De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Nommay - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Wereldbeker - Heren Elite - Nommay 2019/2020

FrankrijkFrankrijk - Nommay - 19 Januari 2020

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2019/2020


Wereldbeker Heren - Elite - 19 Januari 2020


1BELEli Iserbyt (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal1:07.13
2BELToon Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions00:08
3BELLaurens Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal01:16
4NEDLars van der Haar (NED)Telenet Baloise Lions01:28
5GBRThomas Pidcock (GBR)Trinity Racing01:46
6NEDCorné Van Kessel (NED)Tormans01:55
7BELQuinten Hermans (BEL)Tormans01:58
8BELGianni Vermeersch (BEL)Creafin - Fristads02:02
9BELJens Adams (BEL)Hollebeekhoeve02:04
10BELTom Meeusen (BEL)Group Hens - Maes Containers02:07
11BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal02:51
12BELThijs Aerts (BEL)Telenet Baloise Lions02:51
13GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenix03:05
14NEDDavid van der Poel (NED)Alpecin - Fenix03:15
15BELVincent Baestaens (BEL)Group Hens - Maes Containers03:25
16NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Sunweb03:30
17SUITimon Rüegg (SUI)Swiss Racing Academy03:33
18ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Teika - Gsport - BH03:44
19BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet Baloise Lions03:51
20BELDieter Vanthourenhout (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal03:58
21BELJim Aernouts (BEL)Telenet Baloise Lions04:06
22NEDStan Godrie (NED)04:12
23FRASteve Chainel (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo04:59
24FRAYan Gras (FRA)Team Chazal - Canyon - 3G Immo05:03
25BELDiether Sweeck (BEL)Pauwels Sauzen - Bingoal05:08
26SUISimon Zahner (SUI)05:09
27BELLander Loockx (BEL)Group Hens - Maes Containers05:18
28FRAValentin Guillaud (FRA)05:24
29NEDMaik Van Der Heijden (NED)05:28
30ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)05:29
31SUILukas Flückiger (SUI)05:29
32BELBraam Merlier (BEL)Creafin - Fristads06:01
33GERSascha Weber (GER)06:33
34FRALucas Dubau (FRA)Sunn Factory Racing+1 ronde
35USAStephen Hyde (USA)Cannondale Cyclocrossworld
36FRAJoshua Dubau (FRA)Sunn Factory Racing
37FRAAurélien Philibert (FRA)
38USAKerry Werner (USA)+2 rondes
39ITANicolas Samparisi (ITA)KTM Alchemist Racing Team
40USACurtis White (USA)Cannondale Cyclocrossworld
41SUINicola Rohrbach (SUI)+3 rondes
42NEDGosse Van Der Meer (NED)
43SUISeverin Sägesser (SUI)
44SUIGilles Mottiez (SUI)
45FRADamien Mougel (FRA)
46SVKOndrej Glajza (SVK)+5 rondes
47AUTPhilipp Heigl (AUT)+6 rondes
48USAPatrick Collins (USA)+7 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden