De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Wereldbeker - Heren Elite 2019/2020

Klassement

StaSportmanPunOverPodIOW
WAT
BER
TAB
KOK
NAM
ZOL
NOM
HOO
1BELToon Aerts577072225321422
2BELEli Iserbyt531461112131313
3BELMichaël Vanthourenhout492027334874114
4BELLaurens Sweeck473035168929239
5NEDLars van der Haar467016136346946
6BELQuinten Hermans4440196475153713
7NEDCorné Van Kessel41701556636610
8NEDMathieu van der Poel4005511111
9BELGianni Vermeersch3930044241220115816
10BELJens Adams340001191610222015912
11BELTom Meeusen34000101518171118111011
12NEDJoris Nieuwenhuis34000268911211481614
13BELThijs Aerts33400141212151810101224
14BELJim Aernouts3020081013191434172125
15BELTim Merlier29600789575
16SUITimon Rüegg27200233021202412181722
17BELDiether Sweeck26900132117281529162526
18GERMarcel Meisen26700191378201317
19ESPFelipe Orts Lloret25000291914212622391821
20GBRThomas Pidcock242001410457
21BELDaan Soete2380131110161630
22BELVincent Baestaens232001724321931191519
23BELNicolas Cleppe232001271116231941
24NEDStan Godrie23100222331312819232229
25ESPKevin Suarez Fernandez20300162223243030363045
26BELDieter Vanthourenhout1990015181739222027
27FRASteve Chainel18100142027212320
28NEDSieben Wouters17300213225132418
29NEDDavid van der Poel167003612121415
30BELLander Loockx161002526372936312736
31NEDMaik Van Der Heijden16000333330333335422931
32CZEMichael Boros15100222229242533
33USACurtis White13600151827384032
34CZEJan Nesvadba12400282335262644
35SUISimon Zahner111002726312634
36BELBraam Merlier10000252745403237
37USAKerry Werner9800281736463843
38FRAYan Gras9600394025442438
39USAStephen Hyde960020303523
40FRADavid Menut880032282828
41CANMichael Van den Ham87003128323740
42FRAJoshua Dubau84003433293639
43SUIMarcel Wildhaber77002925433348
44GERSascha Weber7600172733
45SUILukas Winterberg620030253652
46SUIGilles Mottiez580040354437494449
47USAGage Hecht57001827
48SUISeverin Sägesser57003837384342
49FRALucas Dubau56003748343446
50SUINicola Rohrbach4900422141
51SUIKevin Kuhn48001935
52USAAndrew Dillman47002431
53BELWout Van Aert46008
54SUILukas Flückiger45002631
55USAJames Driscoll43002732
56FRAAurélien Philibert4200353937
57ITANicolas Samparisi41004142453947
58USABrannan Fix38003529
59SVKOndrej Glajza33003440534654
60USATobin Ortenblad32003634
61USAKevin Bradford-Parish3100403745
62USALance Haidet310020
63USAEric Brunner30003240
64USACody Kaiser30003438
65ITAGioele Bertolini280023
66NEDGosse Van Der Meer27003342
67CZETomas Paprstka25003047
68FRAValentin Guillaud230028
69CANDanick Vandale23003742
70AUTPhilipp Heigl210043434750
71USAScott Funston20003844
72CZEZdenek Stybar190032
73CZEDaniel Mayer18004044
74FRAAlois Falenta170034
75BELWietse Bosmans160035

Uitslagen en kalender

Verenigde StatenIowa - 14/09/2019
1BelgiŽEli Iserbyt (Pauwels Sauzen - Bingoal)1:05:2780.00
2BelgiŽToon Aerts (Telenet Baloise Lions)00:5470.00
3BelgiŽDaan Soete (Pauwels Sauzen - Bingoal)01:0065.00
4BelgiŽGianni Vermeersch (Creafin - Fristads)01:0060.00
5BelgiŽLaurens Sweeck (Pauwels Sauzen - Bingoal)01:0155.00
6NederlandLars van der Haar (Telenet Baloise Lions)01:2550.00
7BelgiŽMichaël Vanthourenhout (Pauwels Sauzen - Bingoal)01:2548.00
8BelgiŽJim Aernouts (Telenet Baloise Lions)01:3346.00
9BelgiŽQuinten Hermans (Tormans)01:4644.00
10BelgiŽTom Meeusen (Group Hens - Maes Containers)01:5342.00

Verenigde StatenWaterloo - 22/09/2019
1BelgiŽEli Iserbyt (Pauwels Sauzen - Bingoal)1:08:2880.00
2BelgiŽToon Aerts (Telenet Baloise Lions)01:0870.00
3BelgiŽMichaël Vanthourenhout (Pauwels Sauzen - Bingoal)01:2365.00
4BelgiŽGianni Vermeersch (Creafin - Fristads)01:5060.00
5NederlandCorné Van Kessel (Tormans)02:1855.00
6BelgiŽQuinten Hermans (Tormans)02:2550.00
7BelgiŽNicolas Cleppe (Telenet Baloise Lions)02:3448.00
8NederlandJoris Nieuwenhuis (Team Sunweb)02:4746.00
9BelgiŽJens Adams (Hollebeekhoeve)02:5644.00
10BelgiŽJim Aernouts (Telenet Baloise Lions)03:1342.00

ZwitserlandBern - 20/10/2019
1BelgiŽEli Iserbyt (Pauwels Sauzen - Bingoal)1:01:2680.00
2BelgiŽToon Aerts (Telenet Baloise Lions)00:3570.00
3BelgiŽMichaël Vanthourenhout (Pauwels Sauzen - Bingoal)00:4465.00
4BelgiŽQuinten Hermans (Tormans)00:5260.00
5NederlandCorné Van Kessel (Tormans)01:0155.00
6NederlandLars van der Haar (Telenet Baloise Lions)01:0250.00
7BelgiŽTim Merlier (Creafin - Fristads)01:1548.00
8BelgiŽLaurens Sweeck (Pauwels Sauzen - Bingoal)01:2046.00
9NederlandJoris Nieuwenhuis (Team Sunweb)01:2344.00
10BelgiŽDaan Soete (Pauwels Sauzen - Bingoal)01:3842.00

TsjechiëTabor - 16/11/2019
1NederlandMathieu van der Poel (Alpecin - Fenix)1:01:5680.00
2BelgiŽEli Iserbyt (Pauwels Sauzen - Bingoal)70.00
3NederlandLars van der Haar (Telenet Baloise Lions)00:1265.00
4BelgiŽMichaël Vanthourenhout (Pauwels Sauzen - Bingoal)00:4260.00
5BelgiŽToon Aerts (Telenet Baloise Lions)01:0055.00
6NederlandCorné Van Kessel (Tormans)01:1050.00
7BelgiŽQuinten Hermans (Tormans)01:1448.00
8BelgiŽTim Merlier (Creafin - Fristads)01:1746.00
9BelgiŽLaurens Sweeck (Pauwels Sauzen - Bingoal)01:2244.00
10BelgiŽJens Adams (Hollebeekhoeve)01:3242.00

BelgiëKoksijde - 24/11/2019
1NederlandMathieu van der Poel (Alpecin - Fenix)59:5880.00
2BelgiŽLaurens Sweeck (Pauwels Sauzen - Bingoal)00:2570.00
3BelgiŽToon Aerts (Telenet Baloise Lions)00:3565.00
4NederlandLars van der Haar (Telenet Baloise Lions)00:4060.00
5BelgiŽQuinten Hermans (Tormans)00:5055.00
6NederlandCorné Van Kessel (Tormans)01:0250.00
7DuitslandMarcel Meisen (Alpecin - Fenix)01:0548.00
8BelgiŽMichaël Vanthourenhout (Pauwels Sauzen - Bingoal)01:1946.00
9BelgiŽTim Merlier (Creafin - Fristads)01:2844.00
10Groot-BrittanniŽThomas Pidcock (Trinity Racing)01:3342.00

BelgiëNamen - 22/12/2019
1NederlandMathieu van der Poel (Alpecin - Fenix)1:05:5980.00
2BelgiŽToon Aerts (Telenet Baloise Lions)00:5570.00
3NederlandCorné Van Kessel (Tormans)01:1465.00
4Groot-BrittanniŽThomas Pidcock (Trinity Racing)01:3160.00
5BelgiŽTim Merlier (Creafin - Fristads)01:4155.00
6NederlandLars van der Haar (Telenet Baloise Lions)01:4850.00
7BelgiŽMichaël Vanthourenhout (Pauwels Sauzen - Bingoal)01:5648.00
8DuitslandMarcel Meisen (Alpecin - Fenix)02:0246.00
9BelgiŽLaurens Sweeck (Pauwels Sauzen - Bingoal)02:2344.00
10BelgiŽThijs Aerts (Telenet Baloise Lions)03:1142.00

BelgiëHeusden-Zolder - 26/12/2019
1NederlandMathieu van der Poel (Alpecin - Fenix)1:02:2280.00
2BelgiŽLaurens Sweeck (Pauwels Sauzen - Bingoal)00:0670.00
3BelgiŽQuinten Hermans (Tormans)00:0665.00
4BelgiŽMichaël Vanthourenhout (Pauwels Sauzen - Bingoal)00:0960.00
5BelgiŽGianni Vermeersch (Creafin - Fristads)00:2055.00
6NederlandCorné Van Kessel (Tormans)00:2150.00
7BelgiŽTim Merlier (Creafin - Fristads)00:2148.00
8NederlandJoris Nieuwenhuis (Team Sunweb)00:2146.00
9NederlandLars van der Haar (Telenet Baloise Lions)00:3744.00
10BelgiŽThijs Aerts (Telenet Baloise Lions)00:5942.00

FrankrijkNommay - 19/01/2020
1BelgiŽEli Iserbyt (Pauwels Sauzen - Bingoal)1:07.1380.00
2BelgiŽToon Aerts (Telenet Baloise Lions)00:0870.00
3BelgiŽLaurens Sweeck (Pauwels Sauzen - Bingoal)01:1665.00
4NederlandLars van der Haar (Telenet Baloise Lions)01:2860.00
5Groot-BrittanniŽThomas Pidcock (Trinity Racing)01:4655.00
6NederlandCorné Van Kessel (Tormans)01:5550.00
7BelgiŽQuinten Hermans (Tormans)01:5848.00
8BelgiŽGianni Vermeersch (Creafin - Fristads)02:0246.00
9BelgiŽJens Adams (Hollebeekhoeve)02:0444.00
10BelgiŽTom Meeusen (Group Hens - Maes Containers)02:0742.00

NederlandHoogerheide - 26/01/2020
1NederlandMathieu van der Poel (Alpecin - Fenix)1:04.3980.00
2BelgiŽToon Aerts (Telenet Baloise Lions)00:3870.00
3BelgiŽEli Iserbyt (Pauwels Sauzen - Bingoal)00:4365.00
4BelgiŽMichaël Vanthourenhout (Pauwels Sauzen - Bingoal)00:4960.00
5BelgiŽTim Merlier (Creafin - Fristads)00:5055.00
6NederlandLars van der Haar (Telenet Baloise Lions)00:5050.00
7Groot-BrittanniŽThomas Pidcock (Trinity Racing)00:5248.00
8BelgiŽWout Van Aert (Jumbo-Visma)00:5346.00
9BelgiŽLaurens Sweeck (Pauwels Sauzen - Bingoal)00:5944.00
10NederlandCorné Van Kessel (Tormans)01:0542.00

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden