De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Bern - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Wereldbeker - Heren Elite - Bern 2019/2020

ZwitserlandZwitserland - 20 Oktober 2019

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2019/2020


Wereldbeker Heren - Elite - 20 Oktober 2019


1BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal1:01:26
2BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions00:35
3BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:44
4BELQuinten Hermans (BEL)Tormans00:52
5NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans01:01
6NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions01:02
7BELTim Merlier (BEL)Creafin - Fristads01:15
8BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:20
9NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Sunweb01:23
10BELDaan Soete (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:38
11BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Baloise Lions01:46
12BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions01:58
13BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions02:04
14ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH02:11
15BELDieter Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:24
16BELJens Adams (BEL)Hollebeekhoeve02:37
17BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:52
18BELTom Meeusen (BEL)Group Hens - Maes Containers02:57
19GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenix03:01
20FRASteve Chainel (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo03:01
21SUITimon Rüegg (SUI)Swiss Racing Academy03:13
22CZEMichael Boros (CZE)03:21
23ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)03:28
24BELGianni Vermeersch (BEL)Creafin - Fristads03:40
25BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Fristads03:45
26SUILukas Flückiger (SUI)03:49
27SUISimon Zahner (SUI)03:51
28CZEJan Nesvadba (CZE)03:51
29SUIMarcel Wildhaber (SUI)03:56
30NEDMaik Van Der Heijden (NED)04:28
31NEDStan Godrie (NED)04:39
32BELVincent Baestaens (BEL)Group Hens - Maes Containers04:49
33NEDGosse Van Der Meer (NED)05:00
34FRAAlois Falenta (FRA)05:26
35FRAAurélien Philibert (FRA)05:30
36SUILukas Winterberg (SUI)05:41
37BELLander Loockx (BEL)Group Hens - Maes Containers05:46
38SUISeverin Sägesser (SUI)06:16
39FRAYan Gras (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo06:26
40SUIGilles Mottiez (SUI)06:46
41ITAStefano Capponi (ITA)-1 ronde
42SUINicola Rohrbach (SUI)
43FRALucas Brondani (FRA)A.s Bike Crossteam-2 rondes
44FRALucas Vaz (FRA)
45USAKevin Bradford-Parish (USA)
46ITALuca Ursino (ITA)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden