De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Tabor - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Tabor

Wereldbeker - Heren Elite - Tabor 2019/2020

TsjechiëTsjechië - Tabor - 16 November 2019

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2019/2020


Wereldbeker Heren - Elite - 16 November 2019


1NEDMathieu van der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:01:56
2BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal
3NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions00:12
4BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal00:42
5BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions01:00
6NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans01:10
7BELQuinten Hermans (BEL)Tormans01:14
8BELTim Merlier (BEL)Creafin - Fristads01:17
9BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:22
10BELJens Adams (BEL)Hollebeekhoeve01:32
11NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Sunweb01:47
12BELGianni Vermeersch (BEL)Creafin - Fristads01:55
13GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenix01:58
14GBRThomas Pidcock (GBR)Trinity Racing02:04
15BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions02:18
16BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Baloise Lions02:25
17BELTom Meeusen (BEL)Group Hens - Maes Containers02:32
18BELDieter Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:48
19BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions03:26
20SUITimon Rüegg (SUI)Swiss Racing Academy03:39
21ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH04:00
22CZEMichael Boros (CZE)04:07
23CZEJan Nesvadba (CZE)04:10
24ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)04:23
25SUIMarcel Wildhaber (SUI)04:31
26SUISimon Zahner (SUI)04:42
27FRASteve Chainel (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo04:59
28BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal05:08
29BELLander Loockx (BEL)Group Hens - Maes Containers05:11
30CZETomas Paprstka (CZE)05:26
31NEDStan Godrie (NED)05:48
32NEDSieben Wouters (NED)Creafin - Fristads06:05
33NEDMaik Van Der Heijden (NED)06:15
34SVKOndrej Glajza (SVK)06:23
35SUIGilles Mottiez (SUI)06:34
36NEDDavid van der Poel (NED)Alpecin - Fenix06:34
37SUISeverin Sägesser (SUI)06:47
38FRAValentin Humbert (FRA)06:53
39SVKSimon Vozár (SVK)+1 ronde
40CZEDaniel Mayer (CZE)
41SVKMatej Ulik (SVK)
42GERFrederik Hahnel (GER)+2 rondes
43AUTPhilipp Heigl (AUT)
44USAMax Judelson (USA)
45USATyler Cloutier (USA)+4 rondes
46SVKJakub Kurty (SVK)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden