED)Twc De Kempen00:36
5BELBram Sprangers (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:49
6BELJelle Wouters (BEL)Team Kempen00:49
7NEDRyan De Bruijn (NED)WV Breda00:49
8BELLennert Van Lommel (BEL)Stageco Cycling Team00:59
9BELLoek Torfs (BEL)Bmx Team Bekaf Vzw01:02
10BELLance Cannoot (BEL)Debondt Verandas Cycling Team01:09
11BELGrim Artoos (BEL)Young Cycling Talent D&d01:15
12BELYoran Maertens (BEL)Wielerteam Ieper01:15
13NEDColin Strik (NED)01:15
14BELSam Neerinckx (BEL)Alfasun Alfacool Cycling Team01:18
15BELMike Steenbergen (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC01:18
16BELThur Leysen (BEL)01:32
17BELBrent Op De Beeck (BEL)Young Cycling Talent D&d01:45
18BELWitse Omloop (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC01:49
19BELWout Huysmans (BEL)Maes CT Glabbeek01:51
20BELRuben Van Den Broeck (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:53
21BELMilan De Laet (BEL)Hermans Cycling Team02:15
22BELScholiers Marivoet (BEL)02:18
23BELRob Willekens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC02:22
24BELMauro Van Elsen (BEL)De Dijlespurters V.v. Mechelen V.z.w.02:23
25BELStan Van Grieken (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC02:23
26BELWout Byloos (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg02:33
27BELJorben Polus (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC02:33
28BELLander Holemans (BEL)AA-Drink Jongerenteam03:54
29BELSenne Waterschoot (BEL)05:06
30BELVictor Van Der Kelen (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team05:36

Veldrijden - Elite zonder contract - 8 September 2019


1BELGerben Kuypers (BEL)Tarteletto- Isorex58:00
2BELLen Dejonghe (BEL)Group Hens Maes Containers00:06
3BELJoran Wyseure (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:06
4BELSander Lemmens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:13
5BELBerne Vankeirsbilck (BEL)Tops Antiek - Glascentra Hct00:17
6BELWouter Goosen (BEL)VP Consulting-Zannata00:22
7BELJulian Siemons (BEL)AA-Drink Jongerenteam00:25
8BELJens Clynhens (BEL)Young Cycling Talent D&d00:27
9BELHendrik Sweeck (BEL)Tricycling00:27
10BELJens Gys (BEL)Young Cycling Talent D&d00:29
11BELSenne De Meyer (BEL)Koninklijke Edegem Bicycle Club Vzw00:29
12BELGianni Siebens (BEL)Iko-Crelan00:29
13BELGert Smets (BEL)Creafin -Fristads00:51
14BELXander Geysels (BEL)Tarteletto- Isorex01:00
15BELKenny Roelandt (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust01:02
16BELThomas Verheyen (BEL)Nano Development Team01:09
17BELYoni De Bock (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw01:19
18BELVince Van Den Eynde (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team01:26
19BELYelle Leaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d01:50
20BELThibaut De Smet (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team01:56
21BELCédric Vandesompel (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:59
22NEDRemon Delnoije (NED)02:01
23BELMaarten Van Staeyen (BEL)Young Cycling Talent D&d02:04
24BELStijn Cas (BEL)02:05
25BELYente Peirens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC02:05
26BELKenneth Van Compernolle (BEL)Asfra Racing Team02:29
27BELNiels Koyen (BEL)Elboka Cycling Team02:29
28NEDDylan Strik (NED)02:57
29BELCasper Dewitte (BEL)Dmc- Cycling Team Vzw03:15
30BELRobbe Mellaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d03:28
31BELLennick Van Der Smissen (BEL)Young Cycling Talent D&d03:28
32BELSeppe Lippens (BEL)Elboka Cycling Team03:36
33BELSiebe Tormans (BEL)Elboka Cycling Team03:38
34BELKwinten Stuer (BEL)03:43
35BELPieter Meelberghs (BEL)Elboka Cycling Team03:52
36BELJelle De Bock (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw04:35
37BELJason Van Compernolle (BEL)Asfra Racing Team05:35
38BELArne Vermeersch (BEL)05:53
39BELGuillian Demeyer (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust05:53
40BELMaxim Laverge (BEL)Vzw WP de Molenspurters Meulebeke06:02
41BELGianni Quintelier (BEL)Individueel07:12
42GERThomas Edhofer (GER)Rsv Seeheim 1971+1 ronde
43BELLenn Verdijck (BEL)
44BELJochem Danckaers (BEL)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden